Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (120 entries)

en: TLS handshake failed: %s
cs: Připojení pomocí TLS selhalo: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
cs: Byla přijata odpověď protokolu HTTP s kódem %d. Obvyklý důvod tohoto chování spočívá v nesprávném zadání uživatelského jména nebo heslo.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
cs: Byla přijata odpověď protokolu HTTP s kódem %d, který by měl mít hodnotu 200. Problém může být na straně serverů GMail nebo byla změněna metoda ověření nebo umístění novým zpráv.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
cs: Předchozí vlákno dosud neexistovalo, pošta se nyní nezkontroluje.

en: _Username:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: Check for _new messages every
cs: Zjišťovat nové zprávy každých

en: minute(s).
cs: minut.

en: Remote GMail Mailbox
cs: Vzdálená poštovní schránka GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
cs: Zásuvný modul GMail je schopen spojení se službou elektronické pošty Google a bezpečně přijmout počet nových zpráv.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
cs: Zabezpečený protokol IMAP není dostupný, server IMAP nepodporuje přihlášení nešifrovaným heslem.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
cs: Ověřování se nezdařilo. Ujistěte se, že jste zadali správné přihlašovací jméno a heslo.

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
cs: Bylo vyžádáno zabezpečení STARTTLS, ale tento server jej nepodporuje.

en: Failed to get folder list
cs: Získání seznamu složky se nezdařilo.

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Error
cs: Chyba

en: No server or username is set.
cs: Není nastaven název serveru nebo uživatelské jméno.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
cs: Seznam složek nelze ze serveru stáhnout, dokud nebude nastaven název serveru, uživatelské jméno a heslo. Zkontrolujte také veškerá bezpečnostní nastavení v dialogovém okně Pokročilé.

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Set New Mail Folders
cs: Nastavit složky nové elektronické pošty

en: New Mail Folders
cs: Nastavit složky elektronické pošty

en: _Refresh
cs: _Obnovit

en: Advanced IMAP Options
cs: Pokročilé možnosti protokolu IMAP

en: Connection
cs: Připojení

en: Use unsecured connection
cs: Použít nezabezpečené připojení

en: Use SSL/TLS on alternate port
cs: Použít SSL/TLS na alternativním portu

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
cs: Použít SSL/TLS přes STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
cs: Použít nestandardní _port pro protokol IMAP:

en: Folders
cs: Složky

en: IMAP server _directory:
cs: A_dresář serveru IMAP:

en: IMAP Server
cs: Server IMAP

en: _Mail server:
cs: Poštovní s_erver

en: _Advanced...
cs: P_okročilé...

en: New mail _folders...
cs: N_ové složky elektronické pošty...

en: Remote IMAP Mailbox
cs: Vzdálená schránka IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
cs: Zásuvný modul IMAP se dokáže připojit ke vzdálenému poštovnímu serveru, který podporuje protokol IMAP, volitelně se zabezpečením SSL.

en: Failed to get status of file %s: %s
cs: Získání informací o souboru %s se nezdařilo: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
cs: %s není adresář. Je %s opravdu platný adresář elektronické pošty (maildir)?

en: Maildir _Path:
cs: Cesta adresáře elektronické _pošty (maildir):

en: Select Maildir Folder
cs: Vyberte složku adresáře elektronické pošty (maildir)

en: Local Maildir Spool
cs: Místní úložiště elektronické pošty typu Maildir

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
cs: Zásuvný modul Maildir sleduje nově příchozí zprávy v místním úložišti elektronické pošty typu maildir

en: Mbox _Filename:
cs: Ná_zev souboru mbox

en: Select mbox file
cs: Vyberte si soubor mbox

en: Local Mbox spool
cs: Místní úložiště elektronické pošty typu Mbox

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
cs: Zásuvný modul leduje nově příchozí zprávy v úložišti elektronické pošty typu mbox.

en: Malformed line %s in %s ignored.
cs: Nesprávná formulace na řádku %s v %s bude ignorována.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
cs: Nastavení tohoto zásuvného modulu je čteno
    z výchozího souboru adresáře elektronické
    pošty ~/.hm_profile

en: Local MH mail folder
cs: Místní složka elektronické pošty typu MH

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
cs: Zásuvný modul MH sleduje nové zprávy ve složce elektronické pošty typu MH

en: Advanced POP3 Options
cs: Pokročilé možnosti protokolu POP3

en: Use SSL/TLS via STLS
cs: Použít SSL/TLS přes STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
cs: _Použít nestandardní port POP3_

en: POP3 Server
cs: Server POP3

en: Remote POP3 Mailbox
cs: Vzdálená schránka POP3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
cs: Zásuvný modul POP3 se může připojit ke vzdálenému serveru s podporou POP3, volitelně s zabezpečením SSL.

