Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
nl: Aanwijzer-invoegsel

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
nl: Levert een werkbalkgebied voor aanwijzers van Unity. Aanwijzers stellen toepassingen en systeemdiensten in staat om hun status te tonen en interactie te hebben met de gebruiker.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
nl: Toepassingaanwijzers

en: Sound Menu
nl: Geluidmenu

en: Printers Menu
nl: Printersmenu

en: Power Management
nl: Energiebeheer

en: Application Menus (Global Menu)
nl: Toepassingenmenu's (globaal menu)

en: Session Management
nl: Sessiebeheer

en: Messaging Menu
nl: Boodschappenmenu

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Sync Menu
nl: Synchronisatiemenu

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Location
nl: Locatie

en: Network
nl: Netwerk

en: Clear
nl: Wissen

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
nl: Weet u zeker dat u de lijst van bekende aanwijzers wil wissen?

en: Unable to open the following url: %s
nl: Kon het volgende webadres niet openen: %s

en: Indicators
nl: Aanwijzers

en: Arrange indicators in a single row
nl: Rangschik aanwijzers in een enkele rij

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
nl: Indien ingeschakeld, zorg ervoor dat de aanwijzers in een enkele rij of kolom zijn geplaatst.

en: Align left in deskbar mode
nl: Lijn uit naar links in bureaubalkmodus

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
nl: Beheerst de vormgeving van de indicatorknop wanneer de werkbalk in bureaubalkmodus is. Mogelijke keuzes zijn 'gecentreerd' of 'links uitgelijnd'.

en: Square icons
nl: Vierkante pictogrammen

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
nl: Aanwijzerknoppen zullen, wanneer mogelijk, een vierkantje vullen.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Hide indicators by default
nl: Verberg de aanwijzers standaard

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
nl: Wanneer ingeschakeld, worden er alleen aanwijzers getoond met de markering 'Zichtbaar'. Anders worden alle aanwijzers zonder de markering 'Verborgen' getoond.

en: Indicator
nl: Aanwijzer

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Move the selected indicator one row up.
nl: Verplaats de gekozen aanwijzer een rij naar boven.

en: Move the selected indicator one row down.
nl: Verplaats de gekozen aanwijzer een rij naar beneden.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
nl: <i>Herstart a.u.b. de werkbalk om de zichtbaarheidsveranderingen door te voeren.</i>

en: C_lear known indicators
nl: Wis bekende aanwijzers

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
nl: Zet de lijst van aanwijzers en hun zichtbaarheidsinstellingen terug op de standaardwaarden.

en: Known Indicators
nl: Bekende aanwijzers
