Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Xfce Panel
lv: Xfce panelis

en: Command
lv: Komanda

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
lv: Ievadiet čaulas komandu, kuru izpildīt, tad nospiediet <Enter>

en: Label
lv: Etiķete

en: Tick to display label
lv: Atzīmējiet, lai radītu etiķeti

en: Input the plugin label, then press <Enter>
lv: Ievadiet spraudņa etiķeti, tad nospiediet <Enter>

en: Interval between 2 consecutive spawns
lv: Intervāls starp 2 pēc kārtas sekojošiem veidojumiem

en: Could not run "%s"
lv: Nevarēja palaist "%s"

en: Font Selection
lv: Fontu atlase

en: Unable to open the following url: %s
lv: Nevar atvērt url: %s

en: Generic Monitor
lv: Vispārējs Pārraugs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Update Now
lv: Atjaunināt tagad
