Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (102 entries)

en: TLS handshake failed: %s
lv: TLS rokasspiediens neizdevās: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
lv: Saņemts HTTP atbildes kods %d. Visdrīzāk Jūs Gmail lietotāja vārds vai parole ir nepareizi.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
lv: Saņemts HTTP atbildes kods %d, kuram jābūt 200. Iespējams ir problēma ar GMail serveriem, vai nesaderīgi izmainījuši auterizācijas metodi, vai jaunu ziņu atrašanās vietu.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
lv: Iepriekšējais process vēl  nav aizvēries, netiks veikta pasta pārbaude.

en: _Username:
lv: _Lietotāja vārds:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Check for _new messages every
lv: Pārbaudīt jaunas _ziņas katras

en: minute(s).
lv: minūti(-es).

en: Remote GMail Mailbox
lv: Attālinātā GMail pastkastīte

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
lv: GMail spraudnis nevar savienoties ar Google pasta pakalpojumiem un droši saņemt jauno ziņu skaitu.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
lv: Drošais IMAP nav pieejams un IMAP serveris neatbalsta vienkārša teksta pieteikšanos.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
lv: Autorizācija neizdevās. Varbūt lietotāja vārds vai parole nav pareiza?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
lv: STARTTLS drošība tika pieprasīta, bet serveris neatbild.

en: Failed to get folder list
lv: Neizdevās iegūt mapes sarakstu

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet...

en: Error
lv: Kļūda

en: No server or username is set.
lv: Nav uzstādīt serveris un lietotāja vārds.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
lv: Mapju sarakstu nevar iegūt līdz serveris, lietotāja vārds un, iespējams, parole ir uzstādīti. Un pārbaudiet drošības uzstādījumus.

en: Set New Mail Folders
lv: Uzstādīt jaunas pasta mapes

en: New Mail Folders
lv: Jaunas pasta mapes

en: Advanced IMAP Options
lv: Paplašinātie IMAP uzstādījumi

en: Connection
lv: Savienojumi

en: Use unsecured connection
lv: Izmantot nedrošu savienojumu

en: Use SSL/TLS on alternate port
lv: Izmantot SSL/TLS uz alternatīvā porta

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
lv: Izmantot SSL/TLS caur STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
lv: Izmantot ne-standarta IMAP _portu:

en: Folders
lv: Mapes

en: IMAP server _directory:
lv: IMAP servera _direktorija:

en: IMAP Server
lv: IMAP serveris

en: _Mail server:
lv: _Pasta serveris:

en: _Advanced...
lv: _Paplašināti...

en: New mail _folders...
lv: Jaunas pasta _mapes...

en: Remote IMAP Mailbox
lv: Attālināta IMAP paskastīte

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
lv: IMAP spraudnis nevar savienoties ar attālināto pasta serveri, kurš atbalstītu IMAP protokolu, papildus izmantojot SSL, sasaistes aizsardzībai.

en: Failed to get status of file %s: %s
lv: Neizdevās iegūt faila %s statusu: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
lv: %s nav direktorija. Vai %s ir derīga Maildir direktorija?

en: Maildir _Path:
lv: Maildir _ceļš:

en: Select Maildir Folder
lv: Norādiet Maildir mapi

en: _Interval:
lv: Intervāls:

en: Local Maildir Spool
lv: Vietējā Maildir ierinda

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
lv: Maildir spraudnis var novērot jaunās ziņas vietējā maildir-stila pasta ierindā.

en: Mbox _Filename:
lv: Mbox _faila nosaukums

en: Select mbox file
lv: Norādiet mbox failu

en: Local Mbox spool
lv: Vietējā Mbox ierinda

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
lv: Mbox spraudnis var novērot jaunās ziņas vietējā mbox-tipa pasta ierindā.

en: Malformed line %s in %s ignored.
lv: Nepareizi formēta līnija %s iekš %s tiks ignorēta.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
lv: Šī spraudņa konfigurācija tiek lasīta no
    noklusētās mh maildir profila faila ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
lv: Vietējā MH pasta mape

