Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: size:                %g
nl: grootte:                %g

en: used size:           %g
nl: ruimte in gebruik:           %g

en: available size:       %g
nl: beschikbare grootte:       %g

en: percentage used:     %d
nl: percentage in gebruik:     %d

en: file system type:    %s
nl: type bestandssysteem:    %s

en: actual mount point:  %s
nl: werkelijk koppelpunt:  %s

en: disk: %s
nl: schijf: %s

en: mount point: %s
nl: koppelpunt: %s

en: not mounted
nl: niet aangekoppeld

en: Xfce 4 Mount Plugin
nl: Xfce4-invoegsel voor aankoppelen

en: Failed to mount device:
nl: Kon apparaat niet aankoppelen:

en: Error executing on-mount command:
nl: Fout bij het uitvoeren van een opdracht bij het aankoppelen:

en: Failed to umount device:
nl: Kon apparaat niet ontkoppelen:

en: The device should be removable safely now:
nl: Het apparaat zou nu veilig te verwijderen moeten zijn:

en: An error occurred. The device should not be removed:
nl: Er is een fout opgetreden. Het apparaat kan beter niet worden verwijderd:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
nl: Uw /etc/fstab kon niet worden gelezen. Dit zal de bruikbaarheid van het invoegsel ernstig verminderen.

en: [%s/%s] %s free
nl: [%s/%s] %s vrij

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
nl: <span foreground="#FF0000">niet aangekoppeld</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
nl: <b><i><span font_size="large">Xfce4-invoegsel voor aankoppelen – apparaten en koppelpunten</span></i></b>

en: devices
nl: apparaten

en: Mount Plugin
nl: Aankoppel-invoegsel

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
nl: Dit is alleen nuttig en aanbevolen als u 'sync' opgeeft als onderdeel van het opdracht-tekstsnoer 'unmount'.

en: Show _message after unmount
nl: _Bericht weergeven na ontkoppeling

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
nl: U kunt een ander pictogram kiezen om in de werkbalk weer te geven.

en: Icon:
nl: Pictogram:

en: Select an image
nl: Kies een afbeelding

en: _General
nl: Al_gemeen

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
nl: Nadat het apparaat is aangekoppeld zal deze opdracht worden uitgevoerd met het koppelpunt van het 
    apparaat als argument. U kunt 'exo-open %m' proberen als u niet weet wat u hier moet invullen.
    '%d' kan gebruikt worden om het apparaat te specificeren, '%m' kan gebruikt worden om het koppelpunt aan te geven.

en: _Execute after mounting:
nl: _Na koppeling uitvoeren:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
nl: WAARSCHUWING: Deze opties zijn alleen bedoeld voor gevorderden! Het is aan te raden deze opties niet aan te passen tenzij u weet wat u doet!

en: _Custom commands
nl: _Aangepaste opdrachten

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
nl: De meeste mensen willen alleen 'sudo' voor beide opdrachten zetten of 'sync %d &&' voor 'unmount %d' zetten.
    '%d' kan gebruikt worden om het apparaat te specificeren, '%m' kan gebruikt worden om het koppelpunt aan te geven.

en: _Mount command:
nl: _Aankoppelingsopdracht:

en: _Unmount command:
nl: _Ontkoppelingsopdracht:

en: _Commands
nl: _Opdrachten

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
nl: Activeer deze optie om ook netwerk-bestandssystemen als NFS, SMBFS, SHFS en SSHFS weer te geven.

en: Display _network file systems
nl: _Netwerk-bestandssystemen weergeven

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
nl: Activeer deze optie om een CD-station na het loskoppelen ook uit te werpen en in te voegen voor het aankoppelen.

en: _Eject CD-drives
nl: CD-stations _uitwerpen

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
nl: Activeer deze optie om alleen de koppelpunten weer te geven.

en: Display _mount points only
nl: Alleen _koppelpunten weergeven

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
nl: Verkort de apparaatnamen tot het aantal tekens dat is opgegeven in de draaiknop.

en: Trim device names:
nl: Verkort apparaatnamen:

en:  characters
nl: tekens

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
nl: Neem de volgende bestandssystemen niet op in het
    menu. De lijst wordt gescheiden door enkele spaties.
    Het is aan u om juiste apparaten of koppelpunten op
    te geven. Een sterretje (*) kan worden gebruikt op het
    einde van een pad, bijv. '/mnt/*' om alle koppelpunten
    onder '/mnt' uit te sluiten.

en: E_xclude specified file systems
nl: _Aangegeven bestandssystemen uitsluiten

en: _File systems
nl: _Bestandssystemen

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
nl: Toon partities/apparaten en maak het mogelijk om hen te koppelen of te ontkoppelen

en: Mount devices
nl: Apparaten aankoppelen

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
nl: Geeft alle koppelbare apparaten weer en (ont)koppelt ze op verzoek.
