Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (122 entries)

en: TLS handshake failed: %s
nl: TLS-handdruk mislukt: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
nl: HTTP-antwoordcode %d ontvangen. De meest waarschijnlijke reden hiervoor, is dat uw GMail-gebruikersnaam of -wachtwoord onjuist is.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
nl: HTTP-antwoordcode %d ontvangen, welke 200 zou moeten zijn. Er zou een probleem kunnen zijn met de servers van GMail, of ze hebben hun authenticatiemethode of locatie van de nieuwe-berichten-voeding onverenigbaar veranderd.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
nl: Vorige draad is nog niet beëindigd, dit keer wordt er geen post gecontroleerd.

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Check for _new messages every
nl: Controleer op _nieuwe berichten

en: minute(s).
nl: minu(u)t(en).

en: Remote GMail Mailbox
nl: GMail postbus-op-afstand

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
nl: Het GMail-invoegsel kan verbinden met Googles e-maildienst en veilig het aantal van de nieuwe berichten ophalen.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
nl: Veilige IMAP is niet beschikbaar, en de IMAP-server ondersteunt geen aanmeldingen met platte tekst.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
nl: Authenticatie mislukt. Wellicht is uw gebruikersnaam of wachtwoord onjuist?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
nl: STARTTLS-veiligheid werd verzocht, maar deze server ondersteunt het niet.

en: Failed to get folder list
nl: Kon geen mappenlijst verkrijgen

en: Please wait...
nl: Wacht a.u.b....

en: Error
nl: Fout

en: No server or username is set.
nl: Er is geen server of gebruikersnaam ingesteld.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
nl: De mappenlijst kan niet worden opgehaald voordat een server, gebruikersnaam en vermoedelijk ook een wachtwoord zijn ingesteld. Vergewis u er ook van, dat de veiligheidsinstellingen in de Geavanceerd-dialoog goed staan.

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Set New Mail Folders
nl: Stel nieuwe postmappen in

en: New Mail Folders
nl: Nieuwe postmappen

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: Advanced IMAP Options
nl: Geavanceerde IMAP-opties

en: Connection
nl: Verbinding

en: Use unsecured connection
nl: Gebruik onbeveiligde verbinding

en: Use SSL/TLS on alternate port
nl: Gebruik SSL/TLS op alternatieve poort

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
nl: Gebruik SSL/TLS via STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
nl: Gebruik een niet-standaard IMAP-_poort:

en: Folders
nl: Mappen

en: IMAP server _directory:
nl: Server_map voor IMAP

en: IMAP Server
nl: IMAP-server

en: _Mail server:
nl: _Mailserver:

en: _Advanced...
nl: _Geavanceerd...

en: New mail _folders...
nl: Nieuwe post_mappen...

en: Remote IMAP Mailbox
nl: IMAP Postbus-Op-Afstand

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
nl: Het IMAP-invoegsel kan verbinden met een mailserver-op-afstand, die het IMAP-protocol ondersteunt, desgewenst met gebruik van SSL voor koppelingsbescherming.

en: Failed to get status of file %s: %s
nl: Kon status van bestand %s niet verkrijgen: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
nl: %s is geen map. Is %s werkelijk een geldige maildir?

en: Maildir _Path:
nl: Maildir-_pad:

en: Select Maildir Folder
nl: Kies Maildir-map

en: _Interval:
nl: Tussenpoze:

en: Local Maildir Spool
nl: Plaatselijke Maildir-spoel

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
nl: Het Maildir-invoegsel kan een plaatselijke postspoel (maildir-stijl) bewaken inzake nieuwe berichten.

en: Mbox _Filename:
nl: Mbox-_bestandnaam:

en: Select mbox file
nl: Kies mbox-bestand

en: Local Mbox spool
nl: Plaatselijke Mbox-spoel

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
nl: Mbox-invoegsel bewaakt een plaatselijke postspoel (mbox-type) inzake nieuwe berichten.

en: Malformed line %s in %s ignored.
nl: Misvormde regel %s in %s genegeerd.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
nl: De configuratie van dit invoegsel wordt gelezen
    vanuit het standaard-profielbestand voor mh maildir,
    namelijk ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
nl: Plaatselijke MH-postmap

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
nl: MH-invoegsel bewaakt plaatselijke MH-mappen inzake nieuwe post

en: Advanced POP3 Options
nl: Geavanceerde POP3-opties

en: Use SSL/TLS via STLS
nl: Gebruik SSL/TLS via STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
nl: Gebruik niet-standaard-POP3-_poort:

en: POP3 Server
nl: POP3-server

en: Remote POP3 Mailbox
nl: POP3 postbus-op-afstand

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
nl: Het POP3-invoegsel kan verbinden met een mailserver-op-afstand die het POP3-protocol ondersteunt, desgewenst met gebruik van SSL voor koppelingsbescherming.