en: Operation aborted
cs: Operace zrušena

en: Could not find host "%s": %s
cs: Nelze najít server "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
cs: Připojení k serveru "%s" se nezdařilo: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
cs: Nezkompilováno s podporou protokolu SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
cs: Odeslání šifrovaných dat se nezdařilo: %s

en: Failed to send data: %s
cs: Odeslání dat se nezdařilo: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
cs: Přijem šifrovaných dat se nezdařil: %s

en: Failed to receive data: %s
cs: Přijem dat se nezdařil: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
cs: Čtení se přerušilo: bylo přečteno příliš mnoho bajtů bez ukončení znakem pro novou řádku

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
cs: Buffer není dostatečně velký, aby mohl obsahovat celý řádek (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
cs: Nelze zapisovat do souboru s nastavením '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
cs: Nelze nastavit přístupová práva pro soubor s nastavením '%s'. Pokud tento soubor obsahuje hesla nebo jiné citlivé údaje, může být čitelný pro jiné uživatele Vašeho systému.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
cs: Tato schránka nevyžaduje žádná další nastavení.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Mailbox _Name:
cs: _Název schránky:

en: Mailwatch
cs: Sledování elektronické pošty

en: Mailbox name required.
cs: Je potřeba zadat název schránky.

en: Please enter a name for the mailbox.
cs: Vložte název schránky.

en: Edit Mailbox: %s
cs: Upravit schránku: %s

en: Select Mailbox Type
cs: Vyberte typ schránky

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
cs: Vyberte typ schránky. Popis typu najdete níže.

en: Add New Mailbox
cs: Přidat novou schránku

en: Remove Mailbox
cs: Odebrat schránku

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
cs: Odebráním schránky zrušíte všechna nastavení, tuto operaci nelze vrátit zpět.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odebrat

en: Mailboxes
cs: Poštovní schránky

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: No new mail
cs: Žádné nové zprávy

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
cs[0]: Máte %d novou zpávu:
cs[1]: Máte %d nové zprávy:
cs[2]: Máte %d nových zpráv:
cs[3]: Máte %d nových zpráv:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
cs: informuje, kolik nových zpráv se nachází v každé schránce|    %d in %s

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
cs: Applet mailwatch nemohl být přidán na panel.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
cs: Je možné, že Vaše verze Glib nemá podporu vláken.

en: Mailwatch log
cs: Protokol aplikace mailwatch

en: C_lear
cs: _Vymazat

en: Select Icon
cs: Vybrat ikonu

en: _Normal
cs: _Běžný

en: Ne_w mail
cs: No_vá pošta

en: Failed to open web browser for online documentation
cs: Nepodařilo se otevřít webový prohlížeč pro zobrazení online dokumentace

en: Online Documentation
cs: Online dokumentace

en: Do you want to read the manual online?
cs: Chcete si přečíst online příručku?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
cs: Budete přesměrováni na webovou stránku dokumentace, kde se udržují stránky nápovědy.

en: _Read Online
cs: Číst _online

en: _Always go directly to the online documentation
cs: _Vždy automaticky přejít na online dokumentaci

en: Mail Watcher
cs: Sledování pošty

en: _Help
cs: _Nápověda

note: External programs.
en: External Programs
cs: Externí programy

en: Run _on click:
cs: Spustit při _kliknutí:

en: Run on first new _message:
cs: Spustit při první _nové zprávě:

en: Run on _each change of new message count:
cs: Spustit při _každé změně počtu zpráv:

note: Icons.
en: Icons
cs: Ikony

en: Ne_w Mail
cs: No_vá pošta

note: Log
en: Log
cs: Protokol

en: Log _lines:
cs: Řá_dky protokolu:

en: _View Log...
cs: _Zobrazit protokol...

en: Show log _status in icon
cs: Zobrazit _stav protokolu jako ikonu

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
cs: Zásuvný modul Xfce4 Mailwatch

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
cs: Applet pro panel Xfce s mnoha funkcemi kontrolující elektronickou poštu

en: Update Now
cs: Aktualizovat nyní

en: View Log...
cs: Zobrazit protokol...

en: Check mail from multiple mailboxes
cs: Ověřovat poštu ve více schránkách.
