Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: size:                %g
hr: veličina: %g

en: used size:           %g
hr: korištena veličina: %g

en: percentage used:     %d
hr: korišteni postotak: %d

en: file system type:    %s
hr: tip datotečnog sustava: %s

en: actual mount point:  %s
hr: trenutna točka montiranja: %s

en: mount point: %s
hr: točka montiranja: %s

en: not mounted
hr: nije montirano

en: Xfce 4 Mount Plugin
hr: Xfce 4 priključak montiranja

en: Failed to mount device:
hr: Neuspjelo montiranje uređaja:

en: Error executing on-mount command:
hr: Greška prilikom izvršavanja naredbe na-montiranje:

en: Failed to umount device:
hr: Neuspjelo odmontiranje uređaja:

en: The device should be removable safely now:
hr: Uređaj bi trebao sada biti sigurno uklonjiv:

en: An error occurred. The device should not be removed:
hr: Došlo je do greške. Uređaj ne bi trebalo uklanjati:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
hr: Vaš /etc/fstab nije mogao biti pročitan. Ovo će ozbiljno unazaditi mogućnosti priključaka.

en: [%s/%s] %s free
hr: [%s/%s] %s slobodno

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
hr: <span foreground="#FF0000">nije montiran</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
hr: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Priključak za montiranje – Uređaji i točke montiranja</span></i></b>

en: devices
hr: uređaji

en: Mount Plugin
hr: Priključak montiranja

en: Properties
hr: Svojstva

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
hr: Ovo je jedino korisno i preporučljivo ako dodate "sync" kao dio "umnount" naredbe.

en: Show _message after unmount
hr: Prikaži _poruku nakon odmontiranja

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
hr: Možete odrediti zasebnu ikonu da bude prikazana na ploči..

en: Icon:
hr: Ikona:

en: Select an image
hr: Odaberite sliku

en: _General
hr: _Općenito

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
hr: Ova će naredba biti izvršena nakon montiranja uređaja sa točkom montiranja kao argumentom.
    IAko niste sigurni što umetnuti pokušajte"exo-open %m".
    '%d' može biti korišten za određivanje uređaja, '%m' za točku montiranja.

en: _Execute after mounting:
hr: _Izvrši nakon montiranja:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
hr: UPOZORENJE: Ove opcije su samo za stručnjake! Ako ne znate čemu služe , ne dirajte ih!

en: _Custom commands
hr: _Prilagođene naredbe

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
hr: Većina korisnika će htjeti samo dodati "sudo" ispred obje naredbe, ili dodati "sync %d &&" ispred "unmount %d" naredbe.
    '%d' se koristi za određivanje uređaja, '%m' za određivanje točke montiranja.

en: _Mount command:
hr: _Naredba montiranja:

en: _Unmount command:
hr: _Naredba odmontiranja:

en: _Commands
hr: _Naredbe

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
hr: Aktivirajte ovu opciju za prikaz mrežnih datotečnih sustava kao NFS, SMBFS, SHFS i SSHFS.

en: Display _network file systems
hr: Prikaži _mrežne datotečne sustave

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
hr: Aktivirajte ovu opciju za izbacivanje CD-pogona nakon odmontiranja i za umetanje prije montiranja.

en: _Eject CD-drives
hr: _Izbaci CD-pogone

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
hr: Aktivirajte ovu opciju samo da biste imali prikaz točaka montiranja.

en: Display _mount points only
hr: Prikaži samo _točke montiranja

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
hr: Skratite imena uređaja na broj znakova upisan u za to predviđenom polju.

en: Trim device names:
hr: Skratite imena uređaja:

en:  characters
hr: znakovi

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
hr: Izuzmi slijedeće datotečne sustave iz izbornika.
    Lista je razdvojena jednostavnim razmacima.
    Na Vama je da odredite točne uređaje ili točke montiranja.
    Možete koristiti zvjezdicu (*) za rezervirano mjesto na kraju putanje,
    npr. "/mnt/*" kako bi izuzeli točke montiranja niže razine od "/mnt".

en: E_xclude specified file systems
hr: I_sključi određene datotečne sustave

en: _File systems
hr: _Datotečni sustavi

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
hr: Pokaži particije/uređaje i dopusti njihovo montiranje/demontiranje

en: Mount devices
hr: Montiraj uređaje

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
hr: Prikazuje sve uređaje koji se mogu montirati i (de)montira ih na zahtjev.
