Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
cs: Zásuvný modul Indikátor

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
cs: Poskytuje prostor panelu indikátorům Unity. Indikátory umožňují aplikacím a systémovým službám zobrazit jejich stav a reagovat na vstup uživatele.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
cs: Indikátory aplikace

en: Sound Menu
cs: Nabídka Zvuk

en: Printers Menu
cs: Nabídka Tiskárny

en: Power Management
cs: Správa napájení

en: Application Menus (Global Menu)
cs: Nabídky aplikace (Hlavní nabídka)

en: Session Management
cs: Správa relace

en: Messaging Menu
cs: Nabídka Zasílání zpráv

en: Date and Time
cs: Datum a čas

en: Sync Menu
cs: Nabídka Synchronizace

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Location
cs: Umístění

en: Network
cs: Síť

en: Clear
cs: Vymazat

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
cs: Opravdu chcete vymazat seznam známých indikátorů?

en: Unable to open the following url: %s
cs: Nelze otevřít toto umístění URL: %s

en: Indicators
cs: Indikátory

en: Arrange indicators in a single row
cs: Uspořádat indikátory v jednom řádku

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
cs: Pokud je tato volba povolena, budou indikátory zarovnány v jednom řádku nebo sloupci.

en: Align left in deskbar mode
cs: V režimu Deskbar umístit vlevo

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
cs: Ovládá rozložení tlačítek indikátoru, pokud je panel v režimu Deskbar. Dostupné volby jsou "vystředěný" a "umístěný vlevo".

en: Square icons
cs: Čtvercové ikony

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
cs: Pokud to bude možné, budou tlačítka indikátoru čtvercová.

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Hide indicators by default
cs: Ve výchozím stavu indikátory skrýt

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
cs: Pokud je tato volby povolena, zobrazí se pouze indikátory označené jako "Viditelné". V opačném případě se zobrazí všechny indikátory kromě indikátorů označených jako "Skryté".

en: Indicator
cs: Indikátor

en: Hidden
cs: Skryté

en: Visible
cs: Viditelný

en: Move the selected indicator one row up.
cs: Přesunout vybraný indikátor o řádek výše.

en: Move the selected indicator one row down.
cs: Přesunout vybraný indikátor o řádek níže.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
cs: <i>Změny viditelnosti se projeví po restartu panelu.</i>

en: C_lear known indicators
cs: Vy_mazat známé indikátory

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
cs: Obnoví seznam indikátorů a jejich nastavení viditelnosti.

en: Known Indicators
cs: Známé indikátory
