Xfce Panel Plugins - en to ur_PK translation catalogue (12 entries)

en: Xfce Panel
ur_PK: ایکسفس پینل

en: Command
ur_PK: کمانڈ

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
ur_PK: spawn کرنے کے لیے کمانڈ لکھیں پھر <Enter> دبائیں

en: Label
ur_PK: لیبل

en: Tick to display label
ur_PK: لحظہ برائے ڈسپلے لیبل

en: Input the plugin label, then press <Enter>
ur_PK: پلگ ان لیبل لکھیں اور <Enter> دبائیں

en: Interval between 2 consecutive spawns
ur_PK: 2 متواتر spawns کے درمیان وقفہ

en: Could not run "%s"
ur_PK: "%s" کو نہیں چلایا جاسکتا

en: Font Selection
ur_PK: فونٹ انتخاب

en: Unable to open the following url: %s
ur_PK: یہ url نہیں کھولا جاسکتا: %s

en: Generic Monitor
ur_PK: عام مانیٹر

en: Configuration
ur_PK: تشکیل
