Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (115 entries)

en: TLS handshake failed: %s
hu: A TLS kézfogás meghiúsult: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
hu: A(z) %d HTTP válaszkód érkezett. Ennek legvalószínűbb oka, hogy a GMail felhasználói nevét vagy jelszavát helytelenül adta meg.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
hu: A(z) %d HTTP válaszkód érkezett, amelynek 200-nak kellene lennie. Probléma lehet a GMail kiszolgálóival, vagy inkompatibilis módon módosították a hitelesítési eljárásukat, vagy az új üzenetek folyamának helyét.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
hu: Az előző szál még nem lépett ki, a levélellenőrzés most elmarad.

en: _Username:
hu: _Felhasználói név:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: Check for _new messages every
hu: Új üzenetek _ellenőrzése minden

en: minute(s).
hu: percben.

en: Remote GMail Mailbox
hu: Távoli GMail postafiók

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
hu: A GMail bővítmény képes kapcsolódni a Google levelezőszolgáltatásához és biztonságosan lekérni az új üzenetek számát.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
hu: A biztonságos IMAP nem érhető el, és az IMAP-kiszolgáló nem támogatja az egyszerű szöveges bejelentkezést.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
hu: Hitelesítés meghiúsult. Lehet, hogy rosszul adta meg a felhasználónevét vagy jelszavát?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
hu: STARTTLS biztonsági szolgáltatást kért, de ez a kiszolgáló nem támogatja azt.

en: Failed to get folder list
hu: A mappalista lekérése meghiúsult

en: Please wait...
hu: Kis türelmet

en: Error
hu: Hiba

en: No server or username is set.
hu: Nincs kiszolgáló- vagy felhasználói név beállítva.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
hu: A mappalista nem kérhető le, amíg a kiszolgáló, felhasználói név és valószínűleg a jelszó nincsenek beállítva. Ezen kívül ellenőrizze a biztonsági beállításokat a Speciális ablakban.

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Set New Mail Folders
hu: Új levélmappák beállítása

en: New Mail Folders
hu: Új levélmappák

en: Advanced IMAP Options
hu: Speciális IMAP-beállítások

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Use unsecured connection
hu: Nem biztonságos kapcsolat használata

en: Use SSL/TLS on alternate port
hu: SSL/TLS használata másik porton

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
hu: SSL/TLS használata STARTTLS használatával

en: Use non-standard IMAP _port:
hu: Nem szabványos IMAP _port használata:

en: Folders
hu: Mappák

en: IMAP server _directory:
hu: IMAP-kiszolgáló _könyvtára:

en: IMAP Server
hu: IMAP-kiszolgáló

en: _Mail server:
hu: _Levélkiszolgáló:

en: _Advanced...
hu: Spe_ciális…

en: New mail _folders...
hu: Új le_vélmappák…

en: Remote IMAP Mailbox
hu: Távoli IMAP-postafiók

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
hu: Az IMAP-bővítmény képes csatlakozni egy IMAP-protokollt használó távoli levelezőkiszolgálóhoz, a kapcsolat védelme érdekében opcionálisan SSL használatával.

en: Failed to get status of file %s: %s
hu: A fájl (%s) állapotának lekérése meghiúsult: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
hu: A(z) %s nem könyvtár. A(z) %s valóban érvényes levélkönyvtár?

en: Maildir _Path:
hu: _Levélkönyvtár útvonala:

en: Select Maildir Folder
hu: Válassza ki a levélkönyvtár mappáját

en: _Interval:
hu: I_dőköz:

en: Local Maildir Spool
hu: Helyi levélkönyvtár-tároló

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
hu: A levélmappa bővítmény képes figyelni az új üzeneteket egy helyi levélmappa-stílusú levéltárolóban.

en: Mbox _Filename:
hu: Mbox _fájl neve:

en: Select mbox file
hu: Válasszon mbox fájlt

en: Local Mbox spool
hu: Helyi Mbox tároló

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
hu: Az Mbox bővítmény képes figyelni az új üzeneteket egy helyi mbox-stílusú levéltárolóban.

en: Malformed line %s in %s ignored.
hu: A(z) %s rosszul formázott sor figyelmen kívül hagyva a következőben: %s.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
hu: A bővítmény beállításai az mh levélmappa alapértelmezett
     ~/.mh_profile fájljából kerül beolvasásra

en: Local MH mail folder
hu: Helyi MH levélmappa

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
hu: Az MH bővítmény a helyi MH mappákban figyeli az új leveleket

en: Advanced POP3 Options
hu: Speciális POP3 beállítások

en: Use SSL/TLS via STLS
hu: SSL/TLS használata STLS segítségével

en: Use non-standard POP3 _port:
hu: Nem szabványos POP3 _port használata:

en: POP3 Server
hu: POP3-kiszolgáló

en: Remote POP3 Mailbox
hu: Távoli POP3-postafiók

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
hu: A POP3 bővítmény képes egy POP3 protokollt támogató távoli levelezőkiszolgálóhoz kapcsolódni, a kapcsolat védelme érdekében opcionálisan SSL használatával.

