Xfce Panel Plugins - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: size:                %g
pa: ਸਾਈਜ਼:                %g

en: used size:           %g
pa: ਵਰਤਿਆ ਸਾਈਜ਼:           %g

en: percentage used:     %d
pa: ਵਰਤੋਂ ਫੀਸਦੀ:     %d

en: file system type:    %s
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ ਟਾਈਪ:    %s

en: actual mount point:  %s
pa: ਅਸਲ ਮਾਊਂਟ ਪੁਆਇੰਟ:  %s

en: disk: %s
pa: ਡਿਸਕ: %s

en: mount point: %s
pa: ਮਾਊਂਟ ਪੁਆਇੰਟ: %s

en: not mounted
pa: ਮਾਊਂਟ ਨਹੀਂ

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
pa: <span foreground="#FF0000">ਮਾਊਂਟ ਨਹੀਂ ਹੈ</span>

en: devices
pa: ਜੰਤਰ

en: Mount Plugin
pa: ਮਾਊਂਟ ਪਲੱਗਇਨ

en: Show _message after unmount
pa: ਅਣ-ਮਾਊਂਤ ਦੇ ਬਾਅਦ ਸੁਨੇਹੇ ਵੇਖੋ(_m)

en: Icon:
pa: ਆਈਕਾਨ:

en: Select an image
pa: ਈਮੇਜ਼ ਫਾਇਲ ਚੁਣੋ

en: _General
pa: ਆਮ(_G)

en: _Execute after mounting:
pa: ਮਾਊਂਟ ਕਰਨ ਦੇ ਬਾਅਦ ਚਲਾਓ(_E):

en: _Custom commands
pa: ਕਸਟਮ ਕਮਾਂਡ(_C)

en: _Mount command:
pa: ਮਾਊਂਟ ਕਮਾਂਡ(_M):

en: _Unmount command:
pa: ਅਣ-ਮਾਊਂਟ ਕਮਾਂਡ(_U):

en: _Commands
pa: ਕਮਾਂਡਾਂ(_C)

en: Display _network file systems
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ ਵੇਖੋ(_n)

en: _Eject CD-drives
pa: ਸੀਡੀ-ਡਰਾਇਵ ਕੱਢੋ(_E)

en: Display _mount points only
pa: ਕੇਵਲ ਮਾਊਂਟ ਪੁਆਇੰਟ ਵੇਖੋ(_m)

en: _File systems
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ(_F)

en: Mount devices
pa: ਮਾਊਂਟ ਜੰਤਰ
