Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: %.1f B
pl: %1f B

en: size:                %g
pl: rozmiar:                %g

en: used size:           %g
pl: wykorzystana przestrzeń:           %g

en: available size:       %g
pl: dostępny rozmiar:       %g

en: percentage used:     %d
pl: procent wykorzystania:     %d

en: file system type:    %s
pl: system plików:    %s

en: actual mount point:  %s
pl: bieżący punkt montowania:  %s

en: disk: %s
pl: dysk: %s

en: mount point: %s
pl: punkt montowania: %s

en: not mounted
pl: nie zamontowano

en: Xfce 4 Mount Plugin
pl: Wtyczka montowania Xfce 4

en: Failed to mount device:
pl: Błąd montowania urządzenia:

en: Error executing on-mount command:
pl: Wystąpił błąd podczas polecenia montowania:

en: Failed to umount device:
pl: Błąd odmontowania urządzenia:

en: The device should be removable safely now:
pl: Można teraz bezpiecznie usunąć urządzenie:

en: An error occurred. The device should not be removed:
pl: Wystąpił błąd. Urządzenie nie powinno być usuwane:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
pl: Nie można odczytać Twojego /etc/fstab. To znacznie pogorszy możliwości wtyczki.

en: [%s/%s] %s free
pl: [%s/%s] %s wolne

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
pl: <span foreground="#FF0000">Nie zamontowano</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
pl: <b><i><span font_size="large">Wtyczka montowania Xfce 4 – Urządzenia i punkty montowania</span></i></b>

en: devices
pl: Wyświetla listę urządzeń

en: Mount Plugin
pl: Wtyczka montowania

en: Properties
pl: Właściwości

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
pl: Powiadamia o odmontowaniu urządzenia. Użyteczne jeśli w poleceniu odmontowywania użyto „sync”.

en: Show _message after unmount
pl: Wyświetlanie _komunikatu po odmontowaniu

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
pl: Wybiera ikonę wyświetlaną w panelu

en: Icon:
pl: Ikona:

en: Select an image
pl: Wybór pliku

en: _General
pl: _Ogólne

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
pl: To polecenie zostanie wykonane po zamontowaniu urządzenia w punkcie montowania urządzenia jako argument.
    Jeśli nie masz pewności, co wstawić, spróbuj "exo-open %m".
    '%d' może zostać użyte w celu określenia urządzenia, '%m' do montowania.

en: _Execute after mounting:
pl: _Wykonywane po zamontowaniu:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
pl: Umożliwia wprowadzenie własnych poleceń montowania i odmontowywania

en: _Custom commands
pl: _Własne

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
pl: Wprowadza własne polecenia zamontowania i odmontowania. Większość użytkowników obydwa polecenia poprzedza poleceniem „sudo” lub „sync %d &&”w przypadku polecenia „unmount %d”.
    Parametr „%d” reprezentuje zamontowane urządzenie a „%m” jego punkt montowania.

en: _Mount command:
pl: _Zamontowanie:

en: _Unmount command:
pl: _Odmontowanie:

en: _Commands
pl: _Polecenia

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
pl: Wyświetla sieciowe systemy plików takie jak NFS, SMBFS, SHFS i SSHFS

en: Display _network file systems
pl: _Sieciowe systemy plików

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
pl: Wysuwa płyty z napędów przed zamontowaniem i po odmontowaniu

en: _Eject CD-drives
pl: _Wysuwanie napędów płyt

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
pl: Wyświetla wyłącznie punkty montowania urządzeń, pomijając ich nazwy

en: Display _mount points only
pl: Tylko _punkty montowania

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
pl: Skracanie nazw urządzeń do liczby znaków określonych w przycisku obrotu.

en: Trim device names:
pl: Skracanie nazw urządzeń:

en:  characters
pl: znaków

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
pl: Wyklucz następujące systemy plików z menu.
    Lista ta jest oddzielona prostymi odstępami.
    Do Ciebie należy określenie odpowiednich urządzeń
    lub punktów montowania.
    Gwiazdka (*) może być wykorzystana jako symbol zastępczy na końcu
    ścieżki, np. "/mnt/*" wykluczy jakiekolwiek punkty montowania
    pod "/mnt".

en: E_xclude specified file systems
pl: _Pomijanie systemów plików:

en: _File systems
pl: Systemy p_lików

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
pl: Pokaż partycje/urządzenia i pozwól je montować/odmontowywać

en: Mount devices
pl: Montowanie urządzeń

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
pl: Wyświetla urządzenia oraz je montuje i odmontowywuje
