Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (121 entries)

en: TLS handshake failed: %s
sk: Pripojenie pomocou TLS zlyhalo: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
sk: Bola prijatá odpoveď protokolu HTTP s kódom %d. Častý dôvod tohoto chovania spočíva v nesprávnom zadaní používateľského mena alebo hesla služby GMail.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
sk: Bola prijatá odpoveď protokolu HTTP s kódom %d, ktorý by mal mať hodnotu 200. Problém môže byť na strane serverov služby GMail alebo bola zmenená metóda overenia alebo umiestnenie nových správ.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
sk: Predchádzajúce vlákno doteraz neexistovalo, pošta sa teraz neskontroluje.

en: _Username:
sk: Používateľské _meno:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Check for _new messages every
sk: _Kontrolovať nové správy každých

en: minute(s).
sk: minút.

en: Remote GMail Mailbox
sk: Vzdialená poštová schránka GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
sk: Zásuvný modul GMail sa dokáže spojiť so službou elektronickej pošty Google a bezpečne prijať nové správy.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
sk: Zabezpečený protokol IMAP nie je dostupný, server IMAP nepodporuje prihlásenie nezašifrovaným heslom.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
sk: Overovanie zlyhalo. Možno ste zadali prihlasovacie meno a heslo nesprávne?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
sk: Bolo vyžiadané zabezpečenie STARTTLS, ale tento server ho nepodporuje.

en: Failed to get folder list
sk: Získanie zoznamu adresára zlyhalo

en: Please wait...
sk: Prosím počkajte...

en: Error
sk: Chyba

en: No server or username is set.
sk: Nie je nastavený názov servera alebo používateľského mena.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
sk: Zoznam služieb nebude zo servera stiahnutý pokým nenastavíte používateľské meno a heslo. Tiež sa uistite, že ste nastavili všetky nastavenia bezpečnosti v dialógu Pokročilé.

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: Set New Mail Folders
sk: Nastaviť adresáre novej elektronickej pošty

en: New Mail Folders
sk: Adresáre novej elektronickej pošty

en: _Refresh
sk: _Obnoviť

en: Advanced IMAP Options
sk: Pokročilé možnosti protokolu IMAP

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Use unsecured connection
sk: Použiť nezabezpečené pripojenie

en: Use SSL/TLS on alternate port
sk: Použiť SSL/TLS na alternatívnom porte

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
sk: Použiť SSL/TLS cez STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
sk: Použiť neštandardný _port pre protokol IMAP:

en: Folders
sk: Adesáre

en: IMAP server _directory:
sk: A_dresár servera IMAP:

en: IMAP Server
sk: Server IMAP

en: _Mail server:
sk: Poštový s_erver:

en: _Advanced...
sk: _Pokročilé...

en: New mail _folders...
sk: N_ové adresáre elektronickej pošty...

en: Remote IMAP Mailbox
sk: Vzdialená schránka IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
sk: Zásuvný modul IMAP sa dokáže pripojiť k vzdialenému poštovému serveru, ktorý podporuje protokol IMAP, voliteľne so zabezpečením SSL.

en: Failed to get status of file %s: %s
sk: Získanie informácií o súbore %s zlyhalo: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
sk: %s nie je adresár. Je %s naozaj platný adresár elektronickej pošty?

en: Maildir _Path:
sk: Cesta adresára elektronickej _pošty:

en: Select Maildir Folder
sk: Vyberte adresár elektronickej pošty

en: Local Maildir Spool
sk: Miestne úložisko elektronickej pošty typu Maildir

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
sk: Zásuvný modul Maildir sleduje nové prichádzajúce správy v miestnom úložisku elektronickej pošty typu maildir.

en: Mbox _Filename:
sk: Ná_zov súboru mbox:

en: Select mbox file
sk: Vyberte súbor mbox

en: Local Mbox spool
sk: Mieste úložisko elektronickej pošty typu Mbox

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
sk: Zásuvný modul sleduje nové prichádzajúce správy v úložisku elektronickej pošty typu mbox.

en: Malformed line %s in %s ignored.
sk: Nesprávna formulácia na riadku %s v %s bude ignorovaná.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
sk: Nastavenie tohoto zásuvného modulu je načítané z predvoleného súboru adresára elektronickej pošty ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
sk: Miestny adresár elektronickej pošty typu MH