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
lv: MH spraudnis novēro jaunās ziņas vietējās MH mapēs

en: Advanced POP3 Options
lv: Paplašinātie POP3 uzstādījumi

en: Use SSL/TLS via STLS
lv: Izmantot SSL/TLS caur STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
lv: Izmantot ne-standarta POP3 _portu:

en: POP3 Server
lv: POP3 serveris

en: Remote POP3 Mailbox
lv: Attālinātā POP3 pastkastīte

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
lv: POP3 spraudnis nevar savienoties ar attālināto pasta serveri, kurš atbalstītu POP3 protokolu, papildus izmantojot SSL, sasaistes aizsardzībai.

en: Operation aborted
lv: Operācija atcelta

en: Could not find host "%s": %s
lv: Nevar atrast resursdatoru "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
lv: Neizdevās savienoties ar serveri "%s": %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
lv: Nav kompilēts ar SSL/TLS atbalstu

en: Failed to send encrypted data: %s
lv: Neizdevās nosūtīt šifrētus datus: %s

en: Failed to send data: %s
lv: Neizdevās nosūtīt datus: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
lv: Neizdevās saņemt šifrētus datus: %s

en: Failed to receive data: %s
lv: Neizdevās saņemt datus: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
lv: Lasīšanas atcelšana: tika nolasīti pārāk daudz baiti, bez jaunas rindas

en: Unable to write config file '%s'
lv: Neizdevās rakstīt konfigurācijas failā '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
lv: Neizdevās uzstādīt atļaujas konfigurācijas failam '%s'. Ja fails satur paroles, vai citu sensitīvu informāciju, to var lasīt arī citi lietotāji.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
lv: Šīs pastkastītes tips neprasa nekādu papildus konfigurāciju.

en: Mailbox _Name:
lv: Pastkastītes _nosaukums:

en: Mailwatch
lv: Pasta uzraugs

en: Mailbox name required.
lv: Pastkastītes nosaukums ir nepieciešams.

en: Please enter a name for the mailbox.
lv: Lūdzu ievadiet pastkastītes nosaukumu.

en: Edit Mailbox: %s
lv: Rediģēt pastkastīti: %s

en: Select Mailbox Type
lv: Norādiet pastkastītes tipu

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
lv: Norādiet pastkastītes tipu. Tipa apraksts parādīsies apakšā.

en: Add New Mailbox
lv: Pievienot jaunu pastkastīti

en: Remove Mailbox
lv: Noņemt pastkastīti

en: Are you sure?
lv: Esat drošs?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
lv: Noņemot pastkastīti visi lietotāja uzstādījumi tiks noņemti, atgriezt tos nevarēs.

en: Mailboxes
lv: Pastkastītes

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: No new mail
lv: Nav jauna pasta

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
lv[0]: Jums ir %d jaunas ziņas:
lv[1]: Jums ir %d jaunas ziņas:
lv[2]: Jums ir %d jaunas ziņas:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
lv: %d iekš %s

en: Xfce Mailwatch
lv: Xfce pasta uzraugs

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
lv: Pasta uzrauga sīklietotne nav pievienojama panelim.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
lv: Ir iespējams, ka jūsu GLib versijai nav pavedienu atbalsta.

en: Mailwatch log
lv: Pasta uzrauga žurnāls

en: Select Icon
lv: Norādiet ikonu

en: _Normal
lv: _Parasts

en: Ne_w mail
lv: Jau_ns pasts

en: Mail Watcher
lv: Pasta uzraugs

note: External programs.
en: External Programs
lv: Ārēja programmas

en: Run _on click:
lv: Palaist u_z klikšķi:

note: Icons.
en: Icons
lv: Ikonas

en: Ne_w Mail
lv: Ja_uns pasts

en: Log _lines:
lv: Žurnāla _līnijas:

en: _View Log...
lv: _Skatīt žurnālu...

en: Show log _status in icon
lv: Rādi žurnāla _statusu ikonā

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
lv: Xfce pasta uzraugs

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
lv: Daudz iespēju pasta pārbaudītāja sīklietotne priekš Xfce paneļa

en: Update Now
lv: Atjaunināt tagad

en: Check mail from multiple mailboxes
lv: Pārbaudīt pastu vairākās pastkastītēs
