Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (123 entries)

en: TLS handshake failed: %s
sr: Поље руковања ТЛС: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
sr: Примљен је код одговорa ХТТП %d.  Највероватнији разлог за ово је зато што Ваше корисничко име или лозинка Г-поште нису исправни.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
sr: Примљен је код одговора ХТТП-а %d, који би требао бити 200.  Могуће је да је проблем са служитељем Г-поште или су изменили њихов начин провере пријаве у неодговарајући, или место чувања нових порука.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
sr: Претходи примерак још увек није изашао, не проверавам пошту овог пута.

en: _Username:
sr: _Корисничко име:

en: _Password:
sr: _Лозинка:

en: Check for _new messages every
sr: Проверa _новe поштe сваких

en: minute(s).
sr: минут(а)

en: Remote GMail Mailbox
sr: Удаљено сандуче Г-поште

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
sr: Прикључак Г-поште се није могао повезати са Гугловом услугом поште, и безбедно примити број нових порука.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
sr: Безбедни ИМАП није доступан, и служитељи Имапа не подржавају пријаву обичним писмом.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
sr: Препознавање није успело.   Можда су вам корисничко име или лозинка нетачни?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
sr: Захтевана је безбедност СТАРТТЛС, али, овај служитељ је не подржава.

en: Failed to get folder list
sr: Нисам успео да прибавим списак фасцикли

en: Please wait...
sr: Молим, сачекајте...

en: Error
sr: Грешка

en: No server or username is set.
sr: Није подешен служитељ или корисничко име.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
sr: Списак фасцикли не може бити прибављен док служитељ, корисничко име, и, могуће, лозинка не буду постављени.  Такође, проверите све сигурносне поставке у окну Напредно.

en: _Close
sr: _Затвори

en: Set New Mail Folders
sr: Постави нове фасцикле поште

en: New Mail Folders
sr: Нове фасцикле поште

en: _Refresh
sr: _Освежи

en: Advanced IMAP Options
sr: Напредне могућности ИМАП-а

en: Connection
sr: Веза

en: Use unsecured connection
sr: Користи небезбедну везу

en: Use SSL/TLS on alternate port
sr: Користи заменски прикључник ССЛ/ТСЛ-а

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
sr: Користи ССЛ/ТЛС преко СТАРТТЛС

en: Use non-standard IMAP _port:
sr: Користи непрописани прикључник ИМАП-а

en: Folders
sr: Фасцикле

en: IMAP server _directory:
sr: _Фасцикла служитеља ИМАП-а:

en: IMAP Server
sr: Служитељ ИМАП-а

en: _Mail server:
sr: _Служитељ поште:

en: _Advanced...
sr: _Напредно...

en: New mail _folders...
sr: Нове _фасцикле поште...

en: Remote IMAP Mailbox
sr: Удаљена сандучад ИМАП-а

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
sr: Прикључак ИМАП-а се не може повезати са удаљеним служитељем поште који подржава правилник ИМАП-а, заменски користим ССЛ за заштиту везе.

en: Failed to get status of file %s: %s
sr: Нисам успео да добијем стање датотеке %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
sr: %s није фасцикла. Да ли је %s стварно исправна фасцикла поште?

en: Maildir _Path:
sr: _Путања фасцикле поште:

en: Select Maildir Folder
sr: Означити фасциклу поште

en: _Interval:
sr: Учесталост освежавања:

en: Local Maildir Spool
sr: Местни разводник Мејлдир(Maildir)

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
sr: Прикључак Мејлдир може пратити нове поруке местног мејлдир разводника поште.

en: Mbox _Filename:
sr: _Назив датотеке Мбокса:

en: Select mbox file
sr: Одаберите датотеку Мбокса

en: Local Mbox spool
sr: Местни разводник Мбокса

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
sr: Мбоксов прикључак прати нове поруке местног разводника поште врсте мбокса.

en: Malformed line %s in %s ignored.
sr: Лоше обликована линија %s у %s је занемарена.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
sr: Поставке овог прикучка се читају из
    пресека задате фасцикле МХ ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
sr: Местно сандуче поште МХ

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
sr: Прикључак МХ прати нову пошту фасцикли МХ

en: Advanced POP3 Options
sr: Напредне могућности ПОП3

en: Use SSL/TLS via STLS
sr: Користи ССЛ/ТЛС преко СТЛС

en: Use non-standard POP3 _port:
sr: Користи непрописани _прикључник ПОП3:

en: POP3 Server
sr: Служитељ ПОП3-ја

en: Remote POP3 Mailbox
sr: Удаљено сандуче поште ПОП3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
sr: Прикључак ПОП3 може повезати удаљеног служитеља поште који подржава правилник ПОП3, и може користити ССЛ за заштиту везе.

