Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (123 entries)

en: TLS handshake failed: %s
lt: Klaida atliekant TLS rankos paspaudimą: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
lt: Gautas HTTP atsako kodas %d.  Turbūt jūsų GMail naudotojo vardas ar slaptažodis neteisingi.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
lt: Gautas HTTP atsako kodas %d, nors turėtų būti 200.  Gali būti jog problemos GMail serveriuose, arba jie pakeitė tapatybės nustatymo būdą ar naujų pranešimų kanalą.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
lt: Ankstesnė kopija dar neužverta, šįkart paštas netikrinimas.

en: _Username:
lt: _Naudotojo vardas:

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: Check for _new messages every
lt: Automatiškai ieškoti _naujo pašto kas

en: minute(s).
lt: minutes(-ių).

en: Remote GMail Mailbox
lt: Nuotolinė Gmail pašto dėžutė

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
lt: GMail įskiepis gali jungtis prie pašto tarnybos ir saugiai pažiūrėti ar yra naujų laiškų.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
lt: Saugus IMAP neprieinamas, taipogi IMAP nepalaiko gryno teksto prisijungimų.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės.  Gal jūsų naudotojo vardas ar slaptažodis neteisingi?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
lt: Prašoma STARTTLS, bet šis serveris jo nepalaiko.

en: Failed to get folder list
lt: Nepavyko gauti aplankų sąrašo

en: Please wait...
lt: Palaukite...

en: Error
lt: Klaida

en: No server or username is set.
lt: Nenustatytas serveris arba naudotojo vardas.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
lt: Aplankų sąrašas negali būti parsiųstas kol neįvestas serveris, naudotojo vardas ar slaptažodis.  Taipogi patikrinkite saugumo nustatymus.

en: _Close
lt: _Užverti

en: Set New Mail Folders
lt: Nustatyti naujo pašto aplankus

en: New Mail Folders
lt: Naujo pašto aplankai

en: _Refresh
lt: Įke_lti iš naujo

en: Advanced IMAP Options
lt: Papildomos IMAP parametrai

en: Connection
lt: Prisijungimas

en: Use unsecured connection
lt: Naudoti nesaugų ryšį

en: Use SSL/TLS on alternate port
lt: Naudoti SSl/TLS su alternatyviu prievadu

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
lt: Naudoti SSl/TLS su STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
lt: Naudoti nestandartinį IMAP _prievadą:

en: Folders
lt: Aplankai

en: IMAP server _directory:
lt: IMAP serverio _katalogas:

en: IMAP Server
lt: IMAP serveris

en: _Mail server:
lt: Pašto _serveris:

en: _Advanced...
lt: _Išplėstiniai...

en: New mail _folders...
lt: Naujo pašto a_plankai...

en: Remote IMAP Mailbox
lt: Nuotolinė IMAP pašto dėžutė

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
lt: IMAP įskiepis gali prisijungti prie nuotolinio pašto serverio, kuris palaiko IMAP protokolą. Gali naudoti ir SSL nuorodos saugumui.

en: Failed to get status of file %s: %s
lt: Nepavyko gauti %s failo būsenos: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
lt: %s nėra katalogas. Ar %s tikrai yra tinkamas pašto katalogas?

en: Maildir _Path:
lt: „MailDir“ _kelias:

en: Select Maildir Folder
lt: Pasirinkite „MailDir“ pašto aplanką

en: _Interval:
lt: _Intervalas:

en: Local Maildir Spool
lt: Vietinis „MailDir“ „spool“

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
lt: „MailDir“ įskiepis gali stebėti ar nėra naujų laiškų vietiniame maildir-stiliaus aplanke.

en: Mbox _Filename:
lt: Pašto dėžutės _failo pavadinimas:

en: Select mbox file
lt: Pasirinkite pašto dėžutės failą

en: Local Mbox spool
lt: Vietinis pašto dėžutės „spool“

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
lt: Pašto dėžutės įskiepis stebi vietinį mbox-tipo pašto aplanką ar nėra naujų laiškų.

en: Malformed line %s in %s ignored.
lt: Netinkama eilutė %s %s nepaisoma.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
lt: Šio įskiepio konfigūracija skaitoma iš 
    numatyto maildir profilio aplanko ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
lt: Vietinis MH pašto aplankas

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
lt: MH įskiepis stebi vietinius MH aplankus ar nėra naujų laiškų

en: Advanced POP3 Options
lt: Išplėstiniai POP3 parametrai

en: Use SSL/TLS via STLS
lt: Naudoti SSl/TLS su STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
lt: Naudoti nestandartinį POP3 _prievadą:

en: POP3 Server
lt: POP3 serveris

en: Remote POP3 Mailbox
lt: Nutolusi POP3 pašto dėžutė

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
lt: POP3 įskiepis gali prisijungti prie serverio kuris palaiko POP3 protokolą, taipogi SSL, nuorodos saugumui.

