Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (123 entries)

en: TLS handshake failed: %s
be: Не атрымалася злучыцца з TLS: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
be: Атрыманы код HTTP %d. Хутчэй за ўсё вы ўвялі хібныя лагін і пароль ад GMail.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
be: Атрымана памылка ад HTTP %d, якая падобная на памылку 200. Гэта можа быць звязана з памылкамі на серверы Gmail, альбо метад аўтарызацыі быў зменены.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
be: Папярэдняе злучэнне яшчэ актыўна. Вы не можаце праверыць пошту.

en: _Username:
be: _Карыстальнік:

en: _Password:
be: _Пароль:

en: Check for _new messages every
be: Правяраць наяўнасць _новых лістоў кожныя

en: minute(s).
be: хвілін(ы).

en: Remote GMail Mailbox
be: Адлеглая паштовая скрыня GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
be: Убудова GMail можа злучацца з паштовым серверам Google і атрымліваць спіс новых лістоў.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
be: Зашыфраваны IMAP не падтрымліваецца, таксама сервер не падтрымлівае аўтэнтыфікацыю простым тэкстам.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
be: Не атрымалася ўвайсці. Праверце лагін і пароль?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
be: Сервер не падтрымлівае STARTTLS.

en: Failed to get folder list
be: Не ўдалося атрымаць спіс каталогаў

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Error
be: Памылка

en: No server or username is set.
be: Не ўведзены сервер альбо імя карыстальніка.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
be: Спіс каталогаў немагчыма атрымаць пакуль не ўвесці імя карыстальніка і пароль. Таксама праверце налады бяспекі ў дыялогу «Дадаткова...».

en: _Close
be: _Закрыць

en: Set New Mail Folders
be: Прызначыць новыя паштовыя каталогі

en: New Mail Folders
be: Новыя паштовыя каталогі

en: _Refresh
be: _Абнавіць

en: Advanced IMAP Options
be: Дадатковыя параметры IMAP

en: Connection
be: Злучэнне

en: Use unsecured connection
be: Выкарыстоўваць неабароненае злучэнне

en: Use SSL/TLS on alternate port
be: Выкарыстоўваць SSL/TLS на альтэрнатыўным порце

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
be: Выкарыстоўваць SSL/TLS праз STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
be: Выкарыстоўваць нестандартны порт IMAP:

en: Folders
be: Каталогі

en: IMAP server _directory:
be: _Каталог сервера IMAP:

en: IMAP Server
be: Сервер IMAP

en: _Mail server:
be: _Паштовы сервер:

en: _Advanced...
be: _Дадаткова...

en: New mail _folders...
be: _Новыя паштовыя каталогі...

en: Remote IMAP Mailbox
be: Адлеглая паштовая скрыня IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
be: Убудова IMAP можа злучацца з адлеглым паштовым серверам, які падтрымлівае пратакол IMAP, дадаткова можна выкарыстоўваць SSL.

en: Failed to get status of file %s: %s
be: Не ўдалося атрымаць статус файла %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
be: %s не з'яўляецца каталогам. %s правільны maildir?

en: Maildir _Path:
be: _Шлях да каталога maildir:

en: Select Maildir Folder
be: Абраць каталог maildir

en: _Interval:
be: _Інтэрвал:

en: Local Maildir Spool
be: Лакальны каталог пошты

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
be: Убудова Maildir сочыць за наяўнасцю новых лістоў у лакальных каталогах maildir.

en: Mbox _Filename:
be: Назва _файла mbox:

en: Select mbox file
be: Абраць файл mbox

en: Local Mbox spool
be: Лакальны каталог Mbox

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
be: Убудова Mbox сочыць за наяўнасцю новых лістоў у лакальных mbox-каталогах.

en: Malformed line %s in %s ignored.
be: Хібны радок %s у %s прамінуты.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
be: Канфігурацыя гэтай убудовы чытаецца з 
    прадвызначанага файла профілю ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
be: Лакальны каталог пошты MH

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
be: Убудова MH сочыць за наяўнасцю новай пошты ў каталозе MH

en: Advanced POP3 Options
be: Дадатковыя параметры POP3

en: Use SSL/TLS via STLS
be: Выкарыстоўваць SSL/TLS праз STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
be: Выкарыстоўваць нестандартны _порт POP3:

en: POP3 Server
be: Сервер POP3

en: Remote POP3 Mailbox
be: Адлеглая паштовая скрыня POP3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
be: Убудова POP3 можа злучацца з адлеглым паштовым серверам, які падтрымлівае пратакол POP3, дадаткова можна выкарыстоўваць SSL.

