Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (122 entries)

en: TLS handshake failed: %s
gl: As negociacións TLS fallaron: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
gl: Recibiuse o código de resposta HTTP %d. A razón máis probábel disto é que o seu nome de usuario ou contrasinal de GMail sexan incorrectos.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
gl: Recibiuse o código de resposta HTTP %d, e debería ter sido 200. Podería haber un problema nos servidores de GMail, ou pode que cambiaran de xeito incompatíbel o seu método de autenticación ou a situación da fonte de mensaxes novas.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
gl: O fío anterior aínda non rematou, non se comproba o correo esta vez.

en: _Username:
gl: Nome de _usuario:

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: Check for _new messages every
gl: Comprobar se hai mensaxes _novas cada

en: minute(s).
gl: minuto(s).

en: Remote GMail Mailbox
gl: Caixa de correo de GMail remota

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
gl: O engadido de GMail pode conectarse ao servizo de correo de Google e recuperar de xeito seguro o número de mensaxes novas.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
gl: Non está dispoñíbel IMAP seguro, e o servidor IMAP non admite conexións en texto simple.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
gl: Produciuse un erro na autenticación. Quizais o nome de usuario ou o contrasinal non é correcto?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
gl: Solicitouse seguridade STARTTLS, pero este servidor non a admite.

en: Failed to get folder list
gl: Produciuse un erro ao obter a lista de cartafoles

en: Please wait...
gl: Agarde...

en: Error
gl: Erro

en: No server or username is set.
gl: Non se definiu ningún servidor ou ningún nome de usuario.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
gl: A lista de cartafoles non se pode obter ata que se definan un servidor, un nome de usuario, e probabelmente un contrasinal. Asegúrese tamén de comprobar as opcións de seguridade do diálogo Avanzado.

en: _Close
gl: _Pechar

en: Set New Mail Folders
gl: Definir novos cartafoles de correo

en: New Mail Folders
gl: Novos cartafoles de correo

en: _Refresh
gl: Actualiza_r

en: Advanced IMAP Options
gl: Opcións IMAP avanzadas

en: Connection
gl: Conexión

en: Use unsecured connection
gl: Usar conexión non segura

en: Use SSL/TLS on alternate port
gl: Usar SSL/TLS nun porto alternativo

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
gl: Usar SSL/TLS a través de STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
gl: Usar _porto IMAP non estándar:

en: Folders
gl: Cartafoles

en: IMAP server _directory:
gl: _Directorio do servidor IMAP:

en: IMAP Server
gl: Servidor IMAP

en: _Mail server:
gl: _Servidor de correo:

en: _Advanced...
gl: _Avanzado...

en: New mail _folders...
gl: Novos carta_foles de correo...

en: Remote IMAP Mailbox
gl: Caixa de correo IMAP remota

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
gl: O engadido de IMAP pode conectarse a un servidor de correo remoto que admita o protocolo IMAP, usando ademais SSL para a protección da conexión.

en: Failed to get status of file %s: %s
gl: Non se puido obter o estado do ficheiro %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
gl: %s non é un directorio. É %s realmente un cartafol de correo correcto?

en: Maildir _Path:
gl: _Ruta de Maildir:

en: Select Maildir Folder
gl: Seleccionar o cartafol Maildir

en: _Interval:
gl: _Intervalo:

en: Local Maildir Spool
gl: Spool Maildir local

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
gl: O engadido de Maildir pode fai seguimento de novas mensaxes nunha cola de correo local de estilo maildir

en: Mbox _Filename:
gl: _Nome de ficheiro de Mbox:

en: Select mbox file
gl: Seleccione o ficheiro mbox

en: Local Mbox spool
gl: Spool Mbox local

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
gl: O engadido de Mbox fai seguimento de novas mensaxes nunha cola de correo local de tipo mbox.

en: Malformed line %s in %s ignored.
gl: Ignorouse a liña malformada %s de %s.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
gl: A configuración deste engadido lese no ficheiro de perfil maildir mh predeterminado en ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
gl: Cartafol de correo MH local

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
gl: O engadido MH fai seguimento en cartafoles MH locais en busca de novo correo

en: Advanced POP3 Options
gl: Opcións POP3 avanzadas

en: Use SSL/TLS via STLS
gl: Usar SSL/TLS a través de STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
gl: Usar un _porto POP3 non estándar:

en: POP3 Server
gl: Servidor POP3

en: Remote POP3 Mailbox
gl: Caixa de correo POP3 remota

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
gl: O engadido de POP3 pode conectarse a un servidor de correo remoto que admita o protocolo POP3, usando ademais SSL para a protección da conexión.

