Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Indicator Plugin
ca: Connector d'indicadors

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
ca: Proporciona una àrea de tauler per als indicadors d'Unity. Els indicadors permeten que les aplicacions i els serveis del sistema mostrin l'estat i interactuïn amb l'usuari.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
ca: Indicadors d'aplicació

en: Sound Menu
ca: Menú del so

en: Printers Menu
ca: Menú d'impressores

en: Power Management
ca: Gestor d'energia

en: Application Menus (Global Menu)
ca: Menús de l'aplicació (Menú global)

en: Session Management
ca: Gestió de la sessió

en: Messaging Menu
ca: Menú dels missatges

en: Date and Time
ca: Data i hora

en: Sync Menu
ca: Menú de sincronització

en: Keyboard
ca: Teclat

en: Location
ca: Localització

en: Network
ca: Xarxa

en: Clear
ca: Neteja

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
ca: Esteu segur que voleu esborrar la llista d'indicadors coneguts?

en: Unable to open the following url: %s
ca: No es pot obrir l'url següent: %s

en: Indicators
ca: Indicadors

en: Arrange indicators in a single row
ca: Organitza els indicadors en una sola fila

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
ca: Si està habilitat, assegura que els indicadors es presenten en una sola fila o columna.

en: Align left in deskbar mode
ca: Alinea a l'esquerra al mode de barra d'escriptori

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
ca: Controla la disposició dels botons de l'indicador quan el tauler estigui en mode de barra d'escriptori. Les opcions possibles són «centrat» ​​o «alineat a l'esquerra».

en: Square icons
ca: Icones quadrades

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
ca: Quan es pugui, els botons dels indicadors prendran una forma quadrada.

en: Appearance
ca: Aparença

en: Hide indicators by default
ca: Oculta els indicadors predeterminats

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
ca: Quan està activat, només es mostren els indicadors marcats com a «Visible». En cas contrari, es mostren tots els indicadors que no estan marcats com a «Ocult».

en: Indicator
ca: Indicador

en: Hidden
ca: Ocult

en: Move the selected indicator one row up.
ca: Mou l'indicador seleccionat una fila amunt.

en: Move the selected indicator one row down.
ca: Mou l'indicador seleccionat una fila avall.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
ca: <i>Reinicieu el tauler per tal que tinguin efecte els canvis de visibilitat.</i>

en: C_lear known indicators
ca: Neteja e_ls indicadors coneguts

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
ca: Restableix la llista d'indicadors i els ajusts de visibilitat.

en: Known Indicators
ca: Indicadors coneguts
