Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
hu: Indikátor bővítmény

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
hu: Helyet biztosít a panelen a Unity indikátoroknak. Az indikátorok lehetővé teszik az alkalmazásoknak és a rendszerszolgáltatásoknak, hogy megjelenítsék állapotukat és interakcióba lépjenek a felhasználóval.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
hu: Alkalmazásindikátorok

en: Sound Menu
hu: Hang menü

en: Printers Menu
hu: Nyomtatók menü

en: Power Management
hu: Energiagazdálkodás

en: Application Menus (Global Menu)
hu: Alkalmazásmenük (globális menü)

en: Session Management
hu: Munkamenet-kezelés

en: Messaging Menu
hu: Üzenetkezelési menü

en: Date and Time
hu: Dátum és idő

en: Sync Menu
hu: Szinkronizálás menü

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Location
hu: Hely

en: Network
hu: Hálózat

en: Clear
hu: Tiszta

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
hu: Biztos törölni akarja az ismert indikátorok listáját?

en: Unable to open the following url: %s
hu: Nem nyitható meg a következő URL: %s

en: Indicators
hu: Indikátorok

en: Arrange indicators in a single row
hu: Indikátorok rendezése egy sorba

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
hu: Ha bekapcsolt, az indikátorok egy sorba vagy oszlopba kerülnek.

en: Align left in deskbar mode
hu: Balra igazítás asztali sáv módban

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
hu: Az indikátor gombelrendezést vezérli amikor a panel asztali sáv módban van. A lehetséges értékek a „középre igazított” és a „balra igazított”.

en: Square icons
hu: Négyszögletes ikonok

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
hu: Az indikátorgombok egy kockát tesznek ki, ha az lehetséges

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Hide indicators by default
hu: Indikátorok elrejtése alapértelmezésben

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
hu: Ha bekapcsolt, csak a "Látható"-nak jelöltek jelennek meg. Egyébként minden indikátor mely nincs "Rejtett"-nek jelölve, megjelenik.

en: Indicator
hu: Indikátor

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Visible
hu: Látható

en: Move the selected indicator one row up.
hu: A kiválasztott indikátor mozgatása egy sorral feljebb.

en: Move the selected indicator one row down.
hu: A kiválasztott indikátor mozgatása egy sorral lejjebb.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
hu: <i>Indítsa újra a panelt a láthatósági változások életbe lépéséhez.</i>

en: C_lear known indicators
hu: _Ismert indikátorok törlése

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
hu: Az indikátorok listájának és láthatóságának alaphelyzetbe állítása.

en: Known Indicators
hu: Ismert indikátorok
