Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (55 entries)

en: %.1f B
he: %.1f בייטים

en: %.1f KB
he: %.1f ק״ב

en: %.1f MB
he: %.1f מ״ב

en: %.1f GB
he: %.1f ג״ב

en: size:                %g
he: גודל: %g

en: used size:           %g
he: גודל בשימוש: %g

en: available size:       %g
he: גודל זמין:       %g

en: percentage used:     %d
he: אחוז בשימוש: %d

en: file system type:    %s
he: סוג מערכת קבצים: %s

en: actual mount point:  %s
he: נקודת עגינה בפועל: %s

en: disk: %s
he: כונן: %s

en: mount point: %s
he: נקודת עגינה: %s

en: not mounted
he: לא מעוגן

en: Xfce 4 Mount Plugin
he: תוסף עגינה Xfce 4

en: Failed to mount device:
he: נכשלה עגינת התקן:

en: Error executing on-mount command:
he: שגיאה בביצוע פקודת בעת־עגינה:

en: Failed to umount device:
he: נכשל ביטול עגינת התקן:

en: The device should be removable safely now:
he: ההתקן אמור עכשיו להיות ניתן להסרה בבטחה:

en: An error occurred. The device should not be removed:
he: אירעה שגיאה. אין להסיר את ההתקן:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
he: הנתיב /etc/fstab שלך לא ניתן לקריאה. זה ידרדר באופן חמור את יכולות התוסף.

en: [%s/%s] %s free
he: [%s/%s] %s פנוי

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
he: <span foreground="#FF0000">לא מעוגן</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
he: <b><i><span font_size="large">תוסף עגינה Xfce 4 - התקנים ונקודות עגינה</span></i></b>

en: devices
he: התקנים

en: Mount Plugin
he: תוסף עגינה

en: Properties
he: מאפיינים

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
he: זה שימושי ומומלץ רק אם אתה מציין "sync" כחלק ממחרוזת הפקודה "unmount".

en: Show _message after unmount
he: הצג _מסר לאחר ביטול עגינה

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
he: אתה יכול לציין אייקון שונה להצגה בפאנל.

en: Icon:
he: אייקון:

en: Select an image
he: בחר תמונה

en: _General
he: _כללי

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
he: פקודה זו תופעל לאחר עגינת ההתקן עם נקודת העגינה של ההתקן כארגומנט.
    אם אתה לא בטוח מה להכניס, נסה "exo-open %m". 
    ניתן להשתמש ב"%d" לציון ההתקן, וב־"%m" לנקודת העגינה.

en: _Execute after mounting:
he: _הפעל לאחר עגינה:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
he: אזהרה: האפשרויות הללו הן למומחים בלבד. אם אינך יודע עבור מה הן יכולות להיות טובות, אל תיגע בהן.

en: _Custom commands
he: פקודות _מותאמות אישית

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
he: רוב המשתמשים ירצו רק לבצע "sudo" לשתי הפקודות או לבצע "sync %d&&" לפקודת "unmount %d".
    '%d' משמש לציון ההתקן, "%m" לנקודת העגינה.

en: _Mount command:
he: פקודת _עגינה:

en: _Unmount command:
he: פקודת _ביטול עגינה:

en: _Commands
he: _פקודות

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
he: הפעל אפשרות זו כדי להציג גם מערכות קבצי רשת כמו NFS, SMBFS, SHFS, SSHFS.

en: Display _network file systems
he: הצג מערכות קבצי _רשת

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
he: הפעל אפשרות זו כדי גם לפלוט את כונן ה-CD לאחר ביטול הצבה ולהכניס לפני הצבה.

en: _Eject CD-drives
he: _פלוט כונני CD

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
he: הפעל אפשרות זו כדי שרק נקודות העגינה יהיו מוצגות.

en: Display _mount points only
he: הצג רק נקודות _עגינה

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
he: קצץ את שמות ההתקנים למספר התווים המצוין בכפתור ה-spin.

en: Trim device names:
he: קצץ שמות התקנים:

en:  characters
he: תווים

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
he: אל תכלול בתפריט את מערכות הקבצים הבאות.
    הרשימה מופרדת עם רווחים פשוטים.
    זה תלוי בך לציין את ההתקנים או נקודות העגינה הנכונות.
    כוכבית (*) יכולה לשמש כשומרת מקום בסוף של
    נתיב, לדוגמה, "/mnt/*" כדי לא לכלול נקודות עגינה מתחת ל־"/mnt".

en: E_xclude specified file systems
he: _אל תכלול מערכות קבצים שצוינו

en: _File systems
he: מערכות _קבצים

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
he: הצג מחיצות/התקנים והתר את עגינתם/ביטול עגינתם

en: Mount devices
he: עגן התקנים

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
he: מציג את כל ההתקנים הניתנים לעגינה ומבצע להם (ביטול) עגינה לפי בקשה.
