Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (121 entries)

en: TLS handshake failed: %s
he: לחיצת־יד TLS נכשלה: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
he: התקבל קוד %d מתגובת HTTP. כנראה משום ששם המשתמש או הססמה שלך ב-GMail אינה נכונים.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
he: התקבל קוד %d מתגובת HTTP במקום קוד 200. ייתכן כי קיימת בעיה עם שרתי GMail או שהשתנו אופן ההזדהות שלהם או מיקומם באופן שאינו מאפשר עוד לקבל הודעות חדשות.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
he: התהליך הקודם עדיין לא הסתיים, לא ייבדקו הודעות חדשות הפעם.

en: _Username:
he: _שם משתמש:

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: Check for _new messages every
he: בדוק אם יש הודעות _חדשות כל

en: minute(s).
he: דקות.

en: Remote GMail Mailbox
he: תיבת דוא״ל GMail מרוחקת

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
he: התוסף ל־GMail יכול להתחבר לשירות הדוא״ל של Google ולאחזר באופן מאובטח את מספר ההודעות החדשות.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
he: IMAP מאובטח אינו זמין ושרת ה-IMAP אינו תומך בכניסות עם טקסט פשוט.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
he: האימות נכשל. יתכן ששם המשתמש או הססמה שלך אינם נכונים?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
he: אבטחת STARTTLS התבקשה אך שרת זה אינו תומך בכך.

en: Failed to get folder list
he: נכשל לקבל רשימת תיקייה

en: Please wait...
he: אנא המתן…

en: Error
he: שגיאה

en: No server or username is set.
he: לא הוגדר שרת או שם משתמש.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
he: אין אפשרות לאחזר את רשימת התיקיות עד ששרת, שם משתמש וכנראה גם ססמה יוגדרו. נא לבדוק גם את הגדרות האבטחה בתיבת הדו-שיח המתקדמת.

en: _Close
he: _סגור

en: Set New Mail Folders
he: הגדרת תיקיות דוא״ל חדשות

en: New Mail Folders
he: תיקיות דוא״ל חדשות

en: _Refresh
he: _רענון

en: Advanced IMAP Options
he: אפשרויות IMAP מתקדמות

en: Connection
he: חיבור

en: Use unsecured connection
he: השתמש בחיבור שאינו מאובטח

en: Use SSL/TLS on alternate port
he: השתמש ב־SSL/TLS בערוץ חלופי

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
he: השתמש ב־SSL/TLS דרך STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
he: השתמש בערוץ IMAP _לא תקני

en: Folders
he: תיקיות

en: IMAP server _directory:
he: _ספריית IMAP בשרת:

en: IMAP Server
he: שרת IMAP

en: _Mail server:
he: _שרת דוא״ל:

en: _Advanced...
he: מת_קדם…

en: New mail _folders...
he: תיקיות דוא״ל ֹחדשות...

en: Remote IMAP Mailbox
he: תיבת דוא״ל IMAP מרוחקת

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
he: תוסף ה־IMAP יכול להתחבר לשרת דוא״ל מרוחק התומך בפרוטוקולIMAP אפשרי גם עם SSL להגנת קישור.

en: Failed to get status of file %s: %s
he: נכשל לקבל מצב הקובץ %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
he: %s אינה תיקייה. האם באמת %s היא תיקיית maildir תקינה?

en: Maildir _Path:
he: _נתיב ל־Maildir:

en: Select Maildir Folder
he: בחירת תיקיית Maildir

en: _Interval:
he: _תדירות:

en: Local Maildir Spool
he: מאגר Maildir מקומי

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
he: תוסף ה־Maildir יכול לעקוב אחר מאגר דוא״ל מקומי בסגנון Maildir לקבלת הודעות חדשות.

en: Mbox _Filename:
he: שם _קובץ Mbox:

en: Select mbox file
he: בחירת קובץ Mbox

en: Local Mbox spool
he: מאגר Mbox מקומי

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
he: תוסף ה־Mbox עוקב אחר מאגר דוא״ל מקומי בסגנון Mbox לקבלת הודעות חדשות.

en: Malformed line %s in %s ignored.
he: התעלמות משורה לא תקינה %s ב־%s.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
he: ההגדרות לתוסף זה נקראות מקובץ בררת המחדל
    של mh maildir ב‎ ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
he: תיקיית דוא״ל MH מקומית

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
he: תוסף ה־MH בודק אם יש הודעות חדשות בתיקיות MH מקומיות

en: Advanced POP3 Options
he: אפשרויות POP3 מתקדמות

en: Use SSL/TLS via STLS
he: השתמש ב־SSL/TLS דרך STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
he: השתמש בערוץ POP3 _לא תקני:

en: POP3 Server
he: שרת POP3

en: Remote POP3 Mailbox
he: תיבת דוא״ל POP3 מרוחקת

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
he: תוסף ה־POP3 יכול להתחבר לשרת מרוחק התומך בפרוטוקול POP3 אפשרי גם עם SSL להגנת קישור.

