Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: size:                %g
lv: izmērs:                %g

en: used size:           %g
lv: izmantotais izmērs:           %g

en: percentage used:     %d
lv: izlietojums procentuāli:     %d

en: file system type:    %s
lv: failu sistēmas tips:    %s

en: actual mount point:  %s
lv: patiesais montēšanas punkts:  %s

en: disk: %s
lv: disks: %s

en: mount point: %s
lv: montēšanas punkts: %s

en: not mounted
lv: nemontēts

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
lv: <span foreground="#FF0000">nemontēts</span>

en: devices
lv: ierīces

en: Mount Plugin
lv: Montēšanas spraudnis

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
lv: Šis ir lietderīgs un ieteicams, ja jūs norādāt "sync", kā daļu no "unmount" komandas virkni.

en: Show _message after unmount
lv: Rādīt _ziņu pēc atmontēšanas

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
lv: Jūs varat norādīt ikonu, kuru attēlot panelī.

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Select an image
lv: Norādiet attēlu

en: _General
lv: _Vispārēji

en: _Execute after mounting:
lv: _Izpildīt pēc montēšanas:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
lv: UZMANĪBU: Šīs opcijas ir paredzēta tikai ekspertiem. Ja nezināt, kam tās ir domātas, rokas nost!

en: _Custom commands
lv: _Pielāgotās komandas

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
lv: Lielākā daļa lietotāju vēlēsies pievienot "sudo" abām komandām vai pievienot "sync %d &&"  komandai "unmount %d".
    '%d' tiek lietots, lai norādītu ierīci, '%m' montēšanas punktu.

en: _Mount command:
lv: _Montēšanas komanda:

en: _Unmount command:
lv: _Atmontēšanas komanda:

en: _Commands
lv: _Komandas

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
lv: Aktivizējot šo opciju, tiks attēloti arī tīklu failu sistēmas, piemēram, NFS, SMBFS, SHFS un SSHFS.

en: Display _network file systems
lv: Attēlot _tīkla failu sistēmas

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
lv: Aktivizējot šo opciju CD tiks izgrūsts pēc atmontēšanas un ievietots pēc montēšanas.

en: _Eject CD-drives
lv: _Izgrūst CD

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
lv: Aktivizējiet šo opciju, tikai lai montēšanas punkti tiku attēloti

en: Display _mount points only
lv: Attēlot tikai _montēšanas punktus

en: E_xclude specified file systems
lv: I_zkļaut norādītās failu sistēmas

en: _File systems
lv: _Failu sistēmas

en: Mount devices
lv: Montēt ierīces

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
lv: Rāda visus montējamās ierīces un (at)montē tās pēc pieprasījuma.