en: Operation aborted
sr: Захват је обустављен

en: Could not find host "%s": %s
sr: Нисам успео да пронађем домаћина „%s“: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
sr: Нисам успео да се повежем са служитељем „%s“: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
sr: Није састављено са ССЛ/ТСЛ подршком

en: Failed to send encrypted data: %s
sr: Нисам успео да пошаљем шифроване податке: %s

en: Failed to send data: %s
sr: Нисам успео да пошаљем податке: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
sr: Нисам успео да примим шифроване податке: %s

en: Failed to receive data: %s
sr: Нисам успео да примим податак: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
sr: Опозвано читање: читам превише бајтова без нове линије

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
sr: Међуспремник није довољно велик да задржи целу линију (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
sr: Нисам успео да упишем датотеку поставки „%s“

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
sr: Нисам успео да поставим дозволе на датотеку поставки „%s“. Ако ова датотека садржи лозинке или друге осетљиве податке, може бити читљива другима на вашем систему.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
sr: Ова врста сандучета поште не захтева било каква подешавања поставки.

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _OK
sr: _У реду

en: Mailbox _Name:
sr: _Назив сандучета поште:

en: Mailwatch
sr: Поштоглед

en: Mailbox name required.
sr: Потребан је назив сандучета поште.

en: Please enter a name for the mailbox.
sr: Молим, унесите назив за сандуче поште.

en: Edit Mailbox: %s
sr: Уређује сандуче поште: %s

en: Select Mailbox Type
sr: Означи врсту сандучета поште

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
sr: Одредите врсту сандучета поште. Опис врсти ће се појавити испод.

en: Add New Mailbox
sr: Додај нову фасциклу поште

en: Remove Mailbox
sr: Уклони фасциклу поште

en: Are you sure?
sr: Да ли сте сигурни?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
sr: Уклањање сандучића ће поништити сва подешавања која се не могу повратити.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Remove
sr: Уклони

en: Mailboxes
sr: Сандучићи

en: _Add
sr: _Додај

en: _Remove
sr: _Уклони

en: _Edit
sr: _Уреди

en: No new mail
sr: Нема нове поште

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
sr[0]: Имате %d нову поруку:
sr[1]: Имате %d нове поруке:
sr[2]: Имате %d нових порука:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
sr: казује колико је нових порука у сваком сандучету|    %d in %s

en: Xfce Mailwatch
sr: Поштоглед ИксФЦЕ-а

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
sr: Програмче Поштоглед не може бити додато на полицу.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
sr: Могуће је да ваше Глиб издање (Glib) нема подршку за низове.

en: Mailwatch log
sr: Дневник Поштогледа

en: C_lear
sr: О_чисти

en: Select Icon
sr: Одреди сличицу

en: _Normal
sr: _Обично

en: Ne_w mail
sr: _Нова порука

en: Failed to open web browser for online documentation
sr: Нисам успео да отворим Веб прегледник ради прегледа на мрежи

en: Online Documentation
sr: Упутство на мрежи

en: Do you want to read the manual online?
sr: Да ли желите да погледате упутство са мреже?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
sr: Бићете преусмерени на Веб страницу са упутством.

en: _Read Online
sr: _Читајте на мрежи

en: _Always go directly to the online documentation
sr: _Увек иди на упутство са мреже

en: Mail Watcher
sr: Осматрач поште

en: _Help
sr: _Помоћ

note: External programs.
en: External Programs
sr: Спољни програми

en: Run _on click:
sr: Покрени _на клик:

en: Run on first new _message:
sr: Са првом новом _поруком покрени:

en: Run on _each change of new message count:
sr: Са _сваком изменом броја нових порука покрени:

note: Icons.
en: Icons
sr: Сличице

en: Ne_w Mail
sr: Нов_а пошта

note: Log
en: Log
sr: Дневник

en: Log _lines:
sr: _Линије дневника:

en: _View Log...
sr: _Прегледај дневник...

en: Show log _status in icon
sr: Прикажи стање дневника на сличици

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
sr: Прикључак за ИксФЦЕ4 Поштоглед

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
sr: Програмче за проверу поште ИксФЦЕ полице, са пуно могућности

en: Update Now
sr: Освежи сада

en: View Log...
sr: Прегледај дневник...

en: Check mail from multiple mailboxes
sr: Освежи пошту на вишеструким поштанским сандучићима
