Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Indicator Plugin
oc: Empeuton indicador

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
oc: Provesís una zòna del tablèu per d'indicadors d'Unity. Los indicadors permeton a las aplicacions e als servicis del sistèma d'afichar lor estat ​e d'interagir amb l'utilizaire.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
oc: Indicadors aplicacion

en: Sound Menu
oc: Menú son

en: Printers Menu
oc: Menú imprimentas

en: Power Management
oc: Gestion de l'energia

en: Application Menus (Global Menu)
oc: Menús aplicacion (menú global)

en: Session Management
oc: Gestion de la sesilha

en: Messaging Menu
oc: Menú messatjariá

en: Date and Time
oc: Data e ora

en: Sync Menu
oc: Menú Sync

en: Keyboard
oc: Clavièr

en: Location
oc: Emplaçament

en: Network
oc: Ret

en: Clear
oc: Clar

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
oc: Sètz segur que volètz escafar la lista dels indicadors coneguts ?

en: Unable to open the following url: %s
oc: Impossible de dobrir l'url seguenta : %s

en: Indicators
oc: Indicadors

en: Arrange indicators in a single row
oc: Arrengar d'indicadors en una sola linha

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
oc: Se activada, s'assegura que los indicadors son dispausats en una sola linha o colomna.

en: Align left in deskbar mode
oc: Alinhar a esquèrra en mòde barra de burèu

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
oc: Contraròtla la disposicion dels botons indicador quand lo panèl es en mòde barra de burèu. Las causidas possiblas son « centrat » o « alinhat a esquèrra ».

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Hide indicators by default
oc: Amagar los indicadors per defaut

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
oc: Quand es activada, sols los indicadors marcats « Visible » son afichats. Dins lo cas contrari, totes los indicadors non marcats « Amagat » son afichats.

en: Indicator
oc: Indicador

en: Hidden
oc: Amagat

en: Move the selected indicator one row up.
oc: Desplaçar l'indicador seleccionat una linha cap amont.

en: Move the selected indicator one row down.
oc: Desplaçar l'indicador seleccionat una linha cap aval.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
oc: <i>Se vos plai, reaviatz lo panèl per que los cambiaments de visibilitat prengan efièch.</i>

en: C_lear known indicators
oc: Escafar los indicador coneguts

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
oc: Reïnicializa la lista dels indicadors e de lors paramètres de visibilitat.

en: Known Indicators
oc: Indicador coneguts
