Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (123 entries)

en: TLS handshake failed: %s
bg: Неуспешно TLS свърване: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
bg: Полученият HTTP отговаря на код %d.  Най- вероятно, вашето потребитлско име и парола в GMail не са верни.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
bg: Полученият HTTP отговаря на код %d, които може да бъде 200.  Може да има проблем с GMail сървърите, или те да са променили метода на удостоверяване, или местоположението на новата емисия съобщения.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
bg: Съдържанието не е променено, няма смисъл да проверявате пощата отново.

en: _Username:
bg: Потребителско име:

en: _Password:
bg: Парола:

en: Check for _new messages every
bg: Винаги проверявай за нови съобщения

en: minute(s).
bg: минута(и).

en: Remote GMail Mailbox
bg: Отдалечен достъп до пощенска кутия в GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
bg: Добавката на GMail може да се свързва с пощата на Google и безопасно да получава броя на новите съобщения.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
bg: Защитена IMAP не е достъпна и сървърът не поддържа влизания с некриптирани данни.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
bg: Удостоверяването е неуспешно. Може би, вашето потребителско име или парола не са правилни?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
bg: Беше поискана STARTTLS защита, но този сървър вероятно не я поддържа.

en: Failed to get folder list
bg: Не може да бъде получен списъка с директориите

en: Please wait...
bg: Моля, изчакайте...

en: Error
bg: Грешка

en: No server or username is set.
bg: Не е зададен сървър или потребителско име.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
bg: Списъкът с директории не може да бъде получен, докато не се зададат сървър, потребителско име и парола. Също така, не забравяйте да проверите всички настройки за сигурност от диалога за разширените настройки.

en: _Close
bg: Затваряне

en: Set New Mail Folders
bg: Задаване на нови пощенски директории

en: New Mail Folders
bg: Нови пощенски директории

en: _Refresh
bg: Опресняване

en: Advanced IMAP Options
bg: Разширени IMAP опции

en: Connection
bg: Свързване

en: Use unsecured connection
bg: Използвай незащитена връзка

en: Use SSL/TLS on alternate port
bg: Използвай SSL/TLS на алтернативен порт

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
bg: Използвай SSL/TLS чрез STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
bg: Използвай нестандартен IMAP порт:

en: Folders
bg: Директории

en: IMAP server _directory:
bg: Директория на IMAP сървър:

en: IMAP Server
bg: IMAP сървър

en: _Mail server:
bg: Пощенски сървър:

en: _Advanced...
bg: Разширени настройки...

en: New mail _folders...
bg: Нови пощенски директории

en: Remote IMAP Mailbox
bg: Отдалечено свързване с пощенска кутия IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
bg: С добавката IMAP можете да се свържете към отдалечен сървър за електронна поща, който поддържа протокола IMAP, с възможност за използване на SSL за защита на връзката.

en: Failed to get status of file %s: %s
bg: Не може да бъде получено състоянието на файл %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
bg: %s не е директория. Наистина ли %s е валидна пощенска директория?

en: Maildir _Path:
bg: Път до пощенската директория:

en: Select Maildir Folder
bg: Избор на пощенска директория

en: _Interval:
bg: Интервал:

en: Local Maildir Spool
bg: Локална Maildir Spool

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
bg: С добавката Maildir може да следите за нови електронни писма в определена директория.

en: Mbox _Filename:
bg: Mbox Име на файл:

en: Select mbox file
bg: Избор на mbox файл

en: Local Mbox spool
bg: Локална Mbox spool

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
bg: Mbox разглежда локалната mbox-тип mail spool за нови съобщения.

en: Malformed line %s in %s ignored.
bg: Неправилен ред %s в %s е игнориран.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
bg: Конфигурацията на тази добавка се прочита от
    файла по подразбиране за mh ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
bg: Локална MH пощенска директория

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
bg: MH добавката наблюдава локалните MH директории за нова поща

en: Advanced POP3 Options
bg: Разширени POP3 опции

en: Use SSL/TLS via STLS
bg: Използване на SSL/TLS през STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
bg: Използване на нестандартен POP3 порт:

en: POP3 Server
bg: POP3 Сървър

en: Remote POP3 Mailbox
bg: Отдалечена POP3 пощенска кутия

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
bg: С POP3 можем да се свържем към отдалечен пощенски сървър, който поддържа POP3 протокол, с възможност за използване на SSL за защита на връзката.

