Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (122 entries)

en: TLS handshake failed: %s
pl: Błąd potwierdzenia TLS: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
pl: Odebrano kod zwrotny HTTP %d. Przyczyną może być niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
pl: Odebrano kod zwrotny HTTP %d, który powinien wynosić 200. Przyczyną mogą być problemy z funkcjonowaniem serwerów Gmail lub zmiana metody uwierzytelniania bądź położenia kanału nowych wiadomości.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
pl: Poprzedni wątek nie został jeszcze zakończony. Poczta nie zostanie sprawdzona.

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: Check for _new messages every
pl: Okres sprawdzania _zawartości:

en: minute(s).
pl: minut

en: Remote GMail Mailbox
pl: Zdalna skrzynka pocztowa Gmail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
pl: Łączy z usługą poczty Google i w bezpieczny sposób pobiera ilość nowych wiadomości

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
pl: Bezpieczne połączenie IMAP nie jest dostępne, a serwer IMAP nie obsługuje przesyłania nieszyfrowanych haseł.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
pl: Nie udało się uwierzytelnić. Proszę upewnić się, że nazwa użytkownika i hasło jest poprawne.

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
pl: Serwer nie obsługuje bezpiecznych połączeń STARTTLS.

en: Failed to get folder list
pl: Nie udało się uzyskać listy katalogów

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Error
pl: Błąd

en: No server or username is set.
pl: Nie wprowadzono nazwy serwera lub użytkownika.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
pl: Lista katalogów nie może zostać pobrana bez wprowadzenia uprzednio serwera, nazwy użytkownika i hasła. Proszę sprawdzić także ustawienia zabezpieczeń w opcjach zaawansowanych.

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Set New Mail Folders
pl: Wybór katalogów poczty

en: New Mail Folders
pl: Katalogi

en: _Refresh
pl: Odś_wież

en: Advanced IMAP Options
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Connection
pl: Połączenie

en: Use unsecured connection
pl: Niezabezpieczone

en: Use SSL/TLS on alternate port
pl: SSL/TLS przez alternatywny port

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
pl: SSL/TLS przez STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
pl: Niestandardowy _port IMAP:

en: Folders
pl: Katalogi

en: IMAP server _directory:
pl: _Katalog serwera poczty:

en: IMAP Server
pl: Serwer IMAPI

en: _Mail server:
pl: Serwer _poczty:

en: _Advanced...
pl: _Zaawansowane...

en: New mail _folders...
pl: Wybierz _katalogi...

en: Remote IMAP Mailbox
pl: Zdalna skrzynka pocztowa IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
pl: Łączy ze zdalnym serwerem poczty obsługującym protokół IMAP. Umożliwia użycie protokołu szyfrującego SSL.

en: Failed to get status of file %s: %s
pl: Nie udało się uzyskać stanu pliku „%s”: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
pl: „%s” nie jest katalogiem. Proszę upewnić się, czy „%s” jest poprawnym katalogiem maildir.

en: Maildir _Path:
pl: Ś_cieżka Maildir:

en: Select Maildir Folder
pl: Wybór katalogu

en: _Interval:
pl: Okres sprawdzania _zawartości:

en: Local Maildir Spool
pl: Lokalny bufor Maildir

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
pl: Poszukuje nowej poczty w lokalnym buforze maildir

en: Mbox _Filename:
pl: _Plik mbox:

en: Select mbox file
pl: Wybór pliku

en: Local Mbox spool
pl: Lokalny bufor Mbox

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
pl: Poszukuje nowej poczty w lokalnym buforze mbox

en: Malformed line %s in %s ignored.
pl: Ignorowany nieprawidłowo sformatowany wiersz %s w %s.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
pl: Konfiguracja skrzynki zostanie wczytana
    z domyślnego pliku profilu MH Maildir ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
pl: Lokalny katalog poczty MH

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
pl: Poszukuje nowej poczty w lokalnych katalogach MH

en: Advanced POP3 Options
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Use SSL/TLS via STLS
pl: Używanie SSL/TLS przez STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
pl: Niestandardowy _port POP3:

en: POP3 Server
pl: Serwer POP3

en: Remote POP3 Mailbox
pl: Zdalna skrzynka pocztowa POP3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
pl: Łączy ze zdalnym serwerem poczty obsługującym protokół POP3. Umożliwia użycie protokołu szyfrującego SSL.

