Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
gl: Engadido de indicadores

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
gl: Fornece unha zona do panel para os indicadores de Unity. Os indicadores permiten que as aplicacións e os servizos do sistema amosen o seu estado e interactúen co usuario.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
gl: Indicadores de aplicacións

en: Sound Menu
gl: Menú de son

en: Printers Menu
gl: Menú de impresoras

en: Power Management
gl: Xestión da enerxía

en: Application Menus (Global Menu)
gl: Menú de aplicacións (Menú Global)

en: Session Management
gl: Xestión de sesións

en: Messaging Menu
gl: Menú de mensaxaría

en: Date and Time
gl: Data e hora

en: Sync Menu
gl: Menú de sincronización

en: Keyboard
gl: Teclado

en: Location
gl: Situación

en: Network
gl: Rede

en: Clear
gl: Limpar

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
gl: Desexa realmente limpar a lista de indicadores coñecidos?

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir o URL seguinte: %s

en: Indicators
gl: Indicadores

en: Arrange indicators in a single row
gl: Arrombar os indicadores nunha única fila

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
gl: Se activar, os indicadores disporanse nunha única fila ou columna.

en: Align left in deskbar mode
gl: Aliñar á esquerda no modo de barra de escritorio

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
gl: Controla a disposición dos botóns dos indicadores cando o panel está no modo de barra de escritorio. As opcións posíbeis son «centrado» e «aliñado á esquerda».

en: Square icons
gl: Iconas cadradas

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
gl: Os botóns do indicador collerán un cadrado cando sexa posíbel.

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Hide indicators by default
gl: Agochar os indicadores por omisión

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
gl: Se activar, só se amosan os indicadores marcados como «visíbeis». Se desactivar amosaranse todos os indicadores non marcados como «agochados».

en: Indicator
gl: Indicador

en: Hidden
gl: Agochado

en: Visible
gl: Visíbel

en: Move the selected indicator one row up.
gl: Subir o indicador seleccionado unha fila.

en: Move the selected indicator one row down.
gl: Baixar o indicador seleccionado unha fila.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
gl: <i>Reinicie o panel para que os cambios de visibilidade sexan efectivos.</i>

en: C_lear known indicators
gl: _Limpar os indicadores coñecidos

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
gl: Restaura a lista de indicadores e as súas opcións de visibilidade.

en: Known Indicators
gl: Indicadores coñecidos