en: Operation aborted
lt: Operacija nutraukta

en: Could not find host "%s": %s
lt: Nepavyko rasti serverio „%s“: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio „%s“: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
lt: Sukompiliuota be SSL/TLS palaikymo

en: Failed to send encrypted data: %s
lt: Nepavyko išsiųsti šifruotų duomenų: %s

en: Failed to send data: %s
lt: Nepavyko išsiųsti duomenų: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
lt: Nepavyko gauti šifruotų duomenų: %s

en: Failed to receive data: %s
lt: Nepavyko gauti duomenų:%s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
lt: Atšaukiamas skaitymas: per daug bitų be naujos eilutės

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
lt: Buferis nėra pakankamai didelis, kad išlaikytų visą eilutę (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
lt: Nepavyko įrašyti konfigūracijos failo „%s“

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
lt: Nepavyko nustatyti konfigūracijos failo „%s“ leidimų.  Jei šiame faile yra slaptažodžių ar kitų asmeninių duomenų, jie gali būti perskaityti kitų šios sistemos naudotojų.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
lt: Šiai pašto dėžutei nereikia jokių konfigūracijos nustatymų.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Mailbox _Name:
lt: Pašto dėžutės _pavadinimas:

en: Mailwatch
lt: Pašto stebėjimas

en: Mailbox name required.
lt: Reikalingas pašto dėžutės pavadinimas.

en: Please enter a name for the mailbox.
lt: Įveskite pašto dėžutės pavadinimą.

en: Edit Mailbox: %s
lt: Taisyti pašto dėžutę: %s

en: Select Mailbox Type
lt: Pasirinkite pašto dėžutės tipą

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
lt: Pasirinkite pašto dėžutės tipą.  Tipo aprašymas atsiras žemiau.

en: Add New Mailbox
lt: Pridėti pašto dėžutę

en: Remove Mailbox
lt: Šalinti pašto džutę

en: Are you sure?
lt: Ar jūs įsitikinę?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
lt: Pašalinus pašto dėžutę bus pašalinti visi nustatymai, tai negali būti atstatyta.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Mailboxes
lt: Pašto dėžutės

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: _Edit
lt: _Taisyti

en: No new mail
lt: Nėra naujų laiškų.

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
lt[0]: Gavote %d naują laišką:
lt[1]: Gavote %d naujus laiškus:
lt[2]: Gavote %d naujų laiškų:
lt[3]: Gavote %d naujų laiškų:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
lt: praneša kiek kiekvienoje dėžutėje naujų pranešimų|    %d in %s

en: Xfce Mailwatch
lt: Xfce pašto stebėjimas

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
lt: Pašto stebėjimo programa negali būti pridėta į skydelį.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
lt: Gali būti jog jūsų turima Glib versija neturi kelių kopijų palaikymo.

en: Mailwatch log
lt: Pašto stebėjimo žurnalas

en: C_lear
lt: _Išvalyti

en: Select Icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: _Normal
lt: _Normalus

en: Ne_w mail
lt: Naujas _paštas

en: Failed to open web browser for online documentation
lt: Nepavyko atverti naršyklės dokumentacijos internete skaitymui.

en: Online Documentation
lt: Dokumentacija internete

en: Do you want to read the manual online?
lt: Ar norite skaityti naudotojo vadovą internete?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
lt: Jūs būsite nukreipti į dokumentacijos svetainę, kurioje yra prižiūrimi žinyno puslapiai.

en: _Read Online
lt: _Skaityti internete

en: _Always go directly to the online documentation
lt: _Visada eiti tiesiogiai į dokumentaciją internete

en: Mail Watcher
lt: Pašto stebėtojas

en: _Help
lt: Ž_inynas

note: External programs.
en: External Programs
lt: Išorinės programos

en: Run _on click:
lt: Vykdyti _spustelėjus:

en: Run on first new _message:
lt: Vykdyti gavus pirmą _naują laišką:

en: Run on _each change of new message count:
lt: Vykdyti, kaskart pasik_eitus naujų laiškų skaičiui:

note: Icons.
en: Icons
lt: Piktogramos

en: Ne_w Mail
lt: Naujas _paštas

note: Log
en: Log
lt: Žurnalas

en: Log _lines:
lt: Žurnalo _eilutės:

en: _View Log...
lt: Žiūrėti ž_urnalą...

en: Show log _status in icon
lt: Piktogramoje _rodyti žurnalo būseną

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
lt: Xfce4 pašto stebėjimo įskiepis

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
lt: Pilnavertė pašto tikrinimo programa skirta Xfce skydeliui

en: Update Now
lt: Atnaujinti dabar

en: View Log...
lt: Rodyti žurnalą...

en: Check mail from multiple mailboxes
lt: Tikrinti paštą iš kelių pašto dėžučių