en: Operation aborted
he: הפעולה בוטלה

en: Could not find host "%s": %s
he: לא ניתן למצוא את המארח "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
he: אירע כשל בהתחברות לשרת: "%s": %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
he: לא מהודר עם תמיכת SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
he: אירע כשל בשליחת נתונים מוצפנים: %s

en: Failed to send data: %s
he: שליחת נתונים נכשלה: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
he: אירע כשל בקבלת נתונים מוצפנים: %s

en: Failed to receive data: %s
he: קבלת הנתונים נכשלה: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
he: הקריאה מבוטלת: נקראו יותר מדי בתים ללא תו שורה חדשה

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
he: זיכרון המטמון אינו גדול מספיק כדי להכיל שורה שלמה (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
he: אין אפשרות לכתוב קובץ הגדרות %s

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
he: אין אפשרות להגדיר הרשאות בקובץ ההגדרות %s. אם קובץ זה מכיל ססמאות או מידע רגיש אחר ייתכן כי הוא בר קריאה על ידי אחרים במערכת שלך.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
he: סוג זה של תיבת דוא"ל אינו דורש הגדרות.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: Mailbox _Name:
he: _שם תיבת הדוא״ל:

en: Mailbox name required.
he: דרוש שם לתיבת הדוא״ל.

en: Please enter a name for the mailbox.
he: נא להזין שם לתיבת הדוא"ל.

en: Edit Mailbox: %s
he: ערוך תיבת דוא״ל: %s

en: Select Mailbox Type
he: בחירת סוג תיבת הדוא״ל

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
he: בחירת סוג תיבת הדוא״ל. תיאור הסוג המצוין יוצג מטה.

en: Add New Mailbox
he: הוספת תיבת דוא״ל

en: Remove Mailbox
he: הסרת תיבת דוא״ל

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
he: הסרת תיבת דוא"ל תסיר את כל ההגדרות ואין אפשרות לבטל את הפעולה.

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Mailboxes
he: תיבות דוא״ל

en: _Add
he: _הוספה

en: _Remove
he: הס_ר

en: _Edit
he: _עריכה

en: No new mail
he: אין הודעות חדשות

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
he[0]: יש לך הודעה חדשה אחת:
he[1]: יש לך %d הודעות חדשות:
he[2]: יש לך %d הודעות חדשות:
he[3]: יש לך %d הודעות חדשות:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
he: מודיע כמה הודעות חדשות יש בכל תיבת דוא״ל| %d בתיבה %s

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
he: אין אפשרות להוסיף את יישומון ה־mailwatch ללוח.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
he: יתכן שגרסת ה־GLib שלך אינה תומכת בפתילים.

en: Mailwatch log
he: יומן mailwatch

en: C_lear
he: _ניקוי

en: Select Icon
he: בחירת סמל

en: _Normal
he: _רגיל

en: Ne_w mail
he: הודעה _חדשה

en: Failed to open web browser for online documentation
he: פתיחת הדפדפן להצגת התיעוד המקוון נכשלה

en: Online Documentation
he: תיעוד מקוון

en: Do you want to read the manual online?
he: האם ברצונך לקרוא את המדריך המקוון?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
he: מיד תבוצע הפנייה לאתר התיעוד בו מתוחזקים עמודי העזרה.

en: _Read Online
he: _קרא אונליין

en: _Always go directly to the online documentation
he: _תמיד לגשת ישירות לתיעוד המקוון

en: Mail Watcher
he: בודק דוא״ל

en: _Help
he: _עזרה

note: External programs.
en: External Programs
he: תכניות חיצוניות

en: Run _on click:
he: הפעל ב_לחיצה:

en: Run on first new _message:
he: הרץ על ההודעה החדשה ה_ראשונה:

en: Run on _each change of new message count:
he: הרץ על _כל שינוי במניין הודעות חדשות:

note: Icons.
en: Icons
he: סמלים

en: Ne_w Mail
he: הוד_עה חדשה

note: Log
en: Log
he: יומן

en: Log _lines:
he: _שורות ביומן:

en: _View Log...
he: _הצג יומן...

en: Show log _status in icon
he: הצגת _מצב הדו"כ בסמל

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
he: תוסף מעקב דוא״ל של Xfce4

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
he: יישומון בדיקת דוא״ל עשיר בתכונות עבור הלוח של Xfce

en: Update Now
he: עדכון כעת

en: View Log...
he: צפה ביומן...

en: Check mail from multiple mailboxes
he: בדוק דוא״ל מתוך מספר תיבות
