Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (121 entries)

en: TLS handshake failed: %s
tr: TLS el sıkışması başarısız: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
tr: HTTP yanıt kodu %d alındı. Genellikle GMail kullanıcı adı veya parolası hatalı olduğunda bu yanıt alınır.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
tr: HTTP yanıt kodu 200 olması gerekirken %d alındı. GMail sunucularında sorun olabilir veya oturum açma yöntemini değiştirmiş olabilirler ya da yeni ileti kaynağı konumunu değiştirmiş olabilirler.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
tr: Önceki işlem henüz sonlandırılamadı, e-posta denetlenmeyecek.

en: _Username:
tr: _Kullanıcı Adı:

en: _Password:
tr: _Parola:

en: Check for _new messages every
tr: Ye_ni iletileri her

en: minute(s).
tr: dakikada denetle.

en: Remote GMail Mailbox
tr: Uzak GMail Posta Kutusu

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
tr: GMail eklentisi, Google'ın posta servisine erişebilir ve güvenle yeni ileti sayısını öğrenebilir.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
tr: Güvenli IMAP yok ve IMAP sunucusu düz metin girişlerini desteklememektedir.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
tr: Oturum açma işlemi başarısız oldu. Kullanıcı adı ve parolanızı yanlış girmiş olabilir misiniz?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
tr: STARTTLS güvenliği istendi, ancak bu sunucu desteklemiyor.

en: Failed to get folder list
tr: Klasör listesi alınamadı

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Error
tr: Hata

en: No server or username is set.
tr: Sunucu veya kullanıcı adı belirlenmedi.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
tr: Klasör listesi, sunucu, kullanıcı adı ve parola belirlenene dek alınamaz. Ayrıca güvenlik ayarlarını da Gelişmiş menüsünden yapabilirsiniz.

en: _Close
tr: _Kapat

en: Set New Mail Folders
tr: Yeni Posta Klasörlerini Belirle

en: New Mail Folders
tr: Yeni Posta Klasörleri

en: _Refresh
tr: _Yenile

en: Advanced IMAP Options
tr: Gelişmiş IMAP Seçenekleri

en: Connection
tr: Bağlantı

en: Use unsecured connection
tr: Güvenli olmayan bağlantı kullan

en: Use SSL/TLS on alternate port
tr: Başka bağlantı noktası üzerinden SSL/TLS kullan

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
tr: STARTTLS aracılığıyla SSL/TLS kullan

en: Use non-standard IMAP _port:
tr: Başka IMAP _bağlantı noktası kullan:

en: Folders
tr: Klasörler

en: IMAP server _directory:
tr: IMAP sunucu _dizini:

en: IMAP Server
tr: IMAP Sunucusu

en: _Mail server:
tr: _Posta sunucusu:

en: _Advanced...
tr: _Gelişmiş...

en: New mail _folders...
tr: Yeni posta _klasörleri...

en: Remote IMAP Mailbox
tr: Uzak IMAP Posta Kutusu

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
tr: IMAP eklentisi, uzaktaki IMAP destekleyen posta sunucusuna istenirse SSL de kullanarak bağlanabilir.

en: Failed to get status of file %s: %s
tr: %s dosyasının durumu alınamadı: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
tr: %s dizin değil. %s düzgün maildir yapısında mı?

en: Maildir _Path:
tr: Maildir _Yolu:

en: Select Maildir Folder
tr: Maildir Klasörü Seç

en: _Interval:
tr: _Aralık:

en: Local Maildir Spool
tr: Yerel Maildir Kuyruğu

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
tr: Maildir eklentisi, yerel maildir türündeki posta kuyruğunu yeni e-posta için takip eder.

en: Mbox _Filename:
tr: Mbox _Dosya Adı:

en: Select mbox file
tr: Mbox dosyası seç

en: Local Mbox spool
tr: Yerel Mbox kuyruğu

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
tr: Mbox eklentisi, yerel mbox türündeki posta kuyruğunu yeni e-posta için takip eder.

en: Malformed line %s in %s ignored.
tr: %2$s içerisindeki geçersiz %1$s satırı göz ardı edildi.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
tr: Bu eklentinin yapılandırma ayarları öntanımlı
    olarak ~/.mh_profile dosyasından okunmaktadır

en: Local MH mail folder
tr: Yerel MH posta klasörü

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
tr: MH eklentisi yerel MH klasörlerini yeni e-posta için takip eder.

en: Advanced POP3 Options
tr: Gelişmiş POP3 Seçenekleri

en: Use SSL/TLS via STLS
tr: STLS ile SSL/TLS kullan

en: Use non-standard POP3 _port:
tr: Başka POP3 _bağlantı noktası kullan:

en: POP3 Server
tr: POP3 Sunucu

en: Remote POP3 Mailbox
tr: Uzak POP3 Posta Kutusu

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
tr: POP3 eklentisi, uzaktaki POP3 destekleyen posta sunucusuna istenirse SSL de kullanarak bağlanabilir.

