Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (51 entries)

en: size:                %g
ms: saiz: %g

en: used size:           %g
ms: saiz diguna: %g

en: available size:       %g
ms: saiz tersedia:       %g

en: percentage used:     %d
ms: peratus diguna: %d

en: file system type:    %s
ms: jenis sistem fail: %s

en: actual mount point:  %s
ms: titik lekap sebenar: %s

en: disk: %s
ms: cakera: %s

en: mount point: %s
ms: titik lekap: %s

en: not mounted
ms: tidak dilekap

en: Xfce 4 Mount Plugin
ms: Pemalam Lekap Xfce 4

en: Failed to mount device:
ms: Gagal melekap peranti:

en: Error executing on-mount command:
ms: Ralat melakukan perintah on-mount:

en: Failed to umount device:
ms: Gagal menyahlekap peranti:

en: The device should be removable safely now:
ms: Peranti kini seharusnya boleh ditanggal secara selamat:

en: An error occurred. The device should not be removed:
ms: Satu ralat berlaku. Peranti sepatutnya tidak boleh ditanggalkan:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
ms: /etc/fstab anda tidak dapat dibaca. Ia akan rosakkan keupayaan pemalam anda.

en: [%s/%s] %s free
ms: [%s/%s] %s bebas

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
ms: <span foreground="#FF0000">tidak dilekap</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
ms: <b><i><span font_size="large">Pemalam Lekap Xfce 4 – Titik Lekap dan Peranti</span></i></b>

en: devices
ms: peranti

en: Mount Plugin
ms: Pemalam Lekap

en: Properties
ms: Sifat

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
ms: Ia hanya berguna dan disarankan jika anda nyatakan "sync" sebahagian dari rentetan perintah "unmount".

en: Show _message after unmount
ms: Tunjuk _mesej selepas dinyahlekap

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
ms: Anda boleh nyatakan ikon khas untuk dipapar pada panel.

en: Icon:
ms: Ikon:

en: Select an image
ms: Pilih satu imej

en: _General
ms: _Am

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
ms: Perintah ini akan dilakukna selepas melekap peranti dengan titik lekap peranti sebagai argumen.
    Jika anda tidak pasti apa yang perlu disisip, cuba, "exo-open %m".
    '%d' boleh digunakan untuk nyatakan peranti, '%m' untuk titik lekap.

en: _Execute after mounting:
ms: _Lakukan selepas melekap:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
ms: AMARAN: Pilihan ini hanya untuk pakar sahaja! Jika anda tidak tahu, lebih baik dibiarkan!

en: _Custom commands
ms: Perintah _suai

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
ms: Kebanyakan pengguna hanya mahu tambah "sudo" ke kedua-dua perintah atau tambah "sync %d &&" ke perintah "unmount %d".
    '%d' digunakan untuk nyatakan peranti, '%m' untuk titik lekap.

en: _Mount command:
ms: Perintah _lekap:

en: _Unmount command:
ms: Perintah n_yahlekap:

en: _Commands
ms: _Perintah

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
ms: Aktifkan pilihan ini juga paparkan sistem fail rangkaian seperti NFS, SMBFS, SHFS dan SSHFS.

en: Display _network file systems
ms: Papar sistem fail _rangkaian

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
ms: Aktifkan pilihan ini juga melenting pemacu-CD selepas menyahlekap dan untuk disisip selepas melekap.

en: _Eject CD-drives
ms: L_enting pemacu-CD

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
ms: Aktifkan pilihan ini hanya untuk paparkan titik lekap.

en: Display _mount points only
ms: Papar _titik lekap sahaja

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
ms: Kerat nama peranti ke bilangan aksara yang dinyatakan dalam butang pusing.

en: Trim device names:
ms: Kerat nama peranti:

en:  characters
ms: aksara

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
ms: Asingkan sistem fail berikut dari menu
    Senarai terpisah dengan tanda jarak.
    Mengikut citarasa anda untuk nyatakan peranti atau titik lekap yang betul.
    Simbol asterisk (*) boleh digunakan sebagai peletak tempat dipenghujung
    laluan, cth., "/mnt/*" untuk asingkan mana-mana titik lekap dibawah "/mnt".

en: E_xclude specified file systems
ms: A_sing sistem fail yang dinyatakan

en: _File systems
ms: Sistem _fail

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
ms: Tunjuk sekatan/peranti dan benarkan ia dilekap/nyahlekap

en: Mount devices
ms: Lekap peranti

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
ms: Tunjukkan semua peranti boleh lepas dan nyahlekap ia bila dipinta.
