Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (14 entries)

en: Error in command "%s"
hy_AM: Սխալ  "%s" հրամանում

en: Xfce Panel
hy_AM: Xfce Վահանակ

en: Command
hy_AM: Հրաման

en: Label
hy_AM: Պիտակ

en: Tick to display label
hy_AM: Նշեք պիտակը ցուցադրելու համար

en: Select the display font...
hy_AM: Ընտրել ցուցադրիչի տառատեսակ․․․

en: Could not run "%s"
hy_AM: Չյաջողուեց գործարկել  "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
hy_AM: Ժամանակ առ ժամանակ ստեղծուում է գրուածք/ծրագիր, վերցնում է իր արտածումը եւ ցուցադրում արդիւնքանին տողը վահանակում

en: Font Selection
hy_AM: Տառատեսակի ընտրութիւն

en: Unable to open the following url: %s
hy_AM: Չյաջողուեց բացել հետեւեալ url֊ը․ %s

en: Generic Monitor
hy_AM: Ընդհանուր ցուցադրիչ

en: _Help
hy_AM: _Աւգնութիւն

en: Configuration
hy_AM: Կազմաձեւում

en: Show output of a command.
hy_AM: Ցուցադրել հրամանի արտածումները։