en: Operation aborted
bg: Операцията е неуспешна

en: Could not find host "%s": %s
bg: Не може да бъде намерен хост „%s“: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
bg: Неуспешно свързване със сървър „%s“: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
bg: Не е компилиран с SSL/TLS поддръжка

en: Failed to send encrypted data: %s
bg: Неуспешно изпращане на криптирани данни: %s

en: Failed to send data: %s
bg: Неуспешно изпращане на данни: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
bg: Неуспешно получаване на криптирани данни: %s

en: Failed to receive data: %s
bg: Неуспешно получаване на данни: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
bg: Отмяна на четенето: четене на прекалено много байтове, без да се пренесат на нов ред

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
bg: Буферът не може да побере пълният ред (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
bg: Не може да бъде записан конфигурационния файл „%s“

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
bg: Не могат да бъдат зададени права на конфигурационния файл „%s“.  Ако този файл съдържа пароли или друга необходима информация, тя може да бъде прочетена и от други, работещи на вашата система.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
bg: Този тип пощенска кутия не изисква никакви настройка за да бъде конфигурирана.

en: _Cancel
bg: Отказ

en: _OK
bg: _ОК

en: Mailbox _Name:
bg: Име на пощенската кутия:

en: Mailwatch
bg: Преглед на пощата

en: Mailbox name required.
bg: Необходимо е да се въведе име на пощенската кутия.

en: Please enter a name for the mailbox.
bg: Моля, въведете име на пощенската кутия.

en: Edit Mailbox: %s
bg: Редактиране на пощенска кутия: %s

en: Select Mailbox Type
bg: Избери типа на пощенската кутия

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
bg: Избор на типа пощенска кутия. Описанието на типа ще се появи по- долу.

en: Add New Mailbox
bg: Добавяне на нова пощенска кутия

en: Remove Mailbox
bg: Премахване на пощенска кутия

en: Are you sure?
bg: Сигурен ли сте?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
bg: Премахването на пощенската кутия ще отмени всички настройки необратимо.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Remove
bg: Премахване

en: Mailboxes
bg: Пощенски кутии

en: _Add
bg: _Добавяне

en: _Remove
bg: Премахни

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: No new mail
bg: Няма нови писма

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
bg[0]: Вие имате %d ново съобщение:
bg[1]: Вие имате %d нови съобщения:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
bg: показва, колко нови съобщения има във всяка пощенска кутия|    %d in %s

en: Xfce Mailwatch
bg: Xfce Преглед на пощата

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
bg: Аплета за преглед на пощата не може да бъде добавен в панела.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
bg: Възможно е да ползвате версия на GLib, която не се поддържа.

en: Mailwatch log
bg: Регистриране в Преглед на пощата

en: C_lear
bg: _Изчистване

en: Select Icon
bg: Избор на икона

en: _Normal
bg: Нормална

en: Ne_w mail
bg: Ново писмо

en: Failed to open web browser for online documentation
bg: Не може да бъде отворен уеб браузър за преглед на документацията онлайн

en: Online Documentation
bg: Онлайн документация

en: Do you want to read the manual online?
bg: Искате ли да прочетете ръководството онлайн ?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
bg: Вие ще бъдете пренасочени към уеб старницата с документацията, където се поддържат страниците за помощ.

en: _Read Online
bg: Четене онлайн

en: _Always go directly to the online documentation
bg: Винаги отивай директно в онлайн документацията

en: Mail Watcher
bg: Преглед на пощата

en: _Help
bg: _Помощ

note: External programs.
en: External Programs
bg: Външни програми

en: Run _on click:
bg: Стартирай при кликване:

en: Run on first new _message:
bg: Стартирай при първото ново съобщение:

en: Run on _each change of new message count:
bg: Стартирай при всяка промяна в броя на новите съобщения:

note: Icons.
en: Icons
bg: Икони

en: Ne_w Mail
bg: Ново писмо

note: Log
en: Log
bg: Лог

en: Log _lines:
bg: Логове:

en: _View Log...
bg: Покажи регистъра...

en: Show log _status in icon
bg: Покажи състоянието в иконата

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
bg: Добавка за преглед на пощата в Xfce4

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
bg: Аплет за проверка на пощата за Xfce4 панел

en: Update Now
bg: Актуализиране сега

en: View Log...
bg: Покажи дневника...

en: Check mail from multiple mailboxes
bg: Проверка на пощата от няколко пощенски кутии
