Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (102 entries)

en: TLS handshake failed: %s
ug: TLS سالىمى مەغلۇپ بولدى: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
ug: HTTP جاۋاب نومۇرى %d. سىزنىڭ GMail دىكى ئىشلەتكۈچى ئاتىڭىز ياكى ئىمىڭىز خاتادەك قىلىدۇ.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
ug: HTTP جاۋاب نومۇرى 200 بولۇشى كېرەك ئىدى،  بىراق %d  جاۋاب كەلدى. GMail مۇلازىمېتىرىدا مەسىلە باردەك قىلىدۇ. ئۇلار دەلىللەش ئۇسۇلىنى ئۆزگەرتكەن ياكى يېڭى خەتلەرنى ئوقۇش ئورنىنى ئۆزگەرتكەن بولۇشى ئېھتىمالغا بەكمۇ يېقىن.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
ug: ئالدىنقى قېتىملىق مەشغۇلات تېخى ئاخىرلاشمىغانلىقى ئۈچۈن، بۇ قېتىم يېڭى خەتلەر بارمۇ يوق تەكشۈرمەيدۇ.

en: _Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: Check for _new messages every
ug: يېڭى خەتنى تەكشۈر(_N)

en: minute(s).
ug: مىنۇت.

en: Remote GMail Mailbox
ug: GMail ئېلخەت ساندۇقى

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
ug: GMail قىستۇرمىسى Google نىڭ ئېلخەت مۇلازىمېتىرىغا بىخەتەر باغلىنىپ يېڭى خەتلەرنى بىخەتەر ئوقۇيالايدۇ.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
ug: بىخەتەر  IMAP  نى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. IMAP مۇلازىمېتىرىغا ئادەتتىكىدەك كىرىشكە بولمايدۇ.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى. ئىشلەتكۈچى ئاتى ياكى ئىم خاتا ئەمەستۇ؟

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
ug: STARTTLS بىخەتەرلىك ئىلتىماسى يوللانغان ئىدى، بىراق مۇلازىمېتىر بۇنى قوللىمايدىكەن.

en: Failed to get folder list
ug: مۇندەرىجە تىزىملىكىنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى

en: Please wait...
ug: كۈتۈڭ...

en: Error
ug: خاتالىق

en: No server or username is set.
ug: مۇلازىمېتىر ئاتى ياكى ئىشلەتكۈچى ئاتى بېكىتىلمىگەن.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
ug: مۇلازىمېتىر ئاتى، ئىشلەتكۈچى ئاتى ۋە ئىم كىرگۈزۈلمىسە، مۇندەرىجە تىزىملىكىنى ئوقۇغىلى بولمايدۇ. ئالىي تەڭشەك كۆزنىكىدىكى بىخەتەرلىك تەڭشەكلىرىنى تەكشۈرۈڭ.

en: Set New Mail Folders
ug: يېڭى ئېلخەت مۇندەرىجىسىنى بېكىتىش

en: New Mail Folders
ug: يېڭى ئېلخەت مۇندەرىجىسى

en: Advanced IMAP Options
ug: ئالىي  IMAP تاللانمىلىرى

en: Connection
ug: باغلىنىش

en: Use unsecured connection
ug: بىخەتەر بولمىغان باغلىنىش ئىشلەت

en: Use SSL/TLS on alternate port
ug: SSL/TLS نى باشقا ئېغىزدا ئىشلەت

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
ug: STARTTLS ئارقىلىق SSL/TLS نى ئىشلەت

en: Use non-standard IMAP _port:
ug: ئۆلچەمسىز IMAP ئېغىزىنى ئىشلەت(_P):

en: Folders
ug: مۇندەرىجىلەر

en: IMAP server _directory:
ug: IMAP مۇلازىمېتىر مۇندەرىجىسى(_D):

en: IMAP Server
ug: IMAP مۇلازىمېتىر

en: _Mail server:
ug: ئېلخەت مۇلازىمېتىرى(_M):

en: _Advanced...
ug: ئالىي تەڭشەك(_A)...

en: New mail _folders...
ug: يېڭى ئېلخەت مۇندەرىجىسى(_F)...

