Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: size:                %g
cs: velikost:            %g

en: used size:           %g
cs: obsazeno:            %g

en: available size:       %g
cs: volných:             %g

en: percentage used:     %d
cs: obsazeno procent:    %d

en: file system type:    %s
cs: typ systému souborů: %s

en: actual mount point:  %s
cs: aktuální bod připojení: %s

en: mount point: %s
cs: bod připojení: %s

en: not mounted
cs: nepřipojeno

en: Xfce 4 Mount Plugin
cs: Zásuvný modul Připojené svazky pro Xfce 4

en: Failed to mount device:
cs: Zařízení se nepodařilo připojit:

en: Error executing on-mount command:
cs: Chyba při spouštění připojovacího příkazu:

en: Failed to umount device:
cs: Zařízení se nepodařilo odpojit:

en: The device should be removable safely now:
cs: Zařízení lze nyní bezpečně odebrat:

en: An error occurred. The device should not be removed:
cs: Došlo k chybě. Zařízení by nemělo být odebráno:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
cs: Váš /etc/fstab nemohl být načten.  To může značně omezovat schopnosti pluginů.

en: [%s/%s] %s free
cs: [%s/%s] %s volné

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
cs: <span foreground="#FF0000">nepřipojeno</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
cs: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 zásuvný modul pro připojování – zařízení a přípojné body</span></i></b>

en: devices
cs: zařízení

en: Mount Plugin
cs: Zásuvný modul Připojené svazky

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
cs: Je užitečné a zároveň se doporučuje, abyste doplnili řetězec „sync“ jako součást řetězce pro odpojení „unmount“.

en: Show _message after unmount
cs: Zo_brazit zprávu po odpojení

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
cs: Můžete určit různé ikony pro zobrazení v panelu.

en: Icon:
cs: Ikona:

en: Select an image
cs: Vyberte soubor s obrázkem

en: _General
cs: _Obecné

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
cs: Tento příkaz bude spuštěn po připojení zařízení s umístěním přípojného bodu jako parametrem.
    Nevíte-li, jaký údaj vložit, zkuste příkaz „exo-open %m“.
    '%d' lze použít pro upřesnění zařízení, '%m' pro bod připojení.

en: _Execute after mounting:
cs: Po připoje_ní spustit:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
cs: VAROVÁNÍ: Tyto volby jsou pouze pro pokročilé uživatele! Nevíte-li k čemu slouží, neměňte je!

en: _Custom commands
cs: _Vlastní příkazy

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
cs: Většina uživatelů pouze doplní před oba názvy řetězec „sudo“ nebo řetězec „sync %d &&“ před příkaz „unmount %d“.
    '%d' je použit pro upřesnění názvu jednotky, '%m' pro bod připojení.

en: _Mount command:
cs: _Příkaz pro připojení:

en: _Unmount command:
cs: Příkaz pro _odpojení

en: _Commands
cs: Pří_kazy

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
cs: Zapnutím této volby povolíte zobrazení síťových souborových systémů, jakými jsou NFS, SMBFS, SHFS a SSHFS.

en: Display _network file systems
cs: Z_obrazit síťové systémy souborů

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
cs: Tuto volbu aktivujte také pro vysunutí disku CD z jednotky po odpojení a pro vložení před připojením.

en: _Eject CD-drives
cs: _Vysunout jednotky CD

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
cs: Tuto volbu aktivujte, chcete-li zobrazovat pouze body připojení.

en: Display _mount points only
cs: Zobrazovat pouze _body připojení

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
cs: Ořízne název zařízení na počet znaků uvedený v poli s tlačítky

en: Trim device names:
cs: Oříznout názvy zařízení:

en:  characters
cs: znaků

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
cs: Vyloučí následující souborové systémy z menu.
    Seznam je oddělen jednoduchými mezerami.
    Je na vás, abyste zadali správné zařízení nebo přípojný bod.
    Hvězdičku (*) je možné použít jako zástupný symbol v cestě, například "/mnt/*" vyloučí všechny přípojné body v "/mnt".

en: E_xclude specified file systems
cs: Vy_nechat zadané systémy souborů

en: _File systems
cs: _Systémy souborů

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
cs: Zobrazí oddíly a zařízení a umožní je odpojit nebo připojit

en: Mount devices
cs: Připojená zařízení

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
cs: Zobrazuje všechna připojitelná zařízení a na požádání je odpojuje.