en: Operation aborted
pl: Akcja anulowana

en: Could not find host "%s": %s
pl: Nie można odnaleźć komputera głównego „%s”: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
pl: Nie udało się połączyć z serwerem „%s”: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
pl: Nie skompilowaną z obsługą SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
pl: Nie udało się wysłać zaszyfrowanych danych: %s

en: Failed to send data: %s
pl: Nie udało się wysłać danych: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
pl: Nie udało się odebrać zaszyfrowanych danych: %s

en: Failed to receive data: %s
pl: Nie udało się odebrać danych: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
pl: Anulowanie odczytywania: wczytano za dużo bajtów bez nowego wiersza

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
pl: Pamięć podręczna nie jest wystarczająco pojemna, by zachować pełen wiersz (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracji „%s”

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
pl: Nie można ustawić uprawnień dla pliku konfiguracyjnego „%s”. Jeśli plik zawiera hasła lub inne ważne informacje, inni użytkownicy tego systemu mogą posiadać uprawnienia do jego odczytu.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
pl: Ten typ skrzynki pocztowej nie wymaga konfiguracji ustawień.

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Mailbox _Name:
pl: _Nazwa:

en: Mailwatch
pl: Powiadamianie o poczcie

en: Mailbox name required.
pl: Nazwa skrzynki pocztowej jest wymagana.

en: Please enter a name for the mailbox.
pl: Przoszę wprowadzić nazwę skrzynki pocztowej.

en: Edit Mailbox: %s
pl: Edycja skrzynki pocztowej „%s”

en: Select Mailbox Type
pl: Nowa skrzynka pocztowa

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
pl: Proszę wybrać typ skrzynki pocztowej:

en: Add New Mailbox
pl: Nowa skrzynka pocztowa

en: Remove Mailbox
pl: Usuwanie skrzynki pocztowej

en: Are you sure?
pl: Kontynuować?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
pl: Wraz ze skrzynką pocztową zostaną usunięte wszystkie jej ustawienia i nie będą mogły zostać przywrócone.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Mailboxes
pl: Skrzynki pocztowe

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Edit
pl: _Edytuj

en: No new mail
pl: Brak nowej poczty

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
pl[0]: Odebrano %d nową wiadomość:
pl[1]: Odebrano %d nowe wiadomości:
pl[2]: Odebrano %d nowych wiadomości:
pl[3]: Odebrano %d nowych wiadomości:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
pl: %d w skrzynce pocztowej %s

en: Xfce Mailwatch
pl: Sprawdzanie poczty dla środowiska Xfce

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
pl: Nie można dodać do panelu elementu „Powiadamiania o poczcie”.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
pl: Możliwe, że zainstalowana wersja GLib nie obsługuje wątków.

en: Mailwatch log
pl: Dziennik

en: C_lear
pl: Wy_czyść

en: Select Icon
pl: Wybór pliku

en: _Normal
pl: _Zwykła

en: Ne_w mail
pl: Nowa _poczta

en: Failed to open web browser for online documentation
pl: Błąd przy otwieraniu przeglądarki internetowej celem uzyskania dokumentacji znajdującej się w sieci

en: Online Documentation
pl: Dokumentacja w sieci

en: Do you want to read the manual online?
pl: Czy chcesz przeczytać podręcznik znajdujący się w sieci?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
pl: Zostaniesz przekierowany do strony internetowej z dokumentacją, gdzie znajdują się strony pomocowe.

en: _Read Online
pl: P_rzeczytaj w sieci

en: _Always go directly to the online documentation
pl: Z_awsze przechodź bezpośrednio do dokumentacji znajdującej się w sieci

en: Mail Watcher
pl: Powiadamianie o poczcie

en: _Help
pl: _Pomoc

note: External programs.
en: External Programs
pl: Uruchamianie

en: Run _on click:
pl: Po _kliknięciu ikony:

en: Run on first new _message:
pl: Urucho_m po nadejściu pierwszej nowej wiadomości:

en: Run on _each change of new message count:
pl: Uruchom po każd_ej zmianie liczby nowych wiadomości:

note: Icons.
en: Icons
pl: Ikony

en: Ne_w Mail
pl: _Nowa poczta

note: Log
en: Log
pl: Loguj

en: Log _lines:
pl: Ilość _wierszy:

en: _View Log...
pl: _Dziennik...

en: Show log _status in icon
pl: Wyświetlanie _statusu dziennika w ikonie

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
pl: Wtyczka sprawdzania poczty Xfce4

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
pl: Bogaty w możliwości aplet sprawdzania poczty dla panelu Xfce

en: Update Now
pl: Odśwież

en: View Log...
pl: Dziennik...

en: Check mail from multiple mailboxes
pl: Powiadamia o nowej poczcie w wielu skrzynkach pocztowych
