Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (19 entries)

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
ie: Indicatores de applicationes

en: Sound Menu
ie: Menú de son

en: Printers Menu
ie: Menú de printatores

en: Power Management
ie: Gerentie de energie

en: Application Menus (Global Menu)
ie: Menús de applicationes (Global menú)

en: Session Management
ie: Gerentie de session

en: Messaging Menu
ie: Menú de missages

en: Date and Time
ie: Date e hora

en: Sync Menu
ie: Menú de sincronisation

en: Keyboard
ie: Tastatura

en: Location
ie: Localisation

en: Network
ie: Rete

en: Clear
ie: Vacuar

en: Unable to open the following url: %s
ie: Ne successat aperter li sequent URL: %s

en: Indicators
ie: Indicatores

en: Square icons
ie: Quadrat icones

en: Appearance
ie: Aspecte

en: Hidden
ie: Celat

en: Visible
ie: Visibil
