Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
ms: Pemalam Penunjuk

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
ms: Sediakan kawasan panel untuk penunjuk Unity. Penunjuk membolehkan aplikasi dan perkhidmatan sistem paparkan status mereka dan berinteraksi dengan pengguna.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
ms: Penunjuk Aplikasi

en: Sound Menu
ms: Menu Bunyi

en: Printers Menu
ms: Menu Pencetak

en: Power Management
ms: Pengurusan Kuasa

en: Application Menus (Global Menu)
ms: Menu Aplikasi (Menu Sejagat)

en: Session Management
ms: Pengurusan Sesi

en: Messaging Menu
ms: Menu Pemesejan

en: Date and Time
ms: Tarikh dan Masa

en: Sync Menu
ms: Menu Segerak

en: Keyboard
ms: Papan Kekunci

en: Location
ms: Lokasi

en: Network
ms: Rangkaian

en: Clear
ms: Kosongkan

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
ms: Anda pasti mahu kosongkan senarai penunjuk diketahui?

en: Unable to open the following url: %s
ms: Tidak boleh buka url berikut: %s

en: Indicators
ms: Penunjuk

en: Arrange indicators in a single row
ms: Susun penunjuk dalam satu baris

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
ms: Jika dibenarkan, pastikan penunjuk diletak dalam satu baris atau lajur.

en: Align left in deskbar mode
ms: Jajar kiri dalam mod palang meja

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
ms: Kawal bentangan butang penunjuk bila panel adalah dalam mod Palang Meja. Pilihan yang mungkin adalah "ditengah" atau "dijajar kiri".

en: Square icons
ms: Ikon Petak

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
ms: Butang penunjuk akan menjadi bentuk petak jika boleh.

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Hide indicators by default
ms: Sembunyi penunjuk secara lalai

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
ms: Bila dibenarkan, hanya penunjuk bertanda "Tampak" ditunjuk. Jika tidak, semua penunjuk tidak ditanda "Tersembunyi" dipaparkan.

en: Indicator
ms: Penunjuk

en: Hidden
ms: Tersembunyi

en: Visible
ms: Tampak

en: Move the selected indicator one row up.
ms: Alih penunjuk terpilih naik satu baris.

en: Move the selected indicator one row down.
ms: Alih penunjuk terpilih turun satu baris.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
ms: <i>Sila mula semula panel supaya perubahan ketampakan berkesan.</i>

en: C_lear known indicators
ms: K_osongkan penunjuk diketahui

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
ms: Tetap semula senarai penunjuk dan tetapan ketampakan mereka.

en: Known Indicators
ms: Penunjuk Diketahui
