Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
sk: Zásuvný modul Indikátor

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
sk: Poskytuje oblasť na paneli pre indikátory prostredia Unity. Indikátory umožňujú aplikáciám a systémovým službám zobraziť ich stav a spolupracovať s používateľom.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
sk: Indikátory aplikácií

en: Sound Menu
sk: Ponuka zvuku

en: Printers Menu
sk: Ponuka tlačiarní

en: Power Management
sk: Správa napájania

en: Application Menus (Global Menu)
sk: Ponuka aplikácií (Globálna ponuka)

en: Session Management
sk: Správa relácie

en: Messaging Menu
sk: Ponuka písania správ

en: Date and Time
sk: Dátum a čas

en: Sync Menu
sk: Ponuka synchronizácie

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Location
sk: Poloha

en: Network
sk: Sieť

en: Clear
sk: Vymazať

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
sk: Naozaj chcete vymazať zoznam známych indikátorov?

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť nasledovnú url: %s

en: Indicators
sk: Indikátory

en: Arrange indicators in a single row
sk: Rozmiestniť indikátory do jedného riadku

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
sk: Ak je povolené, budú indikátory uložené v jednom riadku alebo stĺpci.

en: Align left in deskbar mode
sk: Zarovnať vľavo v režime pracovnej lišty

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
sk: Ovláda rozloženie tlačidiel indikátorov, keď je panel v režime pracovnej lišty. Možné voľby sú „centered“(v strede) alebo „%aligned left“(zarovnané vľavo).

en: Square icons
sk: Štvorcové ikony

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
sk: Tlačidlá indikátorov budú štvorcové, ak je to možné.

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Hide indicators by default
sk: Predvolene skryť indikátory

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
sk: Keď je povolené, budú zobrazené iba indikátory označené ako viditeľné. Inak sú zobrazené všetky indikátory neoznačené ako skryté.

en: Indicator
sk: Indikátor

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Visible
sk: Viditeľný

en: Move the selected indicator one row up.
sk: Presunúť vybratý indikátor o jeden riadok vyššie.

en: Move the selected indicator one row down.
sk: Presunúť vybratý indikátor o jeden riadok nižšie.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
sk: <i>Prosím, reštartujte panel, aby sa uplatnili zmeny viditeľnosti.</i>

en: C_lear known indicators
sk: Vy_mazať známe indikátory

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
sk: Obnoví zoznam indikátorov a ich nastavenia viditeľnosti.

en: Known Indicators
sk: Známe indikátory
