Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (118 entries)

en: TLS handshake failed: %s
hr: TLS neuspješno rukovanje: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
hr: Primljen HTTP kod: %d. Najvjerojatnije ste upisali pogrešno Gmail korisničko ime ili lozinku.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
hr: Primljen HTTP kod %d, očekivan je 200. Moguće je da su Gmail poslužitelji u kvaru, ili su promijenili metodu autentifikacije ili lokaciju toka novih poruka.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
hr: Prethodna nit još nije završila, ovaj put se ne provjerava pošta.

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: Check for _new messages every
hr: Provjeri za _nove poruke svakih

en: minute(s).
hr: minuta(e).

en: Remote GMail Mailbox
hr: Udaljeni GMail poštanski sandučić

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
hr: GMail priključak se može spojiti sa Google uslugom pošte i sigurno primiti nove poruke.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
hr: Sigurni IMAP nije dostupan, i IMAP poslužitelji ne podržavaju prijave u običnom tekstu.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
hr: Neuspješna autentifikacija. Možda ste unijeli pogrešno korisničko ime ili lozinku?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
hr: Zatraženo je korištenje STARTTLS sigurnosti, ali ovaj server je ne podržava.

en: Failed to get folder list
hr: Neuspjelo dobavljanje liste mapa

en: Please wait...
hr: Molim pričekajte...

en: Error
hr: Greška

en: No server or username is set.
hr: Nije postavljen poslužitelj ili korisničko ime.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
hr: Nemože se primiti lista mapa dok poslužitelj, korisničko ime, i vjerojatno lozinka nisu postavljeni.Također provjerite sigurnosne postavke u dijalogu Napredno.

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Set New Mail Folders
hr: Postavi mape nove pošte

en: New Mail Folders
hr: Mape nove pošte

en: _Refresh
hr: _Osvježi

en: Advanced IMAP Options
hr: Napredne IMAP opcije

en: Connection
hr: Veza

en: Use unsecured connection
hr: Koristi neosiguranu vezu

en: Use SSL/TLS on alternate port
hr: Koristi SSL/TLS na alternativnom portu

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
hr: Koristi SSL/TLS via STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
hr: Koristi nestandardni IMAP _port:

en: Folders
hr: Mape

en: IMAP server _directory:
hr: IMAP poslužiteljeva _mapa:

en: IMAP Server
hr: IMAP poslužitelj

en: _Mail server:
hr: _Poslužitelj pošte:

en: _Advanced...
hr: _Napredno...

en: New mail _folders...
hr: Nove mape _pošte...

en: Remote IMAP Mailbox
hr: Udaljeni IMAP poštanski sandučić

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
hr: IMAP dodatak se može spojiti na udaljeni server za poštu koji podržava IMAP protokol, s mogućnosti korištenja SSL-a za zaštitu poveznica.

en: Failed to get status of file %s: %s
hr: Neuspjelo dobivanje statusa datoteke %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
hr: %s nije mapa. Je li %s sigurno vrijedeći maildir?

en: Maildir _Path:
hr: Maildir _putanja:

en: Select Maildir Folder
hr: Odaberite maildir mapu

en: Local Maildir Spool
hr: Lokalni maildir spremnik

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
hr: Maildir dodatak može motriti lokalni spremnik u maildir stilu u potrazi za novim porukama.

en: Mbox _Filename:
hr: Mbox _ime datoteke:

en: Select mbox file
hr: Odaberi mbox datoteku

en: Local Mbox spool
hr: Lokalni Mbox spremnik

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
hr: Mbox dodatak motri lokalni spremnik u mbox stilu, u potrazi za novim porukama.

en: Malformed line %s in %s ignored.
hr: Neispravna linija %s u %s ignorirana.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
hr: Konfiguracija ovog dodatka se učitava iz
    zadanog mh maildir profila na ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
hr: Lokalna MH mapa pošte

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
hr: MH dodatak motri lokalne MH mape u potrazi za novim porukama

en: Advanced POP3 Options
hr: Napredne POP3 opcije

en: Use SSL/TLS via STLS
hr: Koristi SSL/TLS via STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
hr: Koristi nestandardni POP3 _port:

en: POP3 Server
hr: POP3 poslužitelj

en: Remote POP3 Mailbox
hr: Udaljeni POP3 poštanski sandučić

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
hr: POP3 dodatak se može spojiti na udaljeni poslužitelj pošte koji podržava POP3 protokol, s mogućnosti korištenja SSL-a za zaštitu poveznica.