en: Remote IMAP Mailbox
ug: يىراقتىكى IMAP ئېلخەت ساندۇقى

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
ug: IMAP قىستۇرمىسى IMAP كېلىشىمىنى ئىشلىتىلىدىغان يىراقتىكى ئېلخەت مۇلازىمېتىرىغا باغلىنالايدۇ. ئۇلىنىشنى مۇھاپىزەت قىلىش ئۈچۈن ئادەتتە SSL ئىشلىتىدۇ.

en: Failed to get status of file %s: %s
ug: ھۆججەت %s نىڭ ھالىتىنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
ug: %s مۇندەرىجە ئەمەس ئىكەن. %s راستلا مۇۋاپىق maildir مۇ؟

en: Maildir _Path:
ug: Maildir نىڭ يولى(_P):

en: Select Maildir Folder
ug: Maildir مۇندەرىجىسىنى تاللاڭ

en: _Interval:
ug: ئىنتېرۋال(_I):

en: Local Maildir Spool
ug: يەرلىك Maildir كۆلچىكى

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
ug: Maildir قىستۇرمىسى، Maildir ئۇسلۇبىدىكى يەرلىك ئېلخەت كۆلچىكىدىكى يېڭى خەتلەرنى كۆزىتىپ تۇرىدۇ.

en: Mbox _Filename:
ug: mbox ھۆججەت ئاتى(_F):

en: Select mbox file
ug: mbox ھۆججىتىنى تاللايدۇ

en: Local Mbox spool
ug: يەرلىك mbox كۆلچىكى

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
ug: mbox قىستۇرمىسى mbox تىپىدىكى يەرلىك ئېلخەت كۆلچىكىدىكى يېڭى خەتلەرنى كۆزىتىپ تۇرىدۇ.

en: Malformed line %s in %s ignored.
ug: %2$s دىكى غەلىتە %1$s تاشلىۋېتىلدى.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
ug: بۇ قىستۇرمىنىڭ تەڭشەكلىرى  MH ئېلخەت مۇندەرىجىسىنىڭ 
    profile ھۆججىتى  ~/.mh_profile دىن ئوقۇلىدۇ.

en: Local MH mail folder
ug: يەرلىك MH ئېلخەت مۇندەرىجىسى

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
ug: MH قىستۇرمىسى، يەرلىك  MH مۇندەرىجىسىدىكى يېڭى خەتلەرنى كۆزىتىپ تۇرىدۇ.

en: Advanced POP3 Options
ug: POP3 نىڭ ئالىي تەڭشەكلىرى

en: Use SSL/TLS via STLS
ug: STLS ئارقىلىق SSL/TLS نى ئىشلەت

en: Use non-standard POP3 _port:
ug: ئۆلچەمسىز  POP3 ئېغىزىنى ئىشلەت(_P):

en: POP3 Server
ug: POP3 مۇلازىمېتىر

en: Remote POP3 Mailbox
ug: يىراقتىكى POP3 ئېلخەت ساندۇقى

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
ug: POP3 قىستۇرمىسى POP3 كېلىشىمىنى ئىشلىتىدىغان يىراقتىكى ئېلخەت مۇلازىمېتىرىغا باغلىنالايدۇ. ئۇلىنىشنى مۇھاپىزەت قىلىش ئۈچۈن ئادەتتە SSL ئىشلىتىدۇ.

en: Operation aborted
ug: مەشغۇلات توختىتىلدى

en: Could not find host "%s": %s
ug: كومپيۇتېر "%s" تېپىلمىدى: %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
ug: مۇلازىمېتىر "%s" ئۇلىنىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
ug: SSL/TLS ئىشلەتكىلى بولىدىغان قىلىپ يۇغۇرۇلمىغان

en: Failed to send encrypted data: %s
ug: شىفىرلانغان سانلىق ئاساسلارنى ئەۋەتىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to send data: %s
ug: سانلىق ئاساسلارنى ئەۋەتىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
ug: شىفىرلانغان سانلىق ئاساسلارنى قوبۇل قىلىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to receive data: %s
ug: سانلىق ئاساسلارنى قوبۇل قىلىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
ug: توختىتىلىۋاتىدۇ: قار ئايرىش بەلگىسى يوق بەكمۇ جىق بايتلارنى ئوقۇدى

en: Unable to write config file '%s'
ug: سەپلىمە ھۆججەت ‹%s› نىڭغا يازغىلى بولمىدى

