Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Indicator Plugin
sl: Vtičnik indikatorjev

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
sl: Na panoju ustvari področje za Unity prikazovalnike. Prikazovalniki omogočajo aplikacijam in sistemskim storitvam prikaz statusa in interakcijo z uporabnikom.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
sl: Indikatorij programov

en: Sound Menu
sl: Meni zvoka

en: Printers Menu
sl: Meni tiskalnikov

en: Power Management
sl: Upravljanje napajanja

en: Application Menus (Global Menu)
sl: Meni programov (Globalni meni)

en: Session Management
sl: Upravljanje seje

en: Messaging Menu
sl: Meni sporočanja

en: Date and Time
sl: Datum in čas

en: Sync Menu
sl: Meni usklajevanja

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Location
sl: Mesto

en: Network
sl: Omrežje

en: Clear
sl: Počisti

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
sl: Ste prepričani, da želite počistiti seznam znanih indikatorjev?

en: Unable to open the following url: %s
sl: Naslova URL ni mogoče odpreti: %s

en: Indicators
sl: Indikatorij

en: Arrange indicators in a single row
sl: Razporedi indikatorje v eno vrstico

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
sl: Omogočeno zagotavlja, da so indikatorij postavljeni v eno vrstico ali stolpec.

en: Align left in deskbar mode
sl: Levo poravnaj v načinu namizne vrstice

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
sl: Nadzoruje razpored prikazovalnih gumbov, ko je pano v načinu namizne vrstice. Možni izbiri sta "sredinsko" ali "levo poravnano".

en: Square icons
sl: Kvadratne ikone

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
sl: Gumbi inidikatorjev bodo kvadratni, če je to moogče.

en: Appearance
sl: Videz

en: Hide indicators by default
sl: Privzeto skrij indikatorje

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
sl: Ko je vklopljeno, so prikazani le indikatorij z oznako "Viden". Sicer so prikazani vsi indikatorij, ki nimajo oznake "Skrit".

en: Indicator
sl: Indikator

en: Hidden
sl: Skrit

en: Visible
sl: Viden

en: Move the selected indicator one row up.
sl: Premakni izbrani indikator eno vrstico gor.

en: Move the selected indicator one row down.
sl: Premakni izbrani indikator eno vrstico dol.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
sl: </i>Ponovno zaženite pano, da bodo spremembe vidne.</i>

en: C_lear known indicators
sl: Po_čisti znane indikatorje

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
sl: Ponastavi seznam indikatorjev in njihovo nastavitev vidnosti.

en: Known Indicators
sl: Znani indikatorij
