Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Error in command "%s"
sq: Gabim në urdhrin “%s”

en: Xfce Panel
sq: Panel Xfce

en: Command
sq: Urdhër

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
sq: Jepni urdhër shelli për xhirim, mandej shtypni tastin <Enter>

en: Press to select file...
sq: Shtypeni që të përzgjidhni kartelë…

en: Label
sq: Etiketë

en: Tick to display label
sq: I vini shenjë për shfaqje etikete

en: Input the plugin label, then press <Enter>
sq: Jepni etiketë shtojce, mandej shtypni tastin <Enter>

en: Period (s)
sq: Periodë (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
sq: Hapësirë ndërmjet 2 xhirimesh të njëpasnjëshëm

en: Tick to force plugin to use only one row
sq: I vini shenjë, për ta detyruar shtojcën të përdorë vetëm një rresht

en: Use a single panel row
sq: Përdor një rresht njësh paneli

en: Select the display font...
sq: Përzgjidhni shkronja ekrani…

en: Press to change font...
sq: Shtypeni që të ndryshohen shkronjat…

en: Could not run "%s"
sq: S’u xhirua dot “%s”

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
sq: Vë në mënyrë ciklike në punë një programth/program, regjistron ç’prodhohet prej tij dhe shfaq te paneli vargun përkatës

en: Font Selection
sq: Përzgjedhje Shkronjash

en: File Selection
sq: Përzgjedhje Kartele

en: _Cancel
sq: _Anuloje

en: _Open
sq: _Hape

en: Unable to open the following url: %s
sq: S’arrihet të hapet url-ja vijuese: %s

en: Generic Monitor
sq: Mbikëqyrës Elementar

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: Save
sq: Ruaje

en: Configuration
sq: Formësim

en: Update Now
sq: Përditësoje Tani

en: Show output of a command.
sq: Shfaq përfundimin e një urdhri.