en: Operation aborted
tr: İşlem sonlandırıldı

en: Could not find host "%s": %s
tr: "%s" ana makinesi bulunamadı: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
tr: "%s" sunucusuna bağlanılamadı: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
tr: SSL/TLS desteği ile derlenmedi

en: Failed to send encrypted data: %s
tr: Şifreli veri gönderilemedi: %s

en: Failed to send data: %s
tr: Veri gönderilemedi: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
tr: Şifreli veri alınamadı: %s

en: Failed to receive data: %s
tr: Veri alınamadı: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
tr: Okuma iptal ediliyor: yeni satır olmadan çok fazla bayt okundu

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
tr: Tampon, tam satırı tutacak kadar büyük değil (%s<%d)

en: Unable to write config file '%s'
tr: '%s' yapılandırma dosyasına yazılamadı

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
tr: '%s' yapılandırma dosyası için izinler belirlenemiyor. Eğer bu dosya parolalar ve diğer hassas bilgileri taşıyorsa, diğer kişiler bu dosyayı okuyabilir.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
tr: Bu posta kutusu türü herhangi bir yapılandırmaya gereksinmemektedir.

en: _Cancel
tr: _İptal Et

en: _OK
tr: _Tamam

en: Mailbox _Name:
tr: Posta Kutusu _Adı:

en: Mailbox name required.
tr: Posta kutusu adı gereklidir.

en: Please enter a name for the mailbox.
tr: Posta kutusu için lütfen ad girin.

en: Edit Mailbox: %s
tr: Posta Kutusunu Düzenle: %s

en: Select Mailbox Type
tr: Posta Kutusu Türünü Seçin

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
tr: Posta kutusu türü seçin. Gerekli açıklama altta görüntülenecektir.

en: Add New Mailbox
tr: Yeni Posta Kutusu Ekle

en: Remove Mailbox
tr: Posta Kutusunu Kaldır

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
tr: Posta kutusunu kaldırmak tüm ayarları kaldıracaktır ve geri alınamayacak işlemdir.

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Mailboxes
tr: Posta Kutuları

en: _Add
tr: _Ekle

en: _Remove
tr: _Kaldır

en: _Edit
tr: _Düzenle

en: No new mail
tr: Yeni e-posta yok

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
tr[0]: %d yeni iletiniz var:
tr[1]: %d yeni iletiniz var:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
tr: her posta kutusunda kaç tane e-posta olduğunu gösterir %d tane %s üzerinde

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
tr: Mailwatch eklentisi panele eklenemedi.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
tr: GLib sürümünüzün thread desteği olmaması nedeniyle bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

en: Mailwatch log
tr: Mailwatch günlükleri

en: C_lear
tr: _Temizle

en: Select Icon
tr: Simge Seç

en: _Normal
tr: _Olağan

en: Ne_w mail
tr: Yeni _Posta

en: Failed to open web browser for online documentation
tr: Çevrim içi belgelendirmeler için web tarayıcısı açılamadı

en: Online Documentation
tr: Çevrim İçi Belgelendirme

en: Do you want to read the manual online?
tr: Kılavuzu çevrim içi okumak ister misiniz?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
tr: Yardım sayfalarının sağlandığı web adresine yönlendirileceksiniz.

en: _Read Online
tr: Çevrim İçi _Oku

en: _Always go directly to the online documentation
tr: _Her zaman doğrudan çevrim içi belgelendirmeye git

en: Mail Watcher
tr: E-Posta İzleyici

en: _Help
tr: _Yardım

note: External programs.
en: External Programs
tr: Dış Uygulamalar

en: Run _on click:
tr: Tıklandığında _çalıştır:

en: Run on first new _message:
tr: İlk yeni _iletide çalıştır:

en: Run on _each change of new message count:
tr: Her yeni ileti sayısı değiştiğinde _çalıştır:

note: Icons.
en: Icons
tr: Simgeler

en: Ne_w Mail
tr: Y_eni Posta

note: Log
en: Log
tr: Günlük

en: Log _lines:
tr: Günlük satır_ları:

en: _View Log...
tr: _Günlükleri Görüntüle...

en: Show log _status in icon
tr: Simgede kayıt durumunu gö_ster

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
tr: Xfce4 Mailwatch Eklentisi

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
tr: Xfce Paneli için birçok özellikli e-posta denetleyicisi

en: Update Now
tr: Şimdi Güncelle

en: View Log...
tr: Günlüğü Gör...

en: Check mail from multiple mailboxes
tr: Çoklu posta kutularından postaları denetle
