Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: size:                %g
hu: méret:               %g

en: used size:           %g
hu: használt méret:      %g

en: available size:       %g
hu: elérhető méret:      %g

en: percentage used:     %d
hu: használt százalék:   %d

en: file system type:    %s
hu: fájlrendszer típusa: %s

en: actual mount point:  %s
hu: tényleges csatolási pont: %s

en: disk: %s
hu: lemez: %s

en: mount point: %s
hu: csatolási pont: %s

en: not mounted
hu: nincs csatolva

en: Xfce 4 Mount Plugin
hu: Xfce 4 csatoló bővítmény

en: Failed to mount device:
hu: Az eszköz csatolása meghiúsult:

en: Error executing on-mount command:
hu: Hiba a csatolás parancs végrehajtásakor:

en: Failed to umount device:
hu: Az eszköz leválasztása meghiúsult:

en: The device should be removable safely now:
hu: Az eszköz most már biztonságosan eltávolítható:

en: An error occurred. The device should not be removed:
hu: Hiba történt. Az eszközt ne távolítsa el:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
hu: Az /etc/fstab nem olvasható. Ez súlyosan csökkenti a bővítmény képességeit.

en: [%s/%s] %s free
hu: [%s/%s] %s szabad

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
hu: <span foreground="#FF0000">nincs csatolva</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
hu: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount bővítmény – Eszközök és csatolási pontok</span></i></b>

en: devices
hu: eszközök

en: Mount Plugin
hu: Csatoló bővítmény

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
hu: Ez csak akkor hasznos és javasolt, ha az „umount” parancs részeként megadja a „sync” kapcsolót is.

en: Show _message after unmount
hu: Üzenet _megjelenítése leválasztás után

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
hu: Megadhat egyedi ikont a panelen való megjelenítéshez.

en: Icon:
hu: Ikon:

en: Select an image
hu: Válasszon képet

en: _General
hu: Ál_talános

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
hu: Ez a parancs az eszköz csatolása után lesz végrehajtva az eszköz csatolási pontját paraméterként használva.
    Ha bizonytalan a behelyezendő eszközt illetően, próbálja kiadni az „exo-open %m” parancsot.
    A „%d” használható az eszköz, a „%m” pedig a csatolási pont megadására.

en: _Execute after mounting:
hu: _Végrehajtás csatolás után:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
hu: FIGYELMEZTETÉS: ezeket a beállításokat szakértőknek terveztük! Ha nem tudja, mire lehetnek jók, ne módosítson semmit!

en: _Custom commands
hu: _Egyéni parancsok

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
hu: A legtöbb esetben csak a „sudo” kellhet mindkét parancs elé, vagy a „sync %d &&” az „umount %d” parancs elé.
    A „%d” használható az eszköz, a „%m” pedig a csatolási pont megadására.

en: _Mount command:
hu: _Csatolási parancs:

en: _Unmount command:
hu: _Leválasztási parancs:

en: _Commands
hu: _Parancsok

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
hu: Hálózati fájlrendszerek megjelenítése, mint például NFS, SMBFS, SHFS és SSHFS.

en: Display _network file systems
hu: _Hálózati fájlrendszerek megjelenítése

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
hu: CD-meghajtók kiadása leválasztás után és behúzása csatolás előtt.

en: _Eject CD-drives
hu: C_D-meghajtók kiadása

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
hu: Csak a csatolási pontok megjelenítése

en: Display _mount points only
hu: Cs_ak a csatolási pontok megjelenítése

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
hu: Eszköznevek rövidítése a léptetőgombbal megadott karakterszámra.

en: Trim device names:
hu: Eszköznevek rövidítése:

en:  characters
hu: karakterek

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
hu: A következő fájlrendszerek kihagyása a menüből.
    A listát szóközök választják el.
    A megfelelő eszközök vagy csatolási pontok megadása az Ön feladata.
    A csillag (*) helykitöltőként használható az útvonalak végén, pl. az „/mnt/*” kihagyja az „/mnt” alatti lehetséges csatolási pontokat.

en: E_xclude specified file systems
hu: Megadott fájlrendszerek ki_hagyása

en: _File systems
hu: _Fájlrendszerek

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
hu: Partíciók/eszközök megjelenítése és csatolásuk/leválasztásuk lehetővé tétele

en: Mount devices
hu: Eszközök csatolása

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
hu: Minden csatolható eszköz megjelenítése és kérésre leválasztása.
