Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (122 entries)

en: TLS handshake failed: %s
sl: Neuspešno TLS usklajevanje: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
sl: Vrnjena je bila HTTP odzivna koda %d. Najbolj verjeten razlog za to je nepravilno uporabniško ime ali geslo za GMail.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
sl: Vrnjena je bila HTTP odzivna koda %d., ki bi morala biti 200. Lahko obstaja težava z GMail strežniki ali pa so ti nezdružljivo spremenili način preverjanja istovetnosti ali lokacije za nova sporočila.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
sl: Prejšnji proces se še ni končal, zato tokrat ne preverjam pošte.

en: _Username:
sl: _Uporabnik:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: Check for _new messages every
sl: Prevrri _nova sporočila na vsakih

en: minute(s).
sl: minut.

en: Remote GMail Mailbox
sl: Oddaljeni poštni predal GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
sl: GMail vtičnik se lahko poveže z Googlovo poštno storitvijo in varno preveri število novih sporočil.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
sl: Varni IMAP ni a voljo, IMAP strežnik pa ne podpira prijav z običajnim tekstom.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
sl: Preverjanje istovetnosti ni bilo uspešno. Morda ni pravilno uporabniško ime ali geslo?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
sl: Zahtevana je bila varnost STARTTLS, a ga ta strežnik ne podpira.

en: Failed to get folder list
sl: Nisem uspel pridobiti seznama map.

en: Please wait...
sl: Počakajte...

en: Error
sl: Napaka

en: No server or username is set.
sl: Strežnik ali uporabnik nista določena

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
sl: Seznam map ne more biti prebran, dokler niso določeni strežnik, uporabnik in verjetno tudi geslo. Preverite tudi vse varnostne nastavitve v dialogu Napredno.

en: _Close
sl: _Zapri

en: Set New Mail Folders
sl: Nastavi mapo za novo pošto

en: New Mail Folders
sl: Mapa za novo pošto

en: _Refresh
sl: Osve_ži

en: Advanced IMAP Options
sl: Napredne IMAP opcije

en: Connection
sl: Povezava

en: Use unsecured connection
sl: Uporabi nezavarovane povezave

en: Use SSL/TLS on alternate port
sl: Uporabi SSL/TLS na drugih vratih

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
sl: Uporabi SSl/TLS preko STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
sl: Uporabi nestandardna IMAP _vrata:

en: Folders
sl: Mape

en: IMAP server _directory:
sl: _Direktorij IMAP strežnika:

en: IMAP Server
sl: IMAP strežnik

en: _Mail server:
sl: _Potštni strežnik:

en: _Advanced...
sl: N_apredno...

en: New mail _folders...
sl: Mapa za novo pošto

en: Remote IMAP Mailbox
sl: Oddaljeni IMAP nabiralnik

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
sl: IMAP vtičnik se lahko priključi na oddaljeni poštni strežnik, ki podpira IMAP protokol, z možnostjo rabe SSL za zavarovanje povezave.

en: Failed to get status of file %s: %s
sl: Nisem uspel dobiti statusa datoteke %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
sl: %s ni direktorij. Ali je %s res veljaven maildir?

en: Maildir _Path:
sl: _Pot do Maildir:

en: Select Maildir Folder
sl: Izberi mapo za Maildir

en: Local Maildir Spool
sl: Čakalna vrsta za lokalni Maildir

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
sl: Maildir vtičnik lahko opreza za novo pošto v lokalni čakalni vrsti tipa Maildir.

en: Mbox _Filename:
sl: Ime _datoteke za Mbox

en: Select mbox file
sl: Izberite mbox datoteko

en: Local Mbox spool
sl: Lokalna Mbox čakalna vrsta

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
sl: MBox vtičnik lahko opreza za novo pošto v lokalni čakalni vrsti tipa mbox.

en: Malformed line %s in %s ignored.
sl: Neustrezna vrstiva %s v %s bo ignorirana

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
sl: Privzeta konfiguracija tega vtičnika je vzeta iin
    privzete mh datoteke maildir profila ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
sl: Lokalna mapa za MH pošto

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
sl: MH vtičnik opreza za novo pošto v lokalnikh MP mapah

en: Advanced POP3 Options
sl: Napredne POP3 možnosti

en: Use SSL/TLS via STLS
sl: Uproabi SSL/TLS preko STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
sl: Uporabi ne-standardna _POP3 vrata

en: POP3 Server
sl: POP3 strežnik

en: Remote POP3 Mailbox
sl: Oddaljeni POP3 predal

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
sl: POP3 vtičnik se lahko priključi na oddaljeni poštni strežnik, ki podpira POP3 protokol, z možnostjo rabe SSL za zavarovanje povezave.