en: Operation aborted
hu: Művelet megszakítva

en: Could not find host "%s": %s
hu: Nem található a gép („%s”): %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
hu: A csatlakozás meghiúsult a kiszolgálóhoz („%s”): %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
hu: A program SSL/TLS támogatás nélkül lett lefordítva

en: Failed to send encrypted data: %s
hu: A titkosított adatok küldése meghiúsult: %s

en: Failed to send data: %s
hu: Az adatok küldése meghiúsult: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
hu: A titkosított adatok fogadása meghiúsult: %s

en: Failed to receive data: %s
hu: Az adatok fogadása meghiúsult: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
hu: Olvasás megszakítása: túl sok bájt új sor nélkül

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
hu: A puffer nem elég nagy teljes sor tárolásához (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
hu: Nem lehet a következő konfigurációs fájlba írni: „%s”

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
hu: Nem lehet beállítani a(z) „%s” konfigurációs fájl jogosultságait. Ha a fájl jelszavakat vagy más érzékeny információkat tartalmaz, akkor azok olvashatóvá válhatnak a rendszer más felhasználói számára.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
hu: A postafióktípus nem igényel beállításokat.

en: Mailbox _Name:
hu: Postafiók _neve:

en: Mailwatch
hu: Levélfigyelő

en: Mailbox name required.
hu: A postafiók neve kötelező.

en: Please enter a name for the mailbox.
hu: Adja meg a postafiók nevét.

en: Edit Mailbox: %s
hu: Postafiók szerkesztése: %s

en: Select Mailbox Type
hu: Válassza ki a postafiók típusát

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
hu: Válasszon postafióktípust. A típus leírása alább meg fog jelenni.

en: Add New Mailbox
hu: Új postafiók hozzáadása

en: Remove Mailbox
hu: Postafiók eltávolítása

en: Are you sure?
hu: Biztosan ezt szeretné?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
hu: A postafiók eltávolítása véglegesen törli a beállításokat.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Mailboxes
hu: Postafiókok

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: No new mail
hu: Nincs új levél

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
hu[0]: %d új üzenete van:
hu[1]: %d új üzenete van:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
hu: %d ebben: %s

en: Xfce Mailwatch
hu: Xfce levélfigyelő

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
hu: A levélfigyelő kisalkalmazás nem adható a panelhez.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
hu: Lehetséges, hogy a Glib használt verziója nem rendelkezik a szálak támogatásával.

en: Mailwatch log
hu: Levélfigyelő naplója

en: Select Icon
hu: Válasszon ikont

en: _Normal
hu: _Normál

en: Ne_w mail
hu: Új le_vél

en: Failed to open web browser for online documentation
hu: Az online dokumentáció megtekintéséhez a webböngésző megnyitása meghiúsult.

en: Online Documentation
hu: Online dokumentáció

en: Do you want to read the manual online?
hu: Szeretné a kézikönyvet online olvasni?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
hu: Át lesz irányítva a dokumentációs weboldalra, ahol a súgó oldalak találhatók.

en: _Read Online
hu: _Online olvasás

en: _Always go directly to the online documentation
hu: _Mindig közvetlenül az online dokumentációra menjen

en: Mail Watcher
hu: Levélfigyelő

en: _Help
hu: _Súgó

note: External programs.
en: External Programs
hu: Külső programok

en: Run _on click:
hu: Futtatás _kattintásra:

en: Run on first new _message:
hu: Futtatás az első új üze_netnél:

en: Run on _each change of new message count:
hu: _Futtatás az új üzenet számláló változásakor:

note: Icons.
en: Icons
hu: Ikonok

en: Ne_w Mail
hu: Ú_j levél

en: Log _lines:
hu: _Naplósorok:

en: _View Log...
hu: _Napló megjelenítése…

en: Show log _status in icon
hu: A _naplóállapot megjelenítése az ikonon

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
hu: Xfce 4 levélfigyelő bővítmény

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
hu: Funckiógazdag levélellenőrző kisalkalmazás az Xfce panelhez

en: Update Now
hu: Frissítés most

en: Check mail from multiple mailboxes
hu: Levél ellenőrzése több postafiókból