en: Operation aborted
hr: Operacija prekinuta

en: Could not find host "%s": %s
hr: Ne mogu naći ime računala "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
hr: Neuspjelo spajanje na poslužitelj  "%s": %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
hr: Nije kompilirano s podrškom za SSL/TLS.

en: Failed to send encrypted data: %s
hr: Neuspjelo slanje šifriranih podataka: %s

en: Failed to send data: %s
hr: Neuspjelo slanje podataka: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
hr: Neuspjelo primanje šifriranih podataka: %s

en: Failed to receive data: %s
hr: Neuspjelo primanje podataka: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
hr: Poništavam čitanje: pročitano previše bajtova bez prelaska u novi red.

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
hr: Međuspremnik nije dovoljno velik za držanje čitave linije (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
hr: Nij moguće pisati konfiguracijsku datoteku '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
hr: Nije moguće postaviti dozvole na konfiguracijsku datoteku '%s'. Ako ova datoteka sadrži lozinke ili druge osjetljive informacije,mogu je čitati i drugi u vašem sustavu.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
hr: Ova vrsta poštanskog sandučića ne zahtjeva nikakve postavke konfiguracije.

en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: _OK
hr: _U redu

en: Mailbox _Name:
hr: Ime _poštanskog sandučića:

en: Mailbox name required.
hr: Potrebno je ime poštanskog sandučića.

en: Please enter a name for the mailbox.
hr: Molim unesite ime poštanskog sandučića.

en: Edit Mailbox: %s
hr: Uredi poštanski sandučić: %s

en: Select Mailbox Type
hr: Odaberi vrstu poštanskog sandučića

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
hr: Odaberi vrstu poštanskog sandučića.Opis vrste će se pojaviti ispod.

en: Add New Mailbox
hr: Dodaj novi poštanski sandučić

en: Remove Mailbox
hr: Ukloni poštanski sandučić

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
hr: Brisanje će poštanskog sandučića poništiti sve postavke te je nepovratan proces.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Remove
hr: Obriši

en: Mailboxes
hr: Poštanski sandučići

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Edit
hr: _Uredi

en: No new mail
hr: Nema nove pošte

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
hr[0]: Imate %d novu poruku:
hr[1]: Imate %d novih poruka:
hr[2]: Imate %d novih poruka:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
hr: govori koliko je novih poruka u svakom sandučiću | %d in %s

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
hr: Dodavanje Mailwatcha na ploču nije moguće.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
hr: Moguće je da Vaša verzija GLiba nema podršku za višenitnost.

en: Mailwatch log
hr: Zapisnik Mailwatcha

en: C_lear
hr: O_čisti

en: Select Icon
hr: Odaberi ikonu

en: _Normal
hr: _Normalni

en: Ne_w mail
hr: No_va pošta

en: Failed to open web browser for online documentation
hr: Neuspješno otvaranje web preglednika za mrežnu dokumentaciju

en: Online Documentation
hr: Mrežna dokumentacija

en: Do you want to read the manual online?
hr: Želite li čitati priručnik na mreži?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
hr: Bit ćete preusmjereni na stranicu s dokumentacijom, gdje se održavaju materijali za pomoć.

en: _Read Online
hr: _Čitaj na mreži

en: _Always go directly to the online documentation
hr: _Uvijek idi izravno na mrežnu dokumentaciju

en: Mail Watcher
hr: Motritelj pošte

en: _Help
hr: _Pomoć

note: External programs.
en: External Programs
hr: Vanjski programi

en: Run _on click:
hr: Pokreni _klikom:

en: Run on first new _message:
hr: Pokreni pri prvoj novoj _poruci:

en: Run on _each change of new message count:
hr: Pokreni pri _svakoj promjeni broja novih poruka:

note: Icons.
en: Icons
hr: Ikone

en: Ne_w Mail
hr: No_va pošta

en: Log _lines:
hr: Linije u _zapisniku:

en: _View Log...
hr: _Pregledaj zapisnik...

en: Show log _status in icon
hr: Prikaži status _zapisnika u ikoni

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
hr: Xfce4 Mailwatch priključak

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
hr: Alat šarolikih mogućnosti koji provjerava mailove za Xfce ploču

en: Update Now
hr: Ažuriraj sada

en: Check mail from multiple mailboxes
hr: Provjeri poštu iz višestrukih poštanskih sandučića