en: Operation aborted
gl: Operación abortada

en: Could not find host "%s": %s
gl: Non se puido atopar a máquina "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
gl: Produciuse un erro ao conectar co servidor "%s": %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
gl: Non compilado con compatibilidade para SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
gl: Produciuse un erro ao enviar os datos cifrados: %s

en: Failed to send data: %s
gl: Produciuse un erro ao enviar os datos: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
gl: Produciuse un erro ao recibir os datos cifrados: %s

en: Failed to receive data: %s
gl: Erro ao recibir os datos: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
gl: Cancelando a lectura: léronse moitos bytes sen cambiar de liña

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
gl: O búfer non é o suficientemente grande como para acoller unha liña completa (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
gl: Non se puido escribir o ficheiro de configuración '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
gl: Non se puido definir os permisos do ficheiro de configuración '%s'. Se este ficheiro contén contrasinais ou outra información sensíbel, podería ser que outros usuarios do sistema o poidan ler.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
gl: Esta caixa de correo non require ningunha configuración.

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _OK
gl: _Vale

en: Mailbox _Name:
gl: _Nome da caixa de correo:

en: Mailwatch
gl: Avisador de correo

en: Mailbox name required.
gl: Requírese o nome da caixa de correo.

en: Please enter a name for the mailbox.
gl: Introduza un nome para a caixa de correo.

en: Edit Mailbox: %s
gl: Editar a caixa de correo: %s

en: Select Mailbox Type
gl: Seleccione o tipo da caixa de correo

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
gl: Seleccione un tipo de caixa de correo. Debaixo ha aparecer unha descrición do tipo.

en: Add New Mailbox
gl: Engadir unha nova caixa de correo

en: Remove Mailbox
gl: Eliminar caixa de correo

en: Are you sure?
gl: Está seguro?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
gl: Eliminar unha caixa de correo desbotará toda a súa configuración, e isto non se poderá desfacer.

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Eliminar

en: Mailboxes
gl: Caixas de correo

en: _Add
gl: Eng_adir

en: _Remove
gl: _Eliminar

en: _Edit
gl: _Modificar

en: No new mail
gl: Non hai correo novo

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
gl[0]: Ten %d mensaxe nova:
gl[1]: Ten %d mensaxes novas:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
gl:     %d en %s

en: Xfce Mailwatch
gl: Avisador de correo do Xfce

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
gl: Non se puido engadir a miniaplicación «Avisador de correo» ao panel.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
gl: É posíbel que a súa versión de GLib non admita fíos.

en: Mailwatch log
gl: Rexistro do avisador de correo

en: C_lear
gl: _Limpar

en: Select Icon
gl: Seleccionar icona

en: Ne_w mail
gl: No_vas mensaxes

en: Failed to open web browser for online documentation
gl: Non se puido abrir o navegador web para a documentación en liña

en: Online Documentation
gl: Documentación en liña

en: Do you want to read the manual online?
gl: Quere ler o manual en liña?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
gl: Será encamiñado ao sitio web de documentación onde se manteñen as páxinas de axuda.

en: _Read Online
gl: _Ler en liña

en: _Always go directly to the online documentation
gl: _Ir sempre directo á documentación en liña

en: Mail Watcher
gl: Avisador de correo

en: _Help
gl: _Axuda

note: External programs.
en: External Programs
gl: Programas Externos

en: Run _on click:
gl: Executar ao _premer:

en: Run on first new _message:
gl: Executar ao recibir a primeira _mensaxe:

en: Run on _each change of new message count:
gl: Executar cada vez que cambie a conta de novas mensaxes:

note: Icons.
en: Icons
gl: Iconas

en: Ne_w Mail
gl: No_vas mensaxes

note: Log
en: Log
gl: Rexistro

en: Log _lines:
gl: _Liñas de rexistro:

en: _View Log...
gl: _Ver o rexistro...

en: Show log _status in icon
gl: Amosar o _estado do rexistro na icona

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
gl: Engadido Avisador de correo de Xfce4

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
gl: Unha miniaplicación que fai seguimento de novas mensaxes de correo electrónico con moitas funcionalidades para o panel do Xfce

en: Update Now
gl: Actualizar agora

en: View Log...
gl: Ver o rexistro...

en: Check mail from multiple mailboxes
gl: Comproba o correo de varias caixas de correo
