Xfce Panel Plugins - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Indicator Plugin
am: የ መጠቆሚያ ተሰኪ

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
am: የ መተግበሪያ መጠቆሚያ

en: Sound Menu
am: የ ድምፅ ዝርዝር

en: Printers Menu
am: የ ማተሚያዎች ዝርዝር

en: Power Management
am: የ ሀይል አስተዳዳሪ

en: Application Menus (Global Menu)
am: የ መተግበሪያ ዝርዝር (አለም አቀፍ ዝርዝር)

en: Session Management
am: የ ክፍለ ጊዜ አስተዳዳሪ

en: Date and Time
am: ቀን እና ሰአት

en: Bluetooth
am: ብሉቱዝ

en: Sync Menu
am: ዝርዝር ማዋሀጃ

en: Keyboard
am: የ ፊደል ገበታ

en: Location
am: አካባቢ

en: Network
am: ኔትዎርክ

en: Unable to open the following url: %s
am: የሚቀጥለውን url መክፈት አልተቻለም: %s

en: Indicators
am: መጠቆሚያዎች

en: Appearance
am: አቀራረብ

en: Hide indicators by default
am: በ ነባር መጠቆሚያዎች መደበቂያ

en: Indicator
am: መጠቆሚያዎች

en: Hidden
am: የተደበቀ

en: Visible
am: የሚታይ

en: Known Indicators
am: የታወቁ መጠቆሚያዎች
