Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Indicator Plugin
ast: Complementu indicador

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
ast: Apurre un area de panel pa indicadores Unity. Los indicadores permiten a les aplicaciones y a los servicios del sistema amosar el so estáu ya interactuar col usuariu.

en: No Indicators
ast: Nun hai indicadores

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
ast: Indicadores d'aplicación

en: Sound Menu
ast: Menú de soníu

en: Printers Menu
ast: Menú d'imprentadores

en: Power Management
ast: Alministración d'enerxía

en: Application Menus (Global Menu)
ast: Menús d'aplicación (menú global)

en: Session Management
ast: Alministración de sesión

en: Messaging Menu
ast: Menú de mensaxería

en: Date and Time
ast: Data y hora

en: Sync Menu
ast: Menú de sincronización

en: Keyboard
ast: Tecláu

en: Location
ast: Allugamientu

en: Network
ast: Rede

en: Clear
ast: Escampao

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
ast: ¿De xuru quies llimpiar la llista d'indicadores conocíos?

en: Unable to open the following url: %s
ast: Nun pue abrise la url siguiente: %s

en: Indicators
ast: Indicadores

en: Arrange indicators in a single row
ast: Ordenar los indicadores namái nuna filera

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
ast: Si s'habilita, asegúrate que los indicadores tan espadíos nuna filera o columna sola.

en: Align left in deskbar mode
ast: Alliniar a la izquierda nel mou panel d'escritoriu

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
ast: Controla'l diseñu'l botón cuando'l panel tea nel mou barra d'escritoriu. Les posibles escoyetes son "centráu" o "alliniáu a la izquierda".

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Hide indicators by default
ast: Anubrir indicadores por defeutu

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
ast: Cuando s'habilita, namái amosaránse los marcadores conseñaos como "Visible". D'otramiente, tolos indicadores non conseñaos como "Anubríu" amosaránse.

en: Indicator
ast: Indicador

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Move the selected indicator one row up.
ast: Mover l'indicador esbilláu una filera haza arriba.

en: Move the selected indicator one row down.
ast: Mover l'indicador esbilláu una filera haza abaxo.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
ast: <i>Por favor, reanicia'l panel pa que los cambeos de visibilidá faigan efeutu.</i>

en: C_lear known indicators
ast: L_limpiar indicadores conocíos

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
ast: Reaniciar les llistes d'indicadores y los sos axustes de visibilidá.

en: Known Indicators
ast: Indicadores conocíos
