Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Indicator Plugin
sr: Прикључак Указивач

en: Provides a panel area for Unity indicators. Indicators allow applications and system services to display their status and interact with the user.
sr: Обезбеђује простор на полици за указиваче Унитија. Указивачи омогућују приказ стања програма и услуга, и њихово општење са корисником.

note: raw name,                           pretty name, icon-name(?)
en: Application Indicators
sr: Указивачи програма

en: Sound Menu
sr: Изборник звука

en: Printers Menu
sr: Изборник штампача

en: Power Management
sr: Управљање поторшњом

en: Application Menus (Global Menu)
sr: Изборници програма (општи изборник)

en: Session Management
sr: Управљање сесијом

en: Messaging Menu
sr: Изборник порука

en: Date and Time
sr: Датум и време

en: Bluetooth
sr: Блутут

en: Sync Menu
sr: Изборник усклађивања

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Location
sr: Место

en: Network
sr: Мрежа

en: Workrave
sr: Приказ напредка

en: Clear
sr: Очисти

en: Are you sure you want to clear the list of known indicators?
sr: Да ли сте сигурни да желите очистити списак познатих указивача?

en: Unable to open the following url: %s
sr: Нисам успео да отворим следећу урл адресу: %s

en: Indicators
sr: Указивачи

en: Arrange indicators in a single row
sr: Сложите указиваче у један ред

en: If enabled, ensure that the indicators are laid out in a single row or column.
sr: Уколико је омогућено, указивачи се смештају у један ред или стубац.

en: Align left in deskbar mode
sr: Поравнај лево у начину приказа траке пулта

en: Controls the indicator button layout when the panel is in a Deskbar mode. Possible choices are "centered" or "aligned left".
sr: Управља размештајем дугмета указивача када је полица у начину приказа траке пулта. Могући избори су „у средини“ и „лево поравнање“.

en: Square icons
sr: Четвртасте сличице

en: Indicator buttons will take a square when it's possible.
sr: Дугмад указивача ће се поравнати ако је могуће.

en: Appearance
sr: Приказ

en: Hide indicators by default
sr: Подразумевано скривај указиваче

en: When enabled, only indicators marked "Visible" are shown. Otherwise, all indicators not marked "Hidden" are displayed.
sr: Када је омогућено, само указивачи означени као „видљиви“ се приказују. Иначе, сви указивачи који нису означени као „скривени“ се приказују.

en: Indicator
sr: Указивач

en: Hidden
sr: Скривен

en: Visible
sr: Видљив

en: Move the selected indicator one row up.
sr: Премести означени указивач један ред више.

en: Move the selected indicator one row down.
sr: Премести означени указивач један ред ниже.

en: <i>Please restart the panel for visibility changes to take effect.</i>
sr: <i>Молим, покрените поново полицу да би измене приказа ступиле на снагу.</i>

en: C_lear known indicators
sr: Очисти познате указиваче

en: Resets the list of indicators and their visibility settings.
sr: Врати на подразумевано списак указивача и њихове поставке видљивости.

en: Known Indicators
sr: Познати указивачи