en: Operation aborted
nl: Operatie afgebroken

en: Could not find host "%s": %s
nl: Kon systeem '%s' niet vinden: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
nl: Kon niet verbinden met server '%s': %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
nl: Niet gecompileerd met SSL/TSL-ondersteuning

en: Failed to send encrypted data: %s
nl: Kon geen versleutelde gegevens verzenden: %s

en: Failed to send data: %s
nl: Kon geen gegevens verzenden: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
nl: Kon geen versleutelde gegevens ontvangen: %s

en: Failed to receive data: %s
nl: Kon geen gegevens ontvangen: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
nl: Lezen aan het afbreken: teveel bytes zonder een nieuwregel gelezen

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
nl: Buffer is niet groot genoeg om een volledige regel te bevatten (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
nl: Kon instellingenbestand '%s' niet schrijven

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
nl: Kon geen rechten instellen voor instellingenbestand '%s'. Indien dit bestand wachtwoorden bevat of andere gevoelige informatie, dan zou het leesbaar kunnen zijn door anderen op uw systeem.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
nl: Dit postbustype vereist geen configuratie-instellingen.

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _OK
nl: _Oké

en: Mailbox _Name:
nl: Postbus_naam:

en: Mailbox name required.
nl: Postbusnaam vereist.

en: Please enter a name for the mailbox.
nl: Geef a.u.b. een naam in voor de postbus.

en: Edit Mailbox: %s
nl: Postbus bewerken: %s

en: Select Mailbox Type
nl: Kies postbustype

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
nl: Kies een postbustype. Een beschrijving van het type zal beneden verschijnen.

en: Add New Mailbox
nl: Voeg nieuwe postbus toe

en: Remove Mailbox
nl: Verwijder postbus

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
nl: Een postbus verwijderen zal alle instellingen wissen, en is onomkeerbaar.

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Mailboxes
nl: Postbussen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: _Verwijder

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: No new mail
nl: Geen nieuwe post

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
nl[0]: U hebt %d nieuw bericht:
nl[1]: U hebt %d nieuwe berichten:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
nl: vertelt hoeveel nieuwe berichten er in elke postbus|   %d in %s

en: Xfce Mailwatch
nl: Xfce Postbewaker

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
nl: Het Postbewaker-programmaatje kan niet worden toegevoegd aan de werkbalk.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
nl: Het is mogelijk dat uw versie van Glib geen ondersteuning heeft voor draden.

en: Mailwatch log
nl: Postbewaker-logboek

en: C_lear
nl: _Wissen

en: Select Icon
nl: Kies pictogram

en: _Normal
nl: _Normaal

en: Ne_w mail
nl: Nieu_we post

en: Failed to open web browser for online documentation
nl: Kon webbrowser niet openen voor de internetdocumentatie

en: Online Documentation
nl: Internetdocumentatie

en: Do you want to read the manual online?
nl: Wilt u de handleiding lezen op het internet?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
nl: U zult worden doorgeleid naar de documentatiewebpagina waar de hulppagina's worden onderhouden.

en: _Read Online
nl: Lezen op het internet

en: _Always go directly to the online documentation
nl: Ga altijd meteen naar de internetdocumentatie

en: Mail Watcher
nl: Postbewaker

en: _Help
nl: _Hulp

note: External programs.
en: External Programs
nl: Externe programma's

en: Run _on click:
nl: Dr_aaien bij klikken:

en: Run on first new _message:
nl: Draai bij eerste nieuwe bericht:

en: Run on _each change of new message count:
nl: Draai bij elke verandering van de teller voor nieuw bericht:

note: Icons.
en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Ne_w Mail
nl: Nieu_we post

note: Log
en: Log
nl: Logboek

en: Log _lines:
nl: _Logboekregels:

en: _View Log...
nl: Be_kijk logboek...

en: Show log _status in icon
nl: Toon logboek_status in pictogram

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
nl: Xfce4 Postbewaker-invoegsel

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
nl: Een functierijk postbewakingsprogrammaatje voor de Xfce-werkbalk

en: Update Now
nl: Nu bijwerken

en: View Log...
nl: Logboek bekijken...

en: Check mail from multiple mailboxes
nl: Controleer op post van verschillende postbussen
