Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
lt: Indikatorių įskiepis

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
lt: Parūpina skydelyje Unity indikatoriams skirtą sritį. Indikatoriai leidžia programoms ir sistemos tarnyboms rodyti naudotojui jų būseną ir sąveikauti su naudotoju.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
lt: Programų indikatoriai

en: Sound Menu
lt: Garso meniu

en: Printers Menu
lt: Spausdintuvų meniu

en: Power Management
lt: Maitinimo tvarkytuvė

en: Application Menus (Global Menu)
lt: Programų meniu (Visuotinis meniu)

en: Session Management
lt: Seanso tvarkymas

en: Messaging Menu
lt: Susirašinėjimų meniu

en: Date and Time
lt: Data ir laikas

en: Sync Menu
lt: Sinchronizavimo meniu

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Location
lt: Vieta

en: Network
lt: Tinklas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
lt: Ar tikrai norite išvalyti žinomų indikatorių sąrašą?

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti sekančio url: %s

en: Indicators
lt: Indikatoriai

en: Arrange indicators in a single row
lt: Išdėstyti indikatorius vienoje eilutėje

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
lt: Jei įjungta, užtikrinti, kad indikatoriai būtų išdėstyti vienoje eilutėje ar stulpelyje.

en: Align left in deskbar mode
lt: Darbalaukio juostos veiksenoje lygiuoti kairėje

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
lt: Valdo indikatoriaus mygtuko lygiuotę, kai skydelis yra Darbalaukio juostos veiksenoje. Galimi pasirinkimai yra „centruotai“ arba „lygiuota kairėje“.

en: Square icons
lt: Kvadratinės piktogramos

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
lt: Kai įmanoma, indikatoriaus mygtukai bus kvadratiniai.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Hide indicators by default
lt: Slėpti indikatorius pagal numatymą

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
lt: Kai įjungta, bus rodomi tik indikatoriai pažymėti kaip „Matomas“. Kitu atveju, bus rodomi visi indikatoriai, kurie nėra pažymėti kaip „Paslėptas“.

en: Indicator
lt: Indikatorius

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Visible
lt: Matomas

en: Move the selected indicator one row up.
lt: Perkelti pasirinktą indikatorių viena eilute aukštyn.

en: Move the selected indicator one row down.
lt: Nuleisti pasirinktą indikatorių viena eilute žemyn.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
lt: <i>Prašome iš naujo paleisti skydelį, kad įsigaliotų matomumo pakeitimai.</i>

en: C_lear known indicators
lt: Išva_lyti žinomus indikatorius

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
lt: Atstato indikatorių sąrašą ir jų matomumo nustatymus.

en: Known Indicators
lt: Žinomi indikatoriai
