Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (123 entries)

en: TLS handshake failed: %s
uk: Помилка встановлення з'єднання TLS: %s

en: Received HTTP response code %d.  The most likely reason for this is that your GMail username or password is incorrect.
uk: Отримано відповідь HTTP з кодом %d.  Швидше за все причина у неправильній назві облікового рахунку GMail чи паролі.

en: Received HTTP response code %d, which should be 200.  There may be a problem with GMail's servers, or they have incompatibly changed their authentication method or location of the new messages feed.
uk: Отримано відповідь HTTP з кодом %d, але мало б бути 200.  Можливо проблема з сервером GMail, чи на сервері несумісним чином змінено метод аутентифікації або адресу джерела новин.

en: Previous thread hasn't exited yet, not checking mail this time.
uk: Попередній ланцюжок ще не завершився, не перевіряти пошту зараз.

en: _Username:
uk: _Ім'я користувача:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Check for _new messages every
uk: Перевіряти _нові повідомлення кожні

en: minute(s).
uk: хвилин.

en: Remote GMail Mailbox
uk: Віддалена поштова скринька GMail

en: The GMail plugin can connect to Google's mail service and securely retrieve the number of new messages.
uk: Модуль GMail може з'єднуватись зі службою Google та безпечно отримувати кількість нових повідомлень.

en: Secure IMAP is not available, and the IMAP server does not support plaintext logins.
uk: Безпечний IMAP недоступний, а сервер IMAP не підтримує передачу паролів прямим текстом.

en: Authentication failed.  Perhaps your username or password is incorrect?
uk: Невдала авторизація.  Можливо неправильне ім'я або пароль?

en: STARTTLS security was requested, but this server does not support it.
uk: Запитано функціональність STARTTLS, але сервер її не підтримує.

en: Failed to get folder list
uk: Не вдається отримати список тек

en: Please wait...
uk: Зачекайте...

en: Error
uk: Помилка

en: No server or username is set.
uk: Не встановлено назву сервера або ім'я користувача.

en: The folder list cannot be retrieved until a server, username, and probably password are set.  Also be sure to check any security settings in the Advanced dialog.
uk: Список тек неможливо отримати доки не буде вказано сервер, ім'я користувача, та, можливо, пароль.  Також перевірте параметри безпеки у діалоговому вікні Додатково.

en: _Close
uk: _Закрити

en: Set New Mail Folders
uk: Встановлення теки нової пошти

en: New Mail Folders
uk: Теки нової пошти

en: _Refresh
uk: О_новити

en: Advanced IMAP Options
uk: Додаткові параметри IMAP

en: Connection
uk: З'єднання

en: Use unsecured connection
uk: Використовувати небезпечне з'єднання

en: Use SSL/TLS on alternate port
uk: Використовувати SSL/TLS на альтернативному порту

en: Use SSL/TLS via STARTTLS
uk: Використовувати SSL/TLS через STARTTLS

en: Use non-standard IMAP _port:
uk: Використовувати нестандартний _порт IMAP:

en: Folders
uk: Теки

en: IMAP server _directory:
uk: _Каталог сервера IMAP:

en: IMAP Server
uk: Сервер IMAP

en: _Mail server:
uk: _Поштовий сервер:

en: _Advanced...
uk: _Додатково...

en: New mail _folders...
uk: _Тека нової пошти...

en: Remote IMAP Mailbox
uk: Віддалена скринька IMAP

en: The IMAP plugin can connect to a remote mail server that supports the IMAP protocol, optionally using SSL for link protection.
uk: Модуль IMAP можу з'єднуватись з віддаленим поштовим сервером, який підтримує протокол IMAP, можливо, з використанням протоколу SSL для захисту з'єднання.

en: Failed to get status of file %s: %s
uk: Не вдається отримати статус файлу %s: %s

en: %s is not a directory. Is %s really a valid maildir?
uk: %s не є каталогом. Чи %s справді є правильним maildir?

en: Maildir _Path:
uk: _Шлях maildir:

en: Select Maildir Folder
uk: Вибір теки maildir

en: _Interval:
uk: _Інтервал:

en: Local Maildir Spool
uk: Локальний буфер maildir

en: The Maildir plugin can watch a local maildir-style mail spool for new messages.
uk: Розширення Maildir може спостерігати за новими повідомленнями у локальній теці типу maildir.

en: Mbox _Filename:
uk: _Файл Mbox:

en: Select mbox file
uk: Виберіть файл mbox

en: Local Mbox spool
uk: Локальний буфер mbox

en: Mbox plugin watches a local mbox-type mail spool for new messages.
uk: Модуль mbox перевіряє нові повідомлення у локальній теці mbox.

en: Malformed line %s in %s ignored.
uk: Неправильний рядок %s у %s ігнорується.

en: The configuration of this plugin is read from
    the default mh maildir profile file ~/.mh_profile
uk: Конфігурація цього модулю читається з
    профілю типової теки mh maildir у файлі ~/.mh_profile

en: Local MH mail folder
uk: Локальна тека MH mail

en: MH plugin watches local MH folders for new mail
uk: Модуль MH перевіряє нову пошту у локальній теці MH

en: Advanced POP3 Options
uk: Параметри розширеного POP3

en: Use SSL/TLS via STLS
uk: Використовувати SSL/TLS через STLS

en: Use non-standard POP3 _port:
uk: Використовувати нестандартний _порт POP3:

en: POP3 Server
uk: Сервер POP3

en: Remote POP3 Mailbox
uk: Віддалена тека POP3

en: The POP3 plugin can connect to a remote mail server that supports the POP3 protocol, optionally using SSL for link protection.
uk: Модуль POP3 можу з'єднуватись з віддаленим поштовим сервером, який підтримує протокол POP3, можливо з використанням протоколу SSL.

