Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Indicator Plugin
be: Убудова індыкатараў

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
be: Падае вобласць на панэлі для індыкатараў Unity. Індыкатары дазваляюць праграмам і сістэмным службам паказваць свой статус і ўзаемадзейнічаць з карыстальнікам.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
be: Індыкатары праграм

en: Sound Menu
be: Меню гуку

en: Printers Menu
be: Меню прынтараў

en: Power Management
be: Кіраванне сілкаваннем

en: Application Menus (Global Menu)
be: Меню праграм (глабальнае)

en: Session Management
be: Кіраванне сеансам

en: Messaging Menu
be: Меню паведамленняў

en: Date and Time
be: Дата і час

en: Sync Menu
be: Меню сінхранізацыі

en: Keyboard
be: Клавіятура

en: Location
be: Размяшчэнне

en: Network
be: Сетка

en: Workrave
be: Стамленне

en: Clear
be: Ачысціць

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
be: Сапраўды хочаце ачысціць спіс вядомых індыкатараў?

en: Unable to open the following url: %s
be: Немагчыма адкрыць спасылку: %s

en: Indicators
be: Індыкатары

en: Arrange indicators in a single row
be: Размяшчаць індыкатары ў адзін радок

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
be: Калі ўключана, сачыць, каб індыкатары размяшчаліся ў адзін радок альбо слупок.

en: Align left in deskbar mode
be: Выраўноўваць па леваму боку ў рэжыме Deskbar

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
be: Размяшчэнне кнопак індыкатараў у рэжыме панэлі Deskbar. Магчымыя варыянты: «у цэнтры» альбо «злева».

en: Square icons
be: Квадратныя значкі

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
be: Кнопкі індыкатараў будуць складацца ў квадрат, калі гэта магчыма.

en: Appearance
be: Выгляд

en: Hide indicators by default
be: Прадвызначана хаваць індыкатары

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
be: Калі ўключана, будуць адлюстроўвацца толькі індыкатары пазначаныя «бачны». Інакш будуць адлюстроўвацца індыкатары не пазначаныя «схаваны».

en: Indicator
be: Індыкатар

en: Hidden
be: Схаваны

en: Visible
be: Бачны

en: Move the selected indicator one row up.
be: Перамясціць абраны індыкатар на адзін радок вышэй.

en: Move the selected indicator one row down.
be: Перамясціць абраны індыкатар на адзін радок ніжэй.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
be: <i>Перазапусціце панэль, каб змены ў наладах бачнасці набылі моц.</i>

en: C_lear known indicators
be: _Ачысціць вядомыя індыкатары

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
be: Скідвае спіс індыкатараў і іх налады бачнасці.

en: Known Indicators
be: Вядомыя індыкатары
