Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
bg: Индикатори

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
bg: Осигурява зона в панела за Unity индикатори. Индикаторите позволяват да се показва състоянието на програмите и системните услуги, както и те да взаимодействат с потребителя.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
bg: Индикатори за програми

en: Sound Menu
bg: Меню на звука

en: Printers Menu
bg: Меню на принтерите

en: Power Management
bg: Управление на захранването

en: Application Menus (Global Menu)
bg: Меню на програмите (Основно меню)

en: Session Management
bg: Управление на сесията

en: Messaging Menu
bg: Меню на съобщенията

en: Date and Time
bg: Дата и Час

en: Sync Menu
bg: Меню за синхронизация

en: Keyboard
bg: Клавиатура

en: Location
bg: Местоположение

en: Network
bg: Мрежа

en: Clear
bg: Изчистване

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
bg: Наистина ли искате да изчистите списъка с използваните индикатори ?

en: Unable to open the following url: %s
bg: Не може да бъде отворен следният адрес: %s

en: Indicators
bg: Индикатори

en: Arrange indicators in a single row
bg: Подреди индикаторите в един ред

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
bg: Ако е включено, индикаторите ще бъдат подредени в един ред или колона.

en: Align left in deskbar mode
bg: Подравняване вляво в Deskbar режим

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
bg: Контролира подредбата на бутоните в индикатора, когато панелът е в режим с работни ленти. Възможностите са „центриране“ или „подравняване отляво“.

en: Square icons
bg: Квадратни икони

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
bg: Индикаторните бутони ще са квадратни, когато е възможно.

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Hide indicators by default
bg: Скриване на индикаторите по подразбиране

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
bg: Когато е включено се показват само индикаторите, отбелязани като „Видими“. В противен случай, всички индикатори, които не са отбелязани като „Скрити“, се показват.

en: Indicator
bg: Индикатор

en: Hidden
bg: Скрит

en: Visible
bg: Видим

en: Move the selected indicator one row up.
bg: Преместване на избраният индикатор с един ред нагоре.

en: Move the selected indicator one row down.
bg: Преместване на избраният индикатор с един ред надолу.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
bg: <i>Моля, рестартирайте панела, за да влязат промените в сила.</i>

en: C_lear known indicators
bg: Изчисти списъка с използваните индикатори

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
bg: Възстановява списъка на индикаторите и техните настройки за видимост.

en: Known Indicators
bg: Използвани индикатори