en: Operation aborted
sl: Operacija je bila prekinjena

en: Could not find host "%s": %s
sl: Ni bilo mogoče najti gostitelja "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
sl: Neuspelo povezovanje s strežnikom "%s":%s

en: Not compiled with SSL/TLS support
sl: Ni bilo predelano s SSL/TLS podporo

en: Failed to send encrypted data: %s
sl: Neuspešno pošiljanje šifriranih podatkov: %s

en: Failed to send data: %s
sl: Neuspešno pošiljanje podatkov: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
sl: Neuspešno prejemanje šifriranih podatkov: %s

en: Failed to receive data: %s
sl: Neuspešno prejemanje podatkov: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
sl: Prekinjanje branja: prebral preveč bajtov brez nove vrstice

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
sl: Medpomnilnik ni dovolj velik za celotno vrstico (%s<%d)

en: Unable to write config file '%s'
sl: Neuspešno zapisovanje konfiguracijske datoteke: '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
sl: Ne morem nastaviti pravic za konfiguracijsko datoteko '%s'. Če ta datoteka vsebuje gesla ali druge občutljive podatke, je morda berljiva s strani drugih uporabnikov vašega sistema.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
sl: Ta vrsta poštnega predala ne potrebuje nastavitev konfiguracije.

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _OK
sl: _V redu

en: Mailbox _Name:
sl: Ime pošt_nega predala

en: Mailwatch
sl: Opazovanje pošte

en: Mailbox name required.
sl: Zahtevano je ime predala

en: Please enter a name for the mailbox.
sl: Vnesite ime poštnega predala.

en: Edit Mailbox: %s
sl: Urejanje poštnega predala: %s

en: Select Mailbox Type
sl: Izberite vrsto poštnega predala

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
sl: Izberite vrsto poštnega predala. Opis tipa se bo pojavil spodaj.

en: Add New Mailbox
sl: Dodaj nov poštni predal

en: Remove Mailbox
sl: Odtrsani poštni predal

en: Are you sure?
sl: Ali ste prepričani?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
sl: Brisanje poštnega predala bo zavrglo tudi vse nastavitve in ne more biti razveljavljeno.

en: Cancel
sl: Prekini

en: Remove
sl: Odstrani

en: Mailboxes
sl: Poštni predali

en: _Add
sl: Dod_aj

en: _Remove
sl: Odst_rani

en: _Edit
sl: Ur_edi

en: No new mail
sl: Ni nove pošte

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
sl[0]: Imate %d novo sporočilo:
sl[1]: Imate %d novi sporočili:
sl[2]: Imate %d nova sporočila:
sl[3]: Imate %d novih sporočil:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
sl: pove, koliko je novih sporočil v vsakem poštnem predalu!   %d v %s

en: Xfce Mailwatch
sl: Xfce Opazovanje pošte

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
sl: Aplikacije za opazovanje pošte ni mogoče dodati na pano.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
sl: Obstaja možnosti, da vaša različica GLib ne podpira niti.

en: Mailwatch log
sl: Dnevnik opazovanja pošte

en: C_lear
sl: Po_čisti

en: Select Icon
sl: Izberite ikono

en: _Normal
sl: _Normalno

en: Ne_w mail
sl: No_va pošta

en: Failed to open web browser for online documentation
sl: Neuspešno odpiranje spletnega brskalnika za spletno dokumentacijo

en: Online Documentation
sl: Spletna dokumentacija

en: Do you want to read the manual online?
sl: Ali bi radi prebrali spletni priročnik?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
sl: Preusmerjeni boste na spletno stran z dokumentacijo, kjer se vzdržujejo strani za pomoč.

en: _Read Online
sl: P_reberi na spletu

en: _Always go directly to the online documentation
sl: Vedno pojdi neposredno n_a spletno dokumentacijo

en: Mail Watcher
sl: Opazovalec pošte

en: _Help
sl: Pomo_č

note: External programs.
en: External Programs
sl: Zunanji programi

en: Run _on click:
sl: Zaženi s klik_om:

en: Run on first new _message:
sl: Zaženi ob nove_m sporočilu:

en: Run on _each change of new message count:
sl: Zaž_eni ob vsaki spremembi števca sporočil:

note: Icons.
en: Icons
sl: Ikone

en: Ne_w Mail
sl: Nova pošta

note: Log
en: Log
sl: Dnevnik

en: Log _lines:
sl: Vrstice _dnevnika:

en: _View Log...
sl: Poglej dne_vnik...

en: Show log _status in icon
sl: Prikaži status dnevnika v ikoni

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
sl: Xfce4 vtičnik za opazovanje pošte

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
sl: Funkcionalni opazovalec pošte za Xfce pano

en: Update Now
sl: Posodobi zdaj

en: View Log...
sl: Prikaži dnevnik...

en: Check mail from multiple mailboxes
sl: Preveri pošto iz več poštnih predalov
