Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Indicator Plugin
eu: Adierazle plugina

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
eu: Paneleko area bat gehitzen du Unity adierazleentzako. Adierazleak aplikazioek eta sistemaren zerbitzuek beren egoera erakustea baimentzen dute eta erabiltzailearekin elkar eragitea.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
eu: Aplikazio adierazleak

en: Sound Menu
eu: Soinu menua

en: Printers Menu
eu: Inprimatzaile menua

en: Power Management
eu: Energia kudeaketa

en: Application Menus (Global Menu)
eu: Aplikazio menuak (menu orokorra)

en: Session Management
eu: Saio kudeaketa

en: Messaging Menu
eu: Mezularitza menua

en: Date and Time
eu: Data eta ordua

en: Bluetooth
eu: Bluetootha

en: Sync Menu
eu: Menua sinkronizatu

en: Keyboard
eu: Teklatua

en: Location
eu: Kokapena

en: Network
eu: Sarea

en: Clear
eu: Garbia

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
eu: Ziur zaude ezagututako adierazleen zerrenda ezabatu nahi duzula?

en: Unable to open the following url: %s
eu: Ezin da hurrengo url-a ireki: %s

en: Indicators
eu: Adierazleak

en: Arrange indicators in a single row
eu: Adierazleak lerro bakarrean antolatu

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
eu: Gaituta badago, adierazleak lerro edo zutabe bakarrean jartzea bermatu.

en: Align left in deskbar mode
eu: Ezkerrera lerrokatu mahaigain-barra moduan.

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
eu: Adierazle botoi diseinua kontrolatzen du panela mahaigain-barra moduan dagoenean. Aukerak posibleak "zentratuta" edo "ezkerrean lerrokatuta" dira.

en: Square icons
eu: Ikono karratuak

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
eu: Adierazle botoiak karratuak izango dira ahal denean.

en: Appearance
eu: Itxura

en: Hide indicators by default
eu: Lehenespenez adierazleak ezkutatu

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
eu: Gaitua dagoenean, "Ikusgarri" etiketa duten adierazleak bakarrik ikusiko dira. Bestela "Ezkutatua" etiketa ez duten adierazle guztiak bistaraziko dira.

en: Indicator
eu: Adierazlea

en: Hidden
eu: Ezkutatua

en: Visible
eu: Ikusgarria

en: Move the selected indicator one row up.
eu: Mugitu hautatutako adierazlea lerro bat gora.

en: Move the selected indicator one row down.
eu: Mugitu hautatutako adierazlea lerro bat behera.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
eu: <i>Panela berrabiarazi ikusgarritasun aukerek eragin izan dezaten.

en: C_lear known indicators
eu: Ga_rbitu ezagututako adierazleak

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
eu: Adierazle zerrenda eta ikusgarritasun ezarpenak berrezarri.

en: Known Indicators
eu: Ezagututako adierazleak
