Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Indicator Plugin
hr: Priključak indikatora

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
hr: Pruža prostor na ploči za Unity indikatore. Indikatori omogućuju programima i uslugama sustava da prikažu svoj status i komuniciraju s korisnikom.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
hr: Indikatori programa

en: Sound Menu
hr: Izbornik zvuka

en: Printers Menu
hr: Izbornik pisača

en: Power Management
hr: Upravljanje energijom

en: Application Menus (Global Menu)
hr: Izbornici programa (opći izbornik)

en: Session Management
hr: Upravljanje sesijom

en: Messaging Menu
hr: Izbornik poruka

en: Date and Time
hr: Datum i vrijeme

en: Sync Menu
hr: Izbornik sinkronizacije

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Location
hr: Lokacija

en: Network
hr: Mreža

en: Workrave
hr: Prikaz napretka

en: Clear
hr: Očisti

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti listu poznatih indikatora?

en: Unable to open the following url: %s
hr: Nije moguće otvoriti slijedeći url: %s

en: Indicators
hr: Indikatori

en: Arrange indicators in a single row
hr: Rasporedi indikatore u jedan red

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
hr: Ako je omogućeno, osigurava da se indikatori poslože u jedan red ili stupac.

en: Align left in deskbar mode
hr: Poravnaj lijevo u deskbar načinu

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
hr: Kontrolira raspored dugmadi indikatora kada je ploča postavljena u deskbar način. Mogući odabiri su "centrirano" i "poravnato lijevo".

en: Square icons
hr: Kvadratne ikone

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
hr: Gumbi indikatora preuzet će kvadrat kada je to moguće.

en: Appearance
hr: Izgled

en: Hide indicators by default
hr: Kao zadano, sakrij indikatore

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
hr: Kada je omogućeno, samo indikatori označeni kao "Vidljivi" su pokazani.Inače, svi indikatori koji nisu označeni kao "Skriveni" su prikazani.

en: Indicator
hr: Indikator

en: Hidden
hr: Skriven

en: Visible
hr: Vidljiv

en: Move the selected indicator one row up.
hr: Pomaknite izabrani indikator jedan red gore.

en: Move the selected indicator one row down.
hr: Pomaknite izabrani indikator jedan red dolje.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
hr: <i>Molim ponovno pokrenite ploču kako bi se vidjele promijene vidljivosti.</i>

en: C_lear known indicators
hr: O_čisti poznate indikatore

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
hr: Resetira listu indikatora i postavke njihove vidljivosti.

en: Known Indicators
hr: Poznati indikatori
