Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (37 entries)

en: size:                %g
et: suurus:                %g

en: used size:           %g
et: kasutatud ruum:           %g

en: available size:       %g
et: saadaval ruum:       %g

en: percentage used:     %d
et: kasutusprotsent:     %d

en: file system type:    %s
et: failisüsteemi tüüp:    %s

en: actual mount point:  %s
et: tegelik haakepunkt:  %s

en: disk: %s
et: ketas: %s

en: mount point: %s
et: haakepunkt: %s

en: not mounted
et: haakimata

en: Xfce 4 Mount Plugin
et: Xfce4 andmekandjate haakimise vidin

en: Failed to mount device:
et: Seadme haakimine ei õnnestunud:

en: Error executing on-mount command:
et: Viga haakimisel käivitatava käsu töö alustamisel:

en: Failed to umount device:
et: Seadme lahtihaakimine ei õnnestunud:

en: The device should be removable safely now:
et: Sa võid nüüd seadme turvaliselt eemaldada:

en: An error occurred. The device should not be removed:
et: Tekkis viga. Soovitame, et ära eemalda seadet:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
et: Süsteemi /etc/fstab faili lugemine ei õnnestu. See vähendab oluliselt määral selle pistikprogrammi võimekust oma ülesandeid täita.

en: [%s/%s] %s free
et: [%s/%s] %s vaba

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
et: <span foreground="#FF0000">haakimata</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
et: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 vidin andmekandjate ja haakepunktide halduseks</span></i></b>

en: devices
et: seadmed

en: Mount Plugin
et: Andmekandjate haakimise vidin

en: Properties
et: Omadused

en: Show _message after unmount
et: Peale _lahtihaakimist näita teadet

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
et: Sa võid määrata ribal kuvamiseks eraldi ikooni.

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Select an image
et: Vali pilt

en: _General
et: Ül_dseadistused

en: _Mount command:
et: _Haakimise käsk:

en: _Unmount command:
et: _Lahtihaakimise käsk:

en: _Commands
et: _Käsud:

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
et: Selle valikuga saad kuvada ka võrgupõhiseid failisüsteeme nagu NFS, SMBFS, SHFS ja SSHFS.

en: Display _network file systems
et: Näita _võrgupõhiseid failisüsteeme

en: E_xclude specified file systems
et: Välista _valitud failisüsteemid

en: _File systems
et: _Failisüsteemid

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
et: Näita partitsioone ja seadmeid ning luba neid haakida ja lahti haakida

en: Mount devices
et: Seadmete haakimine

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
et: Kõikide haagitavate seadmete kuvamine ja haakimine või eemaldamine.
