Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: size:                %g
lt: dydis:                %g

en: used size:           %g
lt: panaudotas dydis:           %g

en: available size:       %g
lt: prieinamas dydis:       %g

en: percentage used:     %d
lt: panaudota (procentais):     %d

en: file system type:    %s
lt: failų sistemos tipas:    %s

en: actual mount point:  %s
lt: tikrasis prijungimo taškas:  %s

en: disk: %s
lt: diskas: %s

en: mount point: %s
lt: prijungimo taškas: %s

en: not mounted
lt: neprijungta

en: Xfce 4 Mount Plugin
lt: Xfce 4 prijungimo įskiepis

en: Failed to mount device:
lt: Nepavyko prijungti įrenginio:

en: Error executing on-mount command:
lt: Klaida, vykdant, prijungus naudojamą komandą:

en: Failed to umount device:
lt: Nepavyko atjungti įrenginio:

en: The device should be removable safely now:
lt: Dabar, įrenginys turėtų būti saugiai išimtas:

en: An error occurred. The device should not be removed:
lt: Įvyko klaida. Įrenginys neturėtų būti išimtas:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
lt: Jūsų /etc/fstab negali būti perskaitytas. Tai labai apriboja įskiepio galimybes.

en: [%s/%s] %s free
lt: [%s/%s] %s laisva

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
lt: <span foreground="#FF0000">neprijungta</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
lt: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 prijungimo įskiepis – Įrenginiai ir prijungimo taškai</span></i></b>

en: devices
lt: įrenginiai

en: Mount Plugin
lt: Prijungimo įskiepis

en: Properties
lt: Savybės

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
lt: Tai naudinga ir rekomenduotina tik tada kai „unmount“ komandoje nurodote ir „sync“.

en: Show _message after unmount
lt: Atjungus, _rodyti pranešimą

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
lt: Galite nurodyti atskirą piktogramą, kuri bus rodoma skydelyje.

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: Select an image
lt: Pasirinkite paveikslą

en: _General
lt: _Bendra

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
lt: Ši komanda bus įvykdyta po įrenginio prijungimo su prijungimo tašku kaip argumentu.
    Jei neesate įsitikinę ką pridėti, bandykite „exo-open %m“.
    „%d“ gali būti naudojama nurodyti įrenginį, „%m“ prijungimo taškui.

en: _Execute after mounting:
lt: _Prijungus vykdyti:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
lt: ĮSPĖJIMAS: Šie parametrai yra tik patyrusiems naudotojams! Jei nežinote kas ir kaip, geriau nekiškite rankų!

en: _Custom commands
lt: P_asirinktinės komandos

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
lt: Dauguma naudotojų prie abiejų komandų nori pridėti „sudo“ arba pridėti „sync %d &&“ prie „unmount %d“ komandos.
    „%d“ nurodo įrenginį, „%m“ prijungimo tašką.

en: _Mount command:
lt: Pr_ijungimo komanda:

en: _Unmount command:
lt: _Atjungimo komanda:

en: _Commands
lt: _Komandos

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
lt: Aktyvuokite šį parametrą, kad būtų rodomos tinklo failų sistemos, tokios kaip NFS, SMBFS, SHFS ir SSHFS.

en: Display _network file systems
lt: Rodyti _tinklo failų sistemas

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
lt: Aktyvuokite šį parametrą, kad po atjungimo tuo pačiu būtų išstumtas CD diskas ir, kad prieš prijungiant jis būtų įdėtas.

en: _Eject CD-drives
lt: _Išstumti CD-diskus

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
lt: Aktyvuokite šį parametrą, kad būtų rodomi tik prijungimo taškai.

en: Display _mount points only
lt: _Rodyti tik prijungimo taškus

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
lt: Apkarpyti įrenginių pavadinimų simbolių skaičių iki langelyje nurodyto skaičiaus.

en: Trim device names:
lt: Apkarpyti įrenginių pavadinimus:

en:  characters
lt: simbolių

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
lt: Išbraukti šias failų sistemas iš meniu.
    Sąrašas yra atskirtas paprastais tarpais.
    Jūs turite įrašyti teisingus įrenginius ar prijungimo taškus.
    Žvaigždutė (*) kelio gale gali būti naudojama kaip vietaženklis,
    pvz., „/mnt/*“, kad būtų išbraukti bet kokie prijungimo taškai žemiau „/mnt“.

en: E_xclude specified file systems
lt: _Neįtraukti nurodytų failų sistemų

en: _File systems
lt: _Failų sistemos

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
lt: Rodyti skaidinius/įrenginius ir leisti juos prijungti/atjungti

en: Mount devices
lt: Prijungti įrenginiai

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
lt: Rodo visus prijungiamus įrenginius ir juos prijungia/atjungia.