en: Operation aborted
be: Аперацыя скасаваная

en: Could not find host "%s": %s
be: Не атрымалася знайсці хост «%s»: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
be: Не атрымалася злучыцца з серверам «%s»: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
be: Скампілявана без падтрымкі SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
be: Не атрымалася адправіць зашыфраваныя даныя: %s

en: Failed to send data: %s
be: Не атрымалася адправіць даныя: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
be: Не атрымалася прыняць зашыфраваныя даныя: %s

en: Failed to receive data: %s
be: Не атрымалася прыняць даныя: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
be: Чытанне скасавана: прачытана зашмат байтаў без пераносу радка

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
be: Памеру буфера недастаткова для ўсяго радка (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
be: Не атрымалася запісаць файл канфігурацыі «%s»

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
be: Не атрымалася вызначыць правы доступу для файла канфігурацыі «%s». Калі ў гэтым файле ёсць паролі і іншая важная інфармацыя, то яе могуць прачытаць іншыя карыстальнікі.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
be: Гэты тып паштовай скрыні непатрэбна дадаткова наладжваць.

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _OK
be: До_бра

en: Mailbox _Name:
be: _Назва паштовай скрыні:

en: Mailwatch
be: Праверка пошты

en: Mailbox name required.
be: Патрабуецца назва паштовай скрыні.

en: Please enter a name for the mailbox.
be: Калі ласка, ўвядзіце тып паштовай скрыні.

en: Edit Mailbox: %s
be: Параметры паштовай скрыні: %s

en: Select Mailbox Type
be: Абраць тып паштовай скрыні

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
be: Абярыце тып паштовай скрыні. Апісанне гэтага тыпу будзе ніжэй.

en: Add New Mailbox
be: Дадаць новую паштовую скрыню

en: Remove Mailbox
be: Выдаліць паштовую скрыню

en: Are you sure?
be: Сапраўды?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
be: Калі вы выдаліце паштовую скрыню, то выдаляцца таксама ўсе яе налады. Аднавіць іх будзе немагчыма.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Mailboxes
be: Паштовыя скрыні

en: _Add
be: _Дадаць

en: _Remove
be: _Выдаліць

en: _Edit
be: _Рэдагаванне

en: No new mail
be: Новыя лісты адсутнічаюць

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
be[0]: У вас %d новы ліст:
be[1]: У вас %d новыя лісты:
be[2]: У вас %d новых лістоў:
be[3]: У вас %d новых лістоў:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
be: апавяшчае колькі новых лістоў знаходзіцца ў вашай паштовай скрыні। %d  у %s

en: Xfce Mailwatch
be: Праверка пошты Xfce

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
be: Не атрымалася дадаць на панэль аплет праверкі пошты.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
be: Магчыма, ваша бібліятэка GLib не падтрымлівае гэта.

en: Mailwatch log
be: Журнал праверкі пошты

en: C_lear
be: А_чысціць

en: Select Icon
be: Абраць значок

en: _Normal
be: _Звычайны

en: Ne_w mail
be: Но_вая пошта

en: Failed to open web browser for online documentation
be: Не атрымалася адкрыць вэб-браўзер для прагляду сеціўнай дакументацыі

en: Online Documentation
be: Сеціўная дакументацыя

en: Do you want to read the manual online?
be: Хочаце пачытаць дапаможнік у сеціве?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
be: Вас перанакіруюць на вэб-сайт дакументацыі, дзе знаходзяцца старонкі даведкі.

en: _Read Online
be: _Чытаць у сеціве

en: _Always go directly to the online documentation
be: _Заўсёды звяртацца да сеціўнай дакументацыі

en: Mail Watcher
be: Праверка пошты

en: _Help
be: _Даведка

note: External programs.
en: External Programs
be: Вонкавыя праграмы

en: Run _on click:
be: Запускаць па _пстрычцы:

en: Run on first new _message:
be: Запускаць пры _першым новым лісце:

en: Run on _each change of new message count:
be: Запускаць пры наяўнасці _новых лістоў:

note: Icons.
en: Icons
be: Значкі

en: Ne_w Mail
be: Но_вая пошта

note: Log
en: Log
be: Журнал

en: Log _lines:
be: Радкоў у журнале:

en: _View Log...
be: _Журнал...

en: Show log _status in icon
be: Паказваць статус журнала на значку

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
be: Убудова праверкі пошты Xfce

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
be: Карысны аплет для праверкі пошты для панэлі Xfce

en: Update Now
be: Абнавіць

en: View Log...
be: Прагляд журнала...

en: Check mail from multiple mailboxes
be: Праверка пошты з некалькіх паштовых скрыняў