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
ug: سەپلىمە ھۆججەت ‹%s› نىڭ ئىمتىيازلىرىنى بەلگىلىگىلى بولمىدى،  ھۆججەت تەركىبىدە ئىم قاتارلىق مۇھىم ئۇچۇرلار بار بولسا، مۇشۇ سىستېمىدىكى باشقا ئىشلەتكۈچىلەر كۆرۈۋېلىشى مۇمكىن.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
ug: بۇ تىپتىكى خەت ساندۇقىغا ھېچقانداق سەپلىمە كېرەك ئەمەس.

en: Mailbox _Name:
ug: ئېلخەت ساندۇقىنىڭ ئاتى(_N):

en: Mailwatch
ug: ئېلخەت كۆزەتكۈ

en: Mailbox name required.
ug: ئېلخەت ساندۇقىنىڭ ئاتى زۆرۈر.

en: Please enter a name for the mailbox.
ug: ئېلخەت ساندۇقىنىڭ ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Edit Mailbox: %s
ug: ئېلخەت ساندۇقىنى تەھرىرلە: %s

en: Select Mailbox Type
ug: ئېلخەت ساندۇقى تىپىنى تاللا

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
ug: تىپىنى تاللاڭ، چۈشەندۈرۈشى ئاستىدا كۆرۈنىدۇ.

en: Add New Mailbox
ug: يېڭىدىن ئېلخەت ساندۇقى قوش

en: Remove Mailbox
ug: ئېلخەت ساندۇقىنى ئۆچۈر

en: Are you sure?
ug: راستمۇ؟

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
ug: ئېلخەت ساندۇقى ئۆچۈرۈلسە، ھەممە تەڭشەك يوقىلىدۇ، ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Mailboxes
ug: ئېلخەت ساندۇقى

en: _Remove
ug: ئۆچۈر(_R)

en: No new mail
ug: يېڭى ئېلخەت يوق

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
ug[1]: %d پارچە يېڭى ئېلخەت بار:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
ug: %2$s نىڭدا %1$d پارچە

en: Xfce Mailwatch
ug: Xfce ئېلخەت كۆزەتكۈ

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
ug: ئېلخەت كۆزەتكۈنى كۆزنەككە قوشقىلى بولمىدى.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
ug: سىستېمىڭىزدىكى  GLib نەشرى thread نى قوللىمايدىكەن.

en: Mailwatch log
ug: ئېلخەت كۆزەتكۈ خاتىرىسى(log)

en: Select Icon
ug: سىنبەلگە تاللاش

en: _Normal
ug: نورمال(_N)

en: Ne_w mail
ug: يېڭى ئېلخەت(_W)

en: Mail Watcher
ug: ئېلخەت كۆزەتكۈ

note: External programs.
en: External Programs
ug: سىرتقى پروگراممىلار

en: Run _on click:
ug: چەكسىلا ئىجرا بولسۇن(_O):

note: Icons.
en: Icons
ug: سىنبەلگىلەر

en: Ne_w Mail
ug: يېڭى ئېلخەت(_W)

en: Log _lines:
ug: خاتىرەنىڭ قۇر سانى(_L):

en: _View Log...
ug: خاتىرە كۆر(_V)...

en: Show log _status in icon
ug: خاتىرە ھالىتىنى سىنبەلگىدە كۆرسەت(_S)

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
ug: Xfce ئېلخەت كۆزەتكۈ قىستۇرمىسى

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
ug: Xfce كۆزنەكتە ئىشلەيدىغان كۆپ ئىقتىدارلىق ئېلخەت كۆزىتىش قوللانچىقى

en: Update Now
ug: ھازىر يېڭىلا

en: Check mail from multiple mailboxes
ug: ھەر خىل خەت ساندۇقلىرىغا كەلگەن يېڭى ئېلخەتلەرنى كۆزىتىدۇ