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
sk: Zásuvný modul MH sleduje nové správy v adresári elektronickej pošty typu MH

en: Advanced POP3 Options
sk: Pokročilé možnosti POP3

en: Use SSL/TLS via STLS
sk: Použiť SSL/TLS cez STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
sk: Použiť neštandardný _port POP3:

en: POP3 Server
sk: Server POP3

en: Remote POP3 Mailbox
sk: Vzdialená schránka POP3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
sk: Zásuvný modul POP3 sa dokáže pripojiť k vzdialenému serveru s podporou POP3, voliteľne so zabezpečením SSL,

en: Operation aborted
sk: Operácia zrušená

en: Could not find host "%s": %s
sk: Nie je možné nájsť server "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
sk: Pripojenie k serveru "%s" zlyhalo: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
sk: Neskompilované s podporou protokolu SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
sk: Odoslanie šifrovaných dát zlyhalo: %s

en: Failed to send data: %s
sk: Odoslanie dát zlyhalo: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
sk: Príjem šifrovaných dát zlyhal: %s

en: Failed to receive data: %s
sk: Príjem dát zlyhal: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
sk: Čítanie sa prerušilo: bolo prečítaných príliš veľa bajtov bez ukončenia znakom pre nový riadok

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
sk: Buffer nie je dostatočne veľký na to, aby uchoval celý riadok (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
sk: Nie je možné zapisovať do súboru s nastaveniami '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
sk: Nie je možné nastaviť prístupové práva pre súbor s nastavením '%s'. Pokiaľ tento súbor obsahuje heslá alebo iné citlivé údaje, môže byť čitateľný pre iných používateľov Vášho systému.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
sk: Táto schránka elektronickej pošty nevyžaduje žiadne ďalšie nastavenia.

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Mailbox _Name:
sk: _Názov schránky:

en: Mailwatch
sk: Sledovanie elektronickej pošty

en: Mailbox name required.
sk: Je potrebné zadať názov schránky.

en: Please enter a name for the mailbox.
sk: Prosím, zadajte názov schránky.

en: Edit Mailbox: %s
sk: Upraviť schránku: %s

en: Select Mailbox Type
sk: Vyberte typ schránky

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
sk: Vyberte typ schránky. Popis typu nájdete nižšie.

en: Add New Mailbox
sk: Pridať novú schránku

en: Remove Mailbox
sk: Odstrániť schránku

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
sk: Odstránením schránky zrušíte všetky nastavenia, a túto operáciu nie je možné vrátiť späť.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Mailboxes
sk: Poštové schránky

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: No new mail
sk: Žiadne nové správy

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
sk[0]: Máte %d nových správ:
sk[1]: Máte %d novú správu:
sk[2]: Máte %d nové správy:
sk[3]: Máte %d nové správy:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
sk: informuje, koľko nových správ sa nachádza v každej schránke|    %d v %s

en: Xfce Mailwatch
sk: Sledovanie pošty v Xfce

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
sk: Aplet sledovania pošty nemohol byť pridaný na panel.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
sk: Je možné, že Vaša verzia balíčka GLib nemá podporu vlákien.

en: Mailwatch log
sk: Záznam aplikácie pre sledovanie pošty

en: C_lear
sk: _Vyčistiť

en: Select Icon
sk: Vybrať ikonu

en: _Normal
sk: _Normálny

en: Ne_w mail
sk: N_ová pošta

en: Failed to open web browser for online documentation
sk: Otvorenie prehliadača s online dokumentáciou zlyhalo

en: Online Documentation
sk: Dokumentácia online

en: Do you want to read the manual online?
sk: Chcete čítať manuál online

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
sk: Budete presmerovaný na webovú stránku dokumentácie, kde sú udržiavané stránky pomocníka.

en: _Read Online
sk: Čítať _online

en: _Always go directly to the online documentation
sk: _Vždy prejsť priamo na dokumentáciu online

en: Mail Watcher
sk: Sledovanie pošty

en: _Help
sk: _Pomocník

note: External programs.
en: External Programs
sk: Externé programy

en: Run _on click:
sk: Spustiť pri _kliknutí:

en: Run on first new _message:
sk: Spustiť pri _prvej novej správe:

en: Run on _each change of new message count:
sk: Spustiť pri _každej zmene počtu nových správ:

note: Icons.
en: Icons
sk: Ikony

en: Ne_w Mail
sk: N_ová pošta

note: Log
en: Log
sk: Záznam

en: Log _lines:
sk: Ria_dky záznamu:

en: _View Log...
sk: _Zobraziť záznam...

en: Show log _status in icon
sk: Zobraziť _stav záznamu ako ikonu

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
sk: Zásuvný modul Xfce4 pre sledovanie pošty

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
sk: Aplet pre panel Xfce s mnohými funkciami kontrolujúci elektronickú poštu

en: Update Now
sk: Aktualizovať teraz

en: View Log...
sk: Zobraziť záznam...

en: Check mail from multiple mailboxes
sk: Kontrolovať poštu vo viacerých schránkach