en: Operation aborted
uk: Операцію скасовано

en: Could not find host "%s": %s
uk: Не можу знайти хост "%s": %s

en: Failed to connect to server "%s": %s
uk: Невдача з'єднання з сервером "%s": %s

en: Not compiled with SSL/TLS support
uk: Зібрано без підтримки SSL/TLS

en: Failed to send encrypted data: %s
uk: Невдача відсилання зашифрованих даних: %s

en: Failed to send data: %s
uk: Невдача відсилання даних: %s

en: Failed to receive encrypted data: %s
uk: Невдача приймання зашифрованих даних: %s

en: Failed to receive data: %s
uk: Невдача приймання даних: %s

en: Canceling read: read too many bytes without a newline
uk: Припинення перегляду: прочитано забагато байт без переходу на нову стрічку

en: Buffer is not large enough to hold a full line (%s < %d)
uk: Буфер недостатньо великий для цілої лінійки (%s < %d)

en: Unable to write config file '%s'
uk: Не вдається записати конфігураційний файл '%s'

en: Unable to set permissions on config file '%s'.  If this file contains passwords or other sensitive information, it may be readable by others on your system.
uk: Не вдається встановити права на конфігураційний файл '%s'.  Якщо цей файл містить паролі чи іншу конфіденційну інформацію, доступ до неї зможуть отримати інші користувачі системи.

en: This mailbox type does not require any configuration settings.
uk: Цей тип поштової скриньки не вимагає параметрів конфігурації.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Mailbox _Name:
uk: _Назва поштової скриньки:

en: Mailwatch
uk: Перевірка пошти

en: Mailbox name required.
uk: Потрібно вказати назву поштової скриньки.

en: Please enter a name for the mailbox.
uk: Введіть назву поштової скриньки.

en: Edit Mailbox: %s
uk: Редагування поштової скриньки: %s

en: Select Mailbox Type
uk: Виберіть тип потової скриньки

en: Select a mailbox type.  A description of the type will appear below.
uk: Виберіть тип поштової скриньки. Опис типу з'явиться нижче.

en: Add New Mailbox
uk: Додати нову поштову скриньку

en: Remove Mailbox
uk: Видалити нову поштову скриньку

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Removing a mailbox will discard all settings, and cannot be undone.
uk: Видалення поштової скриньки призведе до видалення усіх параметрів, і їх не можна буде відновити.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Mailboxes
uk: Поштові скриньки

en: _Add
uk: _Додати

en: _Remove
uk: _Видалити

en: _Edit
uk: _Змінити

en: No new mail
uk: Немає нової пошти

en: You have %d new message: | You have %d new messages:
uk[0]: Є %d нове повідомлення:
uk[1]: Є %d нових повідомлень:
uk[2]: Є %d нових повідомлень:
uk[3]: Є %d нових повідомлень:

en: tells how many new messages in each mailbox|    %d in %s
uk:     %d в %s

en: Xfce Mailwatch
uk: Перевірка пошти Xfce

en: The mailwatch applet cannot be added to the panel.
uk: Аплет для перевірки пошти не можливо додати до панелі.

en: It is possible that your version of GLib does not have threads support.
uk: Можливо, що ваша версія GLib не має підтримки потоків виконання.

en: Mailwatch log
uk: Журнал перевірки пошти

en: C_lear
uk: _Очистити

en: Select Icon
uk: Виберіть значок

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: Ne_w mail
uk: _Нова пошта

en: Failed to open web browser for online documentation
uk: Не вдалося відкрити переглядач для онлайн-документації

en: Online Documentation
uk: Електронна документація

en: Do you want to read the manual online?
uk: Бажаєте ознайомитися з відомостями довідки в Інтернеті?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained.
uk: Ви будете перенаправлені на сайт документації, де знаходяться сторінки допомоги.

en: _Read Online
uk: _Читати онлайн

en: _Always go directly to the online documentation
uk: _Завжди переходити до онлайн документації

en: Mail Watcher
uk: Перевірка пошти

en: _Help
uk: _Допомога

note: External programs.
en: External Programs
uk: Зовнішня програма

en: Run _on click:
uk: Запускати при кла_цанні мишею:

en: Run on first new _message:
uk: Запустити при першому новому повідомленні:

en: Run on _each change of new message count:
uk: Запустити при кожній зміні нового повідомлення:

note: Icons.
en: Icons
uk: Значки

en: Ne_w Mail
uk: _Нова пошта

note: Log
en: Log
uk: Журнал

en: Log _lines:
uk: _Рядків у журналі:

en: _View Log...
uk: _Переглянути журнал...

en: Show log _status in icon
uk: Показувати _статус журналу у значку

en: Xfce4 Mailwatch Plugin
uk: Втулка для перевірки пошти в Xfce4

en: A featureful mail-checker applet for the Xfce Panel
uk: Повнофункціональний аплет перевірки пошти для панелі Xfce

en: Update Now
uk: Оновити зараз

en: View Log...
uk: Переглянути журнал...

en: Check mail from multiple mailboxes
uk: Перевіряти пошту з кількох поштових скриньок
